SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

Kniha Základy cirkadiálnej biológie

SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

Prvá časť knihy, v ktorej spoznáš základy CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIE

ČO VRAVIA ČITATELIA?

Kniha Spoznaj svoju biológiu od Jaroslava Lachkého obsahuje informácie, ktoré majú veľkú hodnotu. Mal by ich poznať každý a myslím si, že poznatky z nej by mali byť súčasťou základného vzdelania každého človeka. Jaroslav veľmi pekne, prehľadne a zrozumiteľne opisuje aj odborné a zložitejšie terminológie a fakty tak, že ich každý dokáže pochopiť. Vysvetľuje ich na jednoduchých prirovnaniach, ktoré sa dajú ľahko predstaviť a zapamätať. Ja osobne som veľa informácií z knihy začal aplikovať a už po pár dňoch, sa mi výrazne zlepšil spánok a zaspávanie, a následne aj fyzicky aj mentálne som sa cítil lepšie. Čítal som viacero tiež veľmi dobrých kníh z rovnakej oblasti aj od iných autorov ale v žiadnej neboli informácie tak komplexné a zrozumiteľné ako v tejto. Preto knihu Spoznaj svoju biológiu odporúčam ako číslo jeden pre každého, komu záleží na svojom zdraví alebo sa zaujíma o zdravý životný štýl, chce pochopiť ako funguje jeho telo, imunita a čo všetko na nás pôsobí a ovplyvňuje procesy v našom tele.
Daniel Jarota
Pole dance, fyzioterapia, grafika
www.instagram.com/danieljarota
Proč se zajímat o zdraví, když od toho jsou lékaři a léky? Která strava je ta nejlepší a je to opravdu to nejduležitější co by jsme měli řešit? Opravdu si můžeme bez následků užívat všech moderních vymožeností dnešní doby? Nezměnili jsme za poslední roky naši planetu až příliš oproti předešlým miliardám let pozvolné evoluce? Proč by jsme si měli klást takové složité otázky a snažit se na ně hledat odpovědi? V dnešní době se na nás valí obrovské množství informací a doporučení a pro běžného člověka je téměř nemožné se v nich vyznat. Proto jsem moc rád, že jsem mohl poznat Jara, který se z těchto informací snaźí vybrat to co je opravdu důležité a srozumitelnou formou tyto informace předat veřejnosti. Potom je už na nás, jestli se rozhodneme přenechat odpovédnost autoritám jako jsou lékaři, politici, media a podpoříme jejich zisky, nebo přestaneme brát informace od lidí jako je Jaro na "Lachkou" váhu 🙂 a rozhodneme se převzít osud do vlastních rukou.
Tomáš Dokoupil
Konečne kniha, ktorá nám ponúka iný pohľad na vec, dáva dôvod zamyslieť sa hlbšie nad podstatou, čo všetko na nás vplýva, ako sa rokmi mení okolie okolo nás a bežnému človeku vyznať sa v množstve informácií. Ponúka praktické rady ako si vybrať správnu cestu a nemusieť sa riadiť niektorým aktuálnym trendom "zdravý životný štýl". Určite som rád, že som sa dostal k tejto knihe, ktorá mi pomohla nájsť odpovede na mnohé otázky. Kto chce chytiť osud do svojich rúk a nie len sa spoliehať na odporúčanie lekárov a "odborníkov" odporúčam prečítať.
Jakub Melicher

BONUS ku knihe

Praktický Ebook

Príručka moderného BIO-HACKERA

BONUS zDARma

Nauč sa využívať moderné technológie vo svoj PROSPECH.

Čo sa dozvieš

Čo ti v knihe predstavím?

  • POTRAVU tak, ako ju nepoznáš; prečo je úplne IRELEVANTNÉ zaoberať sa hocijakým výživovým smerom bez poznania svojej BIOLÓGIE.
  • Históriu Zeme, Homo sapiens a faktory, vďaka ktorým sme sa vyvinuli.
  • Ako okolité prostredie ovláda celý tvoj život.
  • Čo skutočne poháňa KRV v tvojich žilách, pretože SRDCE... TO NIE JE.
  • Prečo sa nemôžeš s nikým porovnávať; aké rôzne typy postáv máme a z čoho je tvoje telo tvorené od svalov až po kosti.
  • SVALOVÉ VLÁKNA v tele, o ktorých ľudia zvyčajne nevedia.
  • Ako pracujú KOSTI; čo je ich zdrojom energie, pretože POTRAVA... TO NIE JE.
  • Tri DRUHY TUKU v tele; rozdiely medzi nimi, prečo a ako sa tvoria.
  • Prečo PODKOŽNÝ TUK NIE JE ZLÝ a ako sme sa vďaka nemu vyvinuli do najvyspelejšieho druhu na Zemi.

Základné informácie

CENA

Tlačená 27,90 eur
E-KNIHA 19,90 eur

ILUSTROVANÁ

Kniha obsahuje krásne ilustrácie pre lepšie pochopenie

2 FORMÁTY

Kniha je na výber v tlačenej verzii aj vo formáte pdf.

DOPRAVA cez Packetu

Doprava cez obľúbenú zásielkovňu (packetu) na výdajné miesto alebo priamo domov už od 1,90 eur.

BONUS

Ku knihe obdržíte mini príručku "moderného" BIOHACKERA

14 dňová GARANCIA SPOKOJNOSTI

Ak Vás kniha sklame, vrátim Vám peniaze

Kniha „spoznaj svoju biológiu“ od Jara Lachkého mi vysvetlila to, o čom som bol už dlhodobo presvedčený aj sám na základe pozorovania. Pohybujem sa v prostredí, kde ľudia ľahko podliehajú rôznym stravovacím trendom, o ktorých som bol presvedčený, že z dlhodobého hľadiska nie sú zdraviu prospešné. V rámci môjho učenia a prednášok učím ľudí vždy dbať a prihliadať predovšetkým na prostredie, v ktorom sa nachádzajú. Som nesmierne rád, že práve Jaro Lachký a jeho kniha mi to potvrdila. Je podložená relevantnými štúdiami a výskumami a čo je na tom najlepšie, nie je v rozpore ani s východnými filozofiami, ktorým sa aj ja venujem. Ak hľadáte odpovede na rôzne banálne otázky, určite je táto kniha vhodnou odpoveďou. To, ako na vás vplýva Slnko a svetlo, či pracujete vonku alebo vnútri, s technológiami alebo bez, či podliehate mnohým „zdravým“ trendom v stravovaní, koľko spíte, aký máte „vstupný kapitál“ – svoju typológiu, pracujete fyzicky alebo skôr mentálne, riadite sa podľa Slnka alebo nie, toto všetko je len zlomok z toho, čo na vás pôsobí a ovplyvňuje všetky procesy v tele viac ako by ste si mysleli. Toto učím aj ja a v tejto úžasnej knižke sa dozviete odpovede prečo. Otázka dnes už neznie „Ako sa správne stravovať?“ ale to, čo učím aj ja svojich žiakov - „Ako na nás vplýva prostredie, v ktorom sa nachádzame a čo všetko ovplyvňuje?“. Toto je alfa omega, o ktorej treba začať hovoriť a táto kniha vám to dokonale vysvetlí. Ja sám sa momentálne podľa nej riadim a aj po konzultácii s Jarom. Jeho schopnosť veci vysvetliť ľudsky a jednoducho a aj ochota je výnimočná. V mojom veľmi aktívnom životnom štýle už po prvom mesiaci začínam cítiť obrovské zmeny. Veľká vďaka za to, myslím, že ľudia sa potrebujú vrátiť k prirodzenosti a „sedliackemu“ rozumu. Jednoznačne odporúčam.
Laci Ankh
Učiteľ YÓGY & študent fyzioterapie
www.fyzyo.com

14 dňová GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ, ak Vás kniha sklame. Nič neriskujete. 


Rád zodpoviem Vaše otázky 🙂

Často kladené otázky

AKO a KEDY mi bude tlačená kniha doručená?

Knihu posielame do SR prostredníctvom Zásleikovne najneskôr na druhý pracovný deň po obdržaní platby. V rámci SR by Vám mala byť kniha doručená do 2 pracovných dní a priamo DOMOV. Do ČR by to malo trvať 2 - 7 pracovných dní. Do iných krajín to môže trvať dlhšie v závislosti na danej krajine. Pre viac info sa obráťte na zásielkovňu.

Príde mi tlačená kniha domov, alebo na poštu?

Zásielku s knihou odosielame ako buď na výdajné miesto alebo priamo domov. Je to na Vás, aké doručenie si vyberiete.

Posielaš knihu aj na dobierku?

Nie. Ak si však veľmi želáte takýto spôsob, napíšte mi na mail jaro@jaroslavlachky.sk že chcete knihu na dobierku a dohodneme sa 🙂

Ako mi bude doručená E-KNIHA?

Eknihu obdržíte v emaili ihneď po uhradení objednávky. Tam si ju stiahnete.

KEDY mi bude E-KNIHA doručená?

Pri platbe online, by to malo byť okamžite po uhradení objednávky. Samozrejme v prípade slabého spojenia to môže trvať o niečo dlhšie. Ak peniaze posielate bankovým prevodom, kniha Vám bude odoslaná až po pripísaní sumy na môj bankový účet. Zvyčajne to trvá 2 až 3 dni.

Ako dostanem BONUS?

BONUS si stiahnete na v emaili, ktorý Vám príde ihneď po uhradení platby.

Je na knihu GARANCIA vrátenia peňazí?

Na e-knihy (pri samostatnom predaji) ponúkam 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí bez otázok. Na tlačenú knihu však túto garanciu neposkytujem, pretože náklady na ňu (tlač, balenie, odoslanie) sú vyššie a celý proces ma stojí aj viac času. Navyše, vrátenú používanú knihu by som už znova nepredal za cenu novej knihy. Preto verím, že chápete toto rozhodnutie. Avšak zo zákona máte právo odstúpiť od zmluvy a vrátiť mi nepoužívanú a nepoškodenú knihu do 14 dní od doručenia. V tomto prípade ma kontaktujte na podpora@jaroslavlachky.sk.

KOĽKO strán má KNIHA?

Kniha má presne 376 A5 strán, no keď odrátam finálne strany s odkazmi na štúdie, má 360 strán.

Kde Vám môžem napísať, ak mám dodatočné otázky?

Napíšte mi na: jaro@jaroslavlachky.sk a do predmetu mailu, prosím uveďte "Otázka ku prvej knihe".

Môžem dostať venovanie?

Samozrejme. Ak chcete, napíšte mi do poznámky v objednávke, že si želáte VENOVANIE a rád Vám ho napíšem 🙂
Túžime po večnej mladosti, po nekonečnom živote v plnom zdraví. Dobrovoľne sa zmietame vo víre receptov, odporúčaní a zaručených návodov, ako na to. Napriek tomu sú mnohí z nás stále unavení, nespokojní, prejedení a večne hľadajúci. Po prečítaní Jarovej knihy pochopíte, že ten kompas máme už dávno v sebe. A ešte oveľa viac.
Ria
Knihu som si kúpila, pretože články resp. príspevky od p. Lachkého mi nestačili, Vlastne čakala som na každý nový článok s nadšením a doslova som ich hltala...Takisto som to očakávala od knihy, že budem hltať každé slovo. A presne to tak aj bolo. Kniha je úžasná a veľmi kvalitne spracovaná. Kúpou knihy investujete do seba a to sa VŽDY vyplatí! Ďakujem za takéto informácie a veľmi fandím autorovi. Knihu si prečítam možno ešte niekoľkokrát a odporúčam ju všetkými desiatimi!
Ivana, 28 r.