Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Pre zapojenie sa do fóra musíte byť prihlásený. Prečítajte si pravidlá používania fóra.


⇒ PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA

Biohack ako si uzemniť notebook a mobil

Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Administrator

Dávam sem pre všetkých krátke video od jedného z členov, aby ste videli, ako jednoducho si viete uzemniť svoj notebook / počítač a dokonca aj mobil v jednom. Video bolo súčasťou nášho nedávneho webináru k tejto téme no považujem za dôležité oboznámiť s nutnosťou uzemnenia svojho notebooku každého na tejto stránke.     

 

Rovnako ako som vytvoril hneď pri založení webu ebook Ako používať obrazovky a minimalizovať riziko (ktorý už odvtedy prešiel aktualizáciami a je z neho niečo ako malá praktická príručka).

 

Vo videu sa dozviete, ako vytvoriť uzemňovací kábel na uzemnenie svojho počítača, čím sa zníži vaša expozícia elektromagnetickým poľom počas práce (primárne elektrickou zložkou EMP)!

 

Prečo je to dôležité rozoberať teraz nejdem, no laicky napísané, aby tomu každý návštevník môjho webu pochopil, ak ste vo fyzickom kontakte s notebookom, mobilom,..., ktorý nie je uzemnený, znižujete svoj REDOX, čo sa v priebehu mesiacov a rokov odzrkadlí na vašom tele aj zdraví.

 

Ak by ste napríklad mali k dispozícii voltmeter a zmerali si množstvo voltov keď nie ste v kontakte a keď sa notebooku držíte, videli by ste ten rozdiel.

 

Verím, že z videa základ pochopí každý a bude sa vedieť pripadne poradiť s odborníkom (čo odporúčam každému, ak nemá skúsenosti).

 

OdpovedaťCitácia
Zakladateľ témy Publikované : 19/03/2021 9:34 am
Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Administrator

Veľa ľudí dnes pozná slová tipu, že umelé neviditeľné vlnenie pre nás nie je škodlivé, a časté dôvody, ktoré počúvame sú napr., že obyčajná žiarovka ma viac energie ako WiFi. Toto je pravda, no čo ak to vôbec nie je o "SILE VLNENIA"?

 

"Power" alebo po slovensky "sila" vlnenia totižto nie je to podstatné, keď sa bavíme o škodlivosti VLNENIA. Sú tu ďalšie a dôležitejšie veci".

 

Ak niekoho zaujíma viac, všetky dôležité detaily spolu s obrázkovým postupom uzemnenia v pdf nájde v marcovom webinári #11.

 

Tento webinar si viete zakúpiť aj samostatne cez tento link.

 

Alebo sa môžete kedykoľvek pridať medzi ZLATÝCH ČLENOV a získate prístup ku celej knižnici webinárov.

 

V tomto webinári som hovoril niečo o umelom vlnení (žiarení), aby každý vedel, aký vplyv na naše zdravie má umelé vlnenie a zároveň, aby to každý vedel vysvetliť aj laikovi, ak by sa ho spýtal.

 

Tiež som ukazoval niektoré praktické a jednoduché tipy a "triky", ktoré môže každý z vás využívať, aby minimalizovali riziko z vecí, ktoré denno denne používame, aj to ako tento postup využiť na uzemnenie nie len notebooku ale aj mobilu v jednom. 

 

OdpovedaťCitácia
Zakladateľ témy Publikované : 19/03/2021 9:37 am
Karol sa páčilo
Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Administrator

Kľúčový obrázok z webináru, ktorý vystihuje viac ako sa zdá ⬇️⬇️⬇️

       

OdpovedaťCitácia
Zakladateľ témy Publikované : 19/03/2021 9:41 am
Karol
(@karol)
BRONZOVÝ ČLEN BRONZOVÝ ČLEN

@jaroslav-lachky predpokladám podla minulych diskusii, ze taketo uzemnenie je lepsie ako cez grounding podlozku, ktoru by som mal na bosych nohach alebo inde na tele vsak? 🙂         

OdpovedaťCitácia
Publikované : 20/03/2021 10:20 am
Jaroslav Lachký
(@jaroslavlachky)
Admin

@karol áno. Presne ako píšeš 😉                  

OdpovedaťCitácia
Publikované : 20/03/2021 10:44 am
Zdieľať: