SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

2. KNIHA KVANTOVÁ BIOLÓGIA

KVANTOVÁ BIOLÓGIA

Poznáš film MATRIX? Ten kde hral Keanu Reeves a Morfeus mu dal na výber medzi ČERVENOU a MODROU tabletkou? Ak by si to bol TY, ktorú by si zvolil?

V mojej druhej knihe ti ponúkam presne tú istú moňosť. Možnosť spoznať MATRIX MITOCHONDRIE a to na KVANTOVEJ ÚROVNI

Informácie v knihe ti zmenia doterajší pohľad na SVET.

Kniha je výsledkom niekoľko ročnej práce zbierania INFORMÁCIÍ, ÚDAJOV, OBRÁZKOV, vlastných EXPERIMENTOV, kreslenia ILUSTRÁCIÍ a VZDELÁVANIA SA v problematike.

Informácie v knihe sú PREVRATNÉ a ŠOKUJÚCE, no nie sú určené pre každého

Pre koho je táto kniha?

Pre koho je kniha určená?

 • Pre ľudí, ktorí poznajú rozdiel medzi CENOU a HODNOTOU
 • Pre každého s OTVORENOU a KRITICKOU MYSĽOU, ktorý sa nebojí UČIŤ
 • Pre tých, ktorí sa zaujímajú o svoje ZDRAVIE, VÝKONNOSŤ a celkové "WELL BEING"
 • Pre tých, ktorí sa danej problematike venujú a chcú sa posunúť MÍĽOVÝMI KROKMI ku predu
 • Pre ľudí, ktorí chcú prevziať svoj ŽIVOT aj ZDRAVIE do vlastných rúk
 • Pre VŠETKÝCH, ktorých už nebaví robiť stále to isté dokola, pričom nevidia VÝSLEDKY
 • Pre všetkých, ktorí majú ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY a nepomáha im bežný konvenčný prístup
 • Najmä pre tých, ktorí majú základy biochémie a chcú sa dozvedieť PREKVAPIVÉ súvislosti
 • Pre všetkých, ktorí sa radi PÝTAJÚ

Pre koho kniha NIE JE určená?

 • Pre ľudí, ktorí nemajú CHUŤ ani TÚŽBU dozvedieť sa niečo nové
 • Pre tých, ktorí si nevážia ČASU, ZDRAVIA ani PEŇAZÍ seba alebo druhých
 • Pre ľudí, ktorí nie sú ochotní prijať vyššiu CENU knihy

FAQ ( často kladené otázky)

Rád zodpoviem všetky otázky. Niektoré som napísal za Vás 🙂

Často kladené otázky ku KNIHE / E-KURZU

Nadväzuje tvoja druhá kniha na prvú?

Trochu áno. Nie je to síce ako dvojdielny román, pri ktorom ak nepoznáte dej prvej, tak druhá je zbytočná, ale v niečom spomínam veci z prvej. Prvá knižka je určená každému, je v nej veľmi veľa o našom tele a o tom, ako funguje a hlavne základ o DHA, CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIÍ a CHLADE, no druhá kniha už je viac odbornejšia. Avšak všetko sa dozviete aj v druhej knihe, no táto je ešte viac odbornejšia a preto je určená prioritne ľuďom, ktorí čítali prvú a poznajú už môj "rukopis" 🙂

Budem knihe rozumieť, aj keď som laik?

Áno. Vždy tvrdím, že táto kniha je odbornejšia, ale neznamená to, že je iba pre ľudí s vyštudovanou vysokou školou, alebo čokoľvek podobné. Ak ste učenlivý človek, s otvorenou mysľou a chuťou dozvedieť sa niečo nové, kniha je aj pre Vás. Odporúčam však čítať pomalšie, prípadne viackrát, pretože mnohé súvislosti sú tak "šokujúce", že budete potrebovať ČAS, na UVEDOMENIE.

Avšak práve preto som sa rozhodol pri tejto knižke zaradiť spoločné WEBINÁRE aj s QaA webinármi, v ktorých mnohé veci vysvetlím a tiež zodpoviem otázky, ktoré budete mať.

Čiže, aj keď ste laik s chuťou a túžbou, kniha z Vás spraví svojim spôsobom "ODBORNÍKA".

Aký je rozdiel medzi KNIHOU a EKURZOM

KNIHA KVANTOVÁ BIOLÓGIA mala byť pôvodne iba tlačená kniha, rovnako ako ZÁKLADY CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIE. Avšak práce na knihe, aj tlač sa pribrzdili a preto som sa rozhodol knihu dať VON formou EKURZU. EKURZ má obrovskú pridanú hodnotu v tom, že získavate aj môj osobný prístup, PODPORU a odpovedanie na Vaše otázky v členskej zóne a diskusnom fóre a taktiež sú ku každej kapitole WEBINÁRE, v ktorých dopĺňam informácie, ktoré ani v knihe nie sú.

Rozdiel medzi EKURZOM a iba KNIHOU by sa dal opísať ako ak by ste v škole dostali iba pracovný zošit, alebo by ste dostali zošit, učebnicu a k tomu triedu spolužiakov, učiteľa, tabuľu a spoločnú komunikáciu.

Čo ak mám záujem iba o webináre?

Webináre sú vždy zamerané na veci, o ktorých píšem v knihe, no dajú sa dokúpiť aj samostatne. Vždy po odvysielani si webinár môžete zakúpiť zo záznamu formou jednorazovej platby.

Alebo môžete zakúpiť jednorazovo nejakú kapitolu a patričné webináre, ktoré boli zamerané k nej, dostanete k tomu. Zoznam webinárov vidíte hore v menu, keď prejdete na EKURZ. Potom iba kliknite na webinár a môžete si ho zakúpiť aj samostatne.

Ako prebiehajú webináre?

Pri niektorej kapitole sú dva webináre, pri inej tri, až štyri, podľa potreby. Prvý webinár je vždy zameraný na to, že Vám rozprávam a vysvetľujem, prípadne zodpoviem otázky, ktoré píšete v komentároch a posledný webinár je vždy QaA

Ak sa niekto nemôže zúčastsniť QaA webináru, otázky mi môže napísať pred vysielaním na fórum (aspoň si pripravím konkrétnejšiu odpoveď), a samozrejme, všetky zodpovedám priamo vo vysielaní.

Ako funguje súkromná ČLENSKÁ ZÓNA

Ak už máte vytvorený účet v členskej zóne zdarma, jednoducho Vám bude pri objednávke udelený prístup do ďaľšej súkromnej časti, kde budú postupne pridávané a odomknuté všetky materiály a tiež tam budú naše spoločné webináre.

Ak účet vytvorený ešte nemáte, pri objednávke Vám bude vytvorený automaticky a v emaily dostanete prihlasovacie údaje (login a heslo).

Ako funguje diskusné fórum?

Jednoducho. Iba si vytvoríte účet, nastavíte si profilovú fotku a svoje používateľské meno a kedykoľvek môžete diskutovať. Môžete založiť novú tému, odpovedať, reagovať, citovať, atď. Je to veľmi intuitívne, podobne ako na bežnej sociálnej sieti. 🙂

Aký je rozdiel medzi súkromnými fórami?

Každý, kto si vytvorí v členskej zóne účet zdarma, získava prístup do celého fóra tak, ako ho vidíte na obrazovke, keď nie ste prihlásený. Môže sa zapájať, reagovať, atď.

Avšak sú vytvorené aj dve súkromné fóra a to pre BRONZOVÝCH ČLENOV a ZLATÝCH ČLENOV. Do bronzového súkromného fóra majú prístup iba bronzový členovia a do zlatého súkromného fóra majú prístup strieborní členovia a vyšší.

Fóra sú kvôli tomu takéto, pretože sa v nich môžeme baviť na odbornejšie a detailnejšie témy, ktoré sa týkajú vecí z kníh a webinárov.

KEDY bude TLAČENÁ KNIHA

Som realista a nechcem nikoho zavádzať. Preto odhadujem, že najskôr na ďalší rok. Tiež máme bohužiaľ vo svete zlú situáciu spojenú s vírusom, ktorá ovplyvnila nás všetkých, vrátane prác na knižke. Ak si zakúpite druhú variantu, tlačená Vám bude doručená automaticky domov.

BUDE KNIHA V ROVNAKOM FORMÁTE AKO PRVÁ?

Táto kniha je rozsiahlejšia ako prvá, bude prechádzať ešte úpravami a sám momentálne neviem, či bude v klasickom A5 formáte alebo ju pozmeníme na inú, krajšiu a praktickejšiu verziu. Avšak predpokladám, že ostane pri klasickom A5.

Akou formou dostanem E-KNIHU po kúpe?

Ak si zakúpite EKURZ formou jednorazových modulov/kapitol, ihneď obdržíte pdf aj webináre.

Ak si zakúpiteEKURZ jednorazovo, máte okamžite prístup ku vśetkým kapitolám aj webinárom spolu s popisom, bonusmi, atď. Cca každý mesiac je odomknutá jedna kapitola, po ktorej nasleduje jeden alebo dva webináre a tak ďalej.

Ak si zakúpite pri objednávke aj TLAČENÚ, po tom, čo bude kniha hotová a vytlačená, bude Vám už automaticky doručená domov.

Budú ku knihe nejaké BONUSY?

Určite ÁNO. Priznám sa, že ešte neviem presne koľko a akou formou, návrhov mám rozpracovaných viac, ale podľa záujmu a odozvy ľudí sa rozhodnem, či to bude formou publikácií, členstva alebo iného plnohodnotného bonusu.

Jeden bonus však prezradím a to, že dostanete malý kalendárik. Tiež Vám budem k dispozícií v diskusnom fóre a v spoločných webinároch, kde zodpoviem otázky.

Bude tento BONUS aj PRAKTICKÝ?

Áno bude. Ku knihe ponúknem kalendár s presnými údajmi a ČASMI, kedy sa u nás v ČESKOSLOVENSKU, počas dňa, objavuje UVA+UVB svetlo, kedy môžete čerpať vitamín D a podobne. Tieto údaje nenájdete nikde inde. Sám som ich zháňal dva roky pre vlastné potreby, no nenašiel som NIČ a v roku 2019 som poctivo sledoval a zaznamenával všetko, čo som potreboval a v tomto BONUSE je výsledok. Ak budete chcieť presne vedieť ako postupovať pri budovaní svojho SOLÁRNEHO PANCIERA, ako a kedy zvýšiť vitamín D, tu nájdete MANUÁL 🙂

JE NA TÚTO KNIHU NEJAKÁ GARANCIA?

Áno. Za svoj OBSAH ručím, určite neposúvam informácie, ktoré nemajú hodnotu a preto ich ani neponúkam širokej verejnosti. Cena knihy je schválne vyššia aj PRETO, aby odradila prípadných špekulantov a zároveň, aby prilákala iba tých, ktorí majú skutočný záujem.

Pri zakúpení máte 14 dňovú garanciu. Ak mi do 14 dní od zakúpenia napíšete, že chcete peniaze späť, rád Vám ich vrátim a prvá kapitola v pdf Vám zostane. Avšak stratíte prístup k ďalším častiam aj webinárom, ktoré budú nasledovať.

KOĽKO strán má KNIHA?

Momentálne je to okolo 600 až 650 A5 strán, no píšem ju väčším písmom ako prvú, čiže pre porovnanie Vám to vysvetlím asi takto. Ak by sa vytlačila úplne rovnako ako prvá, mala by cca do 600 strán. Presnejšie Vám budem môcť povedať až keď bude hotová.

PREČO je CENA knihy taká VYSOKÁ?

CENA a HODNOTA sú dva rozdielne pojmy. Ak je pre Vás CENA vysoká, zamyslite sa nad jej HODNOTOU. Dôvodov, PREČO môže kniha ľudí zaujímať je viac. Či už zdravotné komplikácie, túžba po vedomostiach, po zlepšení sa, vlastné potreby, podnikanie, atď., no musíte sami zvážiť, či je pre Vás. Ak si uvedomíte, že má pre Vás HODNOTU, pochopíte, že zaplatenie CENY nie je VÝDAJ, ale INVESTÍCIA.

Je možnosť knihu vidieť než si ju zakúpim?

ÁNO, samozrejme. Môžete si stiahnuť úvod s obsahom aj prvou kapitolou ZDARMA, aby ste videli, čo Vás v nej čaká.

Dokedy sa môžem zapojiť a PRIDAŤ SA??

Pridať sa môžete kedykoľvek. Avšak čím skôr sa pridáte, tým viac webinárov budete vidieť naživo a môžete využiť QaA a pýtaš sa, čo Vás zaujíma.

Kde Vám môžem napísať, ak mám nejaké OTÁZKY?

Napíšte kľudne na fórum (účet si vytvoríte zdarma) alebo nám napíšte na: podpora@jaroslavlachky.sk. Na všetky Vaše otázky určite odpoviem v priebehu najbližších dní.
Jaroslav Lachký Kvantová biológia

GARANCIA KVALITY.

ZA SVOJ OBSAH V PUBLIKÁCIACH RUČÍM!

Myslíš, že by moja kniha mohla zaujímať aj niekoho z tvojich známych? Kľudne ju s nimi zdieľaj 🙂