ZLATÉ ČLENSTVO

ZLATÉ ČLENSTVO nie je zatiaľ predajné samostatne a momentálne je súčasťou iba EKURZU KVANTOVÁ BIOLÓGIA !

Na výber sú 2+1 VARIANTY:

Ešte nie ste členom? PRIDAJTE SA >>

Pre koho je ZLATÉ ČLENSTVO určené? Pre všetkých, ktorí chcú lepšie porozumieť svojmu TELU, ZDRAVIU, VÝKONU, ale aj OKOLNOSTIAM OKOLO.

Čo získate kúpou EKURZU?

 • 1
  KHIHA KVANTOVÁ BIOLÓGIA
  EKURZ je rozdelený do 6 MODULOV, pričom každý modul pozostáva z jednej kapitoly knihy a niekoľkých podporných webinárov.
 • 2
  ČLENSKÁ ZÓNA NEW
  Pri jednorazovej kúpe celého EKURZU získavate ZLATÉ ČLENSTO a pri kúpe jednotlivých MODULOV získavate STRIEBORNÉ ČLENSTVO. (Viac o ČLENSTVE TU)
 • 3
  WEBINÁRE
  Pr každej kapitole minimálne jeden spoločný webinár, v ktorom vysvetlím a dopĺňam aj to, čo v knihe nie je. (Viac o webinároch TU)
 • 4
  QaA WEBINÁRE
  Každý MODUL obsahuje aj QaA webinár. Pri kúpe celého EKURZU sa môžete zapojiť a pýtať sa, pri kúpe jednotlivého MODULU, máte webináre zo záznamu.
 • 5
  MOJA KNIŽNICA
  Úplný prístup do MOJEJ KNIŽNICE. (Moju knižnicu nájdete TU)
 • 6
  SÚKROMNÉ DISKUSNÉ FÓRUM
  Prístup do súkromného diskusného fóra, v ktorom som Vám k dispozícií kedykoľvek. Plateným členom odpovedám prioritne !
Skvelé a nezaplatiteľné informácie, ktoré môžu zmeniť nás život a naše zdravie, síce je ich obrovské množstvo, ale verím, že keď bude kniha aj v tlačenej podobe, informácie sa utriedia aj samé. Vlastne nestíham všetko absorbovať a aj hneď aplikovať, ale na druhej strane, keďže som bol už jednou nohou na podobnej ceste a otužoval som sa a vstávam so slnkom a rad chodím bosý po tráve a rad sa kúpem v studenom jazere alebo rieke, je to úplne ako blesk z jasného neba, čítať zrazu ako to všetko vlastne funguje a prečo to je zdravé. Potrebujem viac času na prečítanie všetkých materiálov, obzvlášť keď som dostal vlastne 2 knihy naraz (jednu v tlačenej podobe). Moja úcta a obdiv, ako si dokázal spojiť info o medicíne, evolúcii, genetike, biológii, chémii... a ešte oveľa viac, niečo čo nedokážu ani lekári, ktorým zverujeme svoje zdravie. Pritom lekárom si vlastne ty, pretože ak by sme žili tak ako píšeš, tých našich lekárov by sme už nepotrebovali.
Michal40 rokov