Objednávka Ročného Prémium členstva

Ročné prémium členstvo ★ (prístup na 365 dní)


Často kladené otázky - ročné členstvo

 • Môžem svoje členstvo zmeniť?
  Svoje členstvo môžete zmeniť kedykoľvek, ak sa tak rozhodnete, rovnako ako mesačné členstvo. Zmeníte ho vo svojom profile objednaním iného.
 • Čo sa stane po vypršaní ročného obdobia?
  Platba za členstvo prebieha v tomto prípade ročne a na tak dlho tiež získavate prístup. Hráme vždy fér - a VŠETKO ZOSTÁVA POD VAŠOU KONTROLOU a to platí pri mesačnom, ako aj ročnom členstve: Po prihlásení sa do svojho profilu v členskej zóne vždy vidíte do kedy máte členstvo aktívne. 7 dní pred uplynutím ročného obdobia obdržíte zálohovú faktúru a môžete ju uhradiť a členstvo si tým predĺžiť, alebo nie. Je to na Vás.
 • Môžem členstvo zrušiť?
  V členstve budete len tak dlho, ako budete chcieť. Platba za ročné členstvo nie je automatická a pred ukončením roku, vám príde zálohová faktúra na uhradenie a predĺženie členstva o ďalší rok. Svoje ročné členstvo tak zrušíte jednoducho neuhradením ďalšieho predplatného alebo e-mailom na podpora@jaroslavlachky.sk.
 • Ako zruším ročné členstvo
  Platba za ročné členstvo nie je automatizovaná. Ak sa teda po roku rozhodnete členstvo nepredĺžiť/zrušiť, zrušíte ho jednoducho neuhradením zálohovej faktúry, ktorá Vám príde 7 dní pred vypršaním členstva.
 • BONUS pre Vás
  Každý kto sa raz stane prémium členom a získa prístup do súkromného fóra, dostane tento prístup NAVŽDY! Áno, skutočne. Aj keď svoje členstvo už nebudete platiť ďalej a stratíte prístup ku materiálom, Váš účet aj prístup na fóre ostáva navždy (pokým ho nebudete chcieť sám zmazať).
 • Ďalšie otázky?
  Ak máte akékoľvek iné otázky, neváhajte kontaktovať moju zákaznícku podporu: podpora@jaroslavlachky.sk