Príď na celodňový workshop zameraný na POHYB - registrácia otvorená!

O MNE 1. Časť

Ako Som Sa Dostal K Tomu, Čo Robím

PODCAST

Ak by sa ma v minulosti niekto spýtal, čomu sa venujem, odpovede súvisiacej s MITOCHONDRIAMI, by sa nedočkal. S FYZIKOU alebo ‏CIRKADIÁLNOU, či KVANTOVOU BIOLÓGIOU už vôbec nie. Dnes by som však svoju prácu pomenoval ako MITOCHONDRIAK, či KVANTOVÝ BIOLÓG. 

ČO ZNAMENÁ MITOCHONDRIAK ?

Nikdy som nemal rád žiadne škatuľkovanie, označovanie ľudí podľa ich záujmu, koníčku, rasy, ani nič podobné, no uvedomujem si, že ak chcem ľuďom predať nejaké informácie, musia ma podľa niečoho nájsť. Sociálne siete ma nikdy moc nebrali (veľa príspevkov mi na FB profile nenájdete a Instagram som zakladal pred nedávnom), no uvedomujem si, že je to momentálne veľký NÁSTROJ aj príležitosť ako ľudí osloviť. A samozrejme, pre mňa ako INTROVERTA, je to zároveň aj obrovská VÝZVA.

"MITOCHONDRIA je rozkošná malá baktéria so silou BLESKU, ktorá ma uchvátila hneď od začiatku a KVANTOVÁ BIOLÓGIA je zas obor, o ktorom som netušil, že vôbec niečo také existuje, hoci som sa mu vlastne venoval od začiatku. O chvíľu vysvetlím prečo, aj čo to znamená." 


Ak chceš byť informovaný medzi prvými, vždy keď uverejním nový podcast alebo článok, zanechaj mi svoj email a dostaneš vždy upozornenie 🙂

Páči sa ti moja tvorba a chceš ma podporiť v práci?

Môžeš tak urobiť cez tlačidlo nižšie a podporiť ma ľubovoľnou sumou alebo zakúpením akéhokoľvek PRODUKTU.