WORKSHOP 19.11. 2022

Zlepši svoje zdravie 


Záznam Workshopu je k dispozícií

Upozornenie: Od Decembra je Záznam prvej časti Workshopu je k dispozícií v knižnici webinárov pre Prémium Členov!

Cca 5 hodín hodnotného video materiálu v podobe záznamu z nedávneho Workshopu v Bratislave v Mycoach, ktorý sa uskutočnil 19. Novembra. Webinár/Záznam som sa rozhodol zverejniť prémium členom ako "darček" a verím, že pomôže. Spoznáte v ňom pyramídu Mitochondriaka a trochu nahliadnete do toho, ako to na prednáške vyzeralo. Na video zázname je zachytená celá Jarova prezentácia, plus nejaké diskusie/otázky, pokým sa nevypla kamera.

O čom bol Workshop

Stavaj na pevných základoch. Nie naopak!

 

Základná Pyramída Zdravia pre Workshop Zlepši Svoje Zdravie, Jaroslav lachký a Richard Mikulský,

Informácie o workshope:

KEDY?V SOBOTU, 19. Novembra 2022
O KOĽKEJ?10:00 až 17:00
KDE?Bratislava
ADRESA? Teslova 26, Bratislava
CENA?80 eur
Aký bude priebeh?Workshop bude rozdelený na 2 časti, spolu s niekoľkými prestávkami, pričom si preberieme základy cirkadiálnej biológie, praktické kroky, ako si nastaviť CR, Stravu, vhodné Návyky, pohyb a ešte omnoho viac!

Miesto konania, Teslova 26, Bratislava

Kto ťa prevedie workshopom:

Jaroslav Lachkýwww.jaroslavlachky.sk
Richard Mikulskýwww.mycoachba.sk
Jaroslav Lachký

Jaroslav Lachký

Je autorom projektu SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

Živí sa ako PODNIKATEĽ, MONTÁŽNIKPORADCA v oblasti ZDRAVIAOPTIMÁLNEO VÝKONU. Je tiež certifikovaný športový odborník Ministerstva školstva.

"Dlhé roky sa zaujímam o MITOCHONDRIE, KVANTOVÚ a CIRKADIÁLNU BIOLÓGIU a moja vášeň a túžba ma viedli k zhromažďovaniu množstva informácií, študovaniu a ďalším experimentom.

"Momentálne sa snažím svoje vedomosti predávať ďalej, či už laickej verejnosti ako aj odbornejšie pomocou prémium členstva a "školiť" tak ďalších. Cieľom je pomáhať ľuďom prevziať Zodpovednosť za Svoj Život aj Zdravie viac do vlastných rúk!"

Jaro

Richard Mikulský

Spoluzakladateľ  MyCoach - Bratislava 

Kondičný tréner s dlhoročnou praxou. Špecializuje sa primárne na efektivitu pohybu.

"Kondičnému tréningu sa venujem už dlhé roky, zaujímam sa takisto o všeobecné zdravie svojich klientov. Verím že náš pohybový aparát neodzrkadluje iba našu fyzickú stránku."

"Čím ďalej tým viac ľudí trpí problémami či bolesťami spojenými s pohybovým aparátom. Čoraz viac si všímam že týmito problémami trpia už aj ľudia mladšieho veku. Preto som zasvätil svoju prácu práve zdravotnej stránke cvičenia a štúdiu ľudského tela z rôznych uhlov pohľadu." 

Richard

O čom bol workshop?

Z každej strany sa na nás rúti pojem „Zdravý životný štýl“. Čo to však v skutočnosti je? Množstvo odporúčaní, poučiek a smerov o zdravej strave, pohybe, ... 

Na čo sa môžete na workshope tešiť:

 • Na tomto workshope sa pokúsime vyvrátiť niektoré "Fitness" mýty ako o strave, rôznych diétach, kalóriách tak aj o tréningu či cvičení.
 • Na to všetko, ale najprv musíme spoznať základy našej biológie, význam cirkadiánneho kódu a mitochondrií.
 • Povieme si niečo podstatné o tom v akej dobe žijemeaký to má vplyv na naše zdravie a samozrejme uvidíte aj reálne ukážky rôznymi metrami tohoto vplyvu v praxi!
 • Zistíš nielen ako na nás vplýva svetlo, zem, vzduch ale aj vodapotrava.
 • Ďalej to prepojíme s prirodzeným pohybom, ukážeme si ako začať zdravo cvičiť, tak aby sme sa nezranili.
 • Naučíte sa ako si navrhnúť vlastný tréning či už športový alebo rekreačný,
 • Dozviete sa akú funkciu majú v skutočnosti svaly a v neposlednom rade aj čo sú to fascie a načo ich máme.

Na čo sa môžete na prednáške tešiť:

 • Workshop bude rozdelený do viacerých úsekov, kde si budeme veci ako vysvetľovať, pretože chceme, aby základom pochopil každý, no tiež sa ich budeme učiť aplikovať aj do praxe!
 • Workshop je zameraný predovšetkým pre laickú verejnosť a chceme, aby si z neho odniesol čo najviac úplne každý, no bude samozrejme priestor aj na voľnú diskusiu, kde sa môžeme baviť aj o ďalších veciach, ak to bude niekoho zaujímať.
 • Prvá polovica bude vedená predovšetkým Jarom, kde sa pobavíme o Cirkadiánnom rytme a celom našom "Software", ako si ho nastaviť, ako ho udržiavať, na čo si dávať pozor, ako dbať na vodu, stravu, svetlo, či mitochondrie,
 • a tiež obdržíte aj praktické materiály a ukážky, spolu s pracovným zošitom, ktoré Vám pomôžu v aplikovaní novo nadobudnutých poznatkov, až odídete domov!
 • V druhej polovici, ktorá bude vedená viac Richadrom, si ukážeme základy správneho hýbania sa, telesného jadra, pohybu, dôležitosti fascií,...
 • a tiež sa dozviete množstvo praktických ukážok a postupov, ako sa hýbať doma, počas bežného dňa, ale aj ako si zostaviť prípadný tréning tak, aby bol bezpečný a užitočný!
 • POZOR
  Každý z účastníkov si tiež môže so sebou priniesť svoje okuliare blokujúce modré svetlo a môže si ich nechať zmeriať na mieste priamo spektrometrom, ktorý prinesie Jaro!
 • Ukážeme si tiež iné, reálne merania spektrometrom s niektorými okuliarmi, Prečo sa nenechať nachytať kúpou čírych okuliarov, ktoré sľubujú blokáciu modrého svetla, prípadne ako vyzerá prirodzené svetlo, verzus umelé v interiéri.

 

"Pamätajte si, že čím viac VIEME, tým lepšie sa môžeme ROZHODOVAŤ."

"Každý máme slobodnú VOĽBU, no NÁSLEDKY, ktoré z danej voľby vyplynú si nevyberáme. Tým musíme ČELIŤ."          

Zopár Recenzií účastníkov

IMG_20221120_100617_649
IMG_20221120_075626_032
IMG_20221120_100625_561
Screenshot_20221120_081725

REZERVÁCIA MIESTA:

Mrzí nás to, ale Workshop sa skončil :/

Môžete nám však nižšie zanechať email, a až budeme nabudúce organizovať nejakú ďalšiu Prednášku/Workshop, či inú živú akciu, dostanete od nás Upozornenie ako prvý!

 

Vložením emailu súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ak si neviete s čímkoľvek rady, alebo máte nejakú otázku ku workshopu, napíšte nám na podpora@jaroslavlachky.sk