Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Pre zapojenie sa do fóra musíte byť prihlásený. Prečítajte si pravidlá používania fóra.


⇒ PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA

Slovensko má 1. Mrakodrap = Riziko pre Redox

Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Administrator

Ako často tvrdím, Slovensko je krásna krajina, ktorá bude pravdepodobne vždy s moderným rozvojom mierne pozadí, v porovnaní s inými krajinami v EÚ a obzvlášť v USA. Avšak neplati to pre všetky miesta rovnako.  

Zatiaľ čo kraje a miesta, dedinky, kde je malo obyvateľov a veľa lesov nie sú až také lukratívne a nelákajú tak technologických gigantov, veľké mestá ako Banská Bystrica, Košice, či Bratislava áno. Práve preto sa tieto mestá rozvíjajú viac, rýchlejšie, no tiež to pre tunajších ľudí znamená rsadikalne odlišné prostredie.

 

Toto je to, čo vás postupne učím a snažím sa Vám vštepovať. Aj dvaja ľudia, žijúci v jednom byte, môžu mať rozdielne prostredie, ak je jeden v spálni, povedzme pri okne a druhy v obývačke, pri TV, okolo 5 tých bezdrôtovo pripojených zariadení. Obaja žijú v rovnakom pásme, majú rovnaké ročne obdobie, rovnakú teplotu v byte, rovnaký čas dňa, no prostredie a hustota EMP na cm/2 ich telá je radikálne odlišná, na základe čoho aj ich mitochondrie pracujú odlišne.

 

Toto si zapamätajte. Momentálne je Bratislava už popredu, čo sa hustoty obyvateľstva týka a to z toho dôvodu, že majú prvý mrakodrap na SK. Čo to znamená? Že na m2 plochy bude viac obyvateľov, viac hláv, a hlavne viac susedov, z ktorých každý vlastní niekoľko zariadení s pripojením na sieť. Tiež bude budova obsahovať vysoké množstvo tzv. Dirty electricity, a iných "vychytávok"! 

 

Schválne si tieto slová pamätajte, pretože predpokladám, že už v priebehu najbližších 5 až 7 rokov bude vidieť možno aj na štatistike krajov väčší rozdiel v autoimunitných ťažkostiach, viac spánkovej apnoe, horšia diferenciácia lymfocytov a tiež budú mať ľudia odtiaľ zrejme viac železa v krvi (a nižšia saturacia) a hlavne vyššie riziko depresie a opiatov.

 

https://www.forbes.sk/slovensko-ma-novu-najvyssiu-budovu-eurovea-tower-narastie-este-o-vyse-40-metrov/

OdpovedaťCitácia
Zakladateľ témy Publikované : 20/06/2022 10:45 am
Denisa Homolova sa páčilo
Značky témy
Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Administrator

 

OdpovedaťCitácia
Zakladateľ témy Publikované : 20/06/2022 10:46 am
Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Administrator

Každý kto chce trochu viac kontextu, odporúčam túto vetvu:   

https://jaroslavlachky.sk/clenska-zona/forum/postid/4927/

 

Ľudia žijúcich v takýchto podmienkach aj u nás už budú musieť zamýšľať radikálne inak. Pre niekoho už aji lowcarb, či keto nemusí stačiť, pre iného, kto bude bývať niekde na 30 poschodí, a bude mladý a priemerne zdravý, bude možno optimálne stravovať sa ketogenicky 9 až 12 mesiacov z roka (nezávisle na sezóne vonku), apod. 

Poznanie iba makronutrientov a kalórií bude v takejto prudkej zmene prostredia bezvýznamné! 

OdpovedaťCitácia
Zakladateľ témy Publikované : 20/06/2022 10:53 am
Kuba Černý, Jitka a Ivana sa páči
MichaelaM
(@michaela00)
ZLATÝ ČLEN ZLATÝ ČLEN

@jaroslav-lachky Achjoo. 🙁 Ono to na pohled vypadá všechno hezky a velmi fancy, ale to jen z krátkodobého hlediska a bez znalosti důsledků. Zajímalo by mě, jak to bude pokračovat.. zda jednou společnost jak celek otevře oči a začne se s tím něco dělat, nebo to tak půjde prostě až do konce.. nás všech. :/ Vypadá to velmi beznadějně, ale věřím, že můžeme pomoci aspoň tím, jak se rozrůstá tady ta naše "bublina" lidí, kteří řeší zdraví a všechny souvislosti s tím. 🙂 

OdpovedaťCitácia
Publikované : 31/07/2022 9:08 am
Kuba Černý sa páčilo
Zdieľať: