KNIHA KVANTOVÁ BIOLÓGIA

SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

obálka kvantová biológia

KVANTOVÁ BIOLÓGIA

Poznáš film MATRIX? Ten kde hral Keanu Reeves a Morfeus mu dal na výber medzi ČERVENOU a MODROU tabletkou? Ak by si to bol TY, ktorú by si zvolil?

V tejto knihe ti ponúkam presne tú istú moňosť. Možnosť spoznať MATRIX MITOCHONDRIE a to na KVANTOVEJ ÚROVNI

Informácie v knihe ti zmenia doterajší pohľad na SVET.

Pred časom som náhodou narazil na stránky jaroslavlachky.sk a začítal som sa do článkov. Boli písané osobitým štýlom, ktorý mi moc nesedel. No upútal ma ich obsah. Ich autor má dar medzi odborovo spájať rôzne oblasti, čo je dnes už vzácne. Dnes je témou špecializácia. Nerozmýšľal som dlho a objednal som si u neho aj knihu, na ktorej ešte len pracoval.

Ako som postupne čítal jednotlivé kapitoly, dozvedal som iný pohľad na fungovanie nášho tela a sveta celkovo. Som presvedčený, že tým sa špecializujeme, strácame zo zreteľa niektoré časti celkovej skladačky fungovania nášho sveta.

Tak ako nie je možné opísať let čmeliaka čisto z biologického hľadiska (ktoré je samozrejme správne), nezohľadňujúc fyzikálne zákony, na základe, ktorých je definovaná fyzika letu, tak nie je možné pochopiť fungovanie nášho tela len na základe biologických, prípadne chemických pochodov, bez zohľadňovania fyzikálnych a najnovšie aj kvantových javov.

To ako je v jeho knihe opísané fungovanie organizmov a aj nás samotných dáva netušené možnosti a otvára ďalšie otázky.

Osobne vnímam, že svojim popisom ukázal smer, akým sa možno bude uberať veda v najbližších rokoch, kedy bude potrebné prestať nazerať na svet z pohľadu vedeckého materializmu, ale bude treba zahrnúť aj pohľad energie, vedomia. Myslím, že práve táto oblasť začína byť popisovaná kvantovou fyzikou.

Albert Einstein svojou teóriou relativity a Max Planck ako otec kvantovej fyziky možno objavili niečo viac, ako vôbec tušili. Celé roky trvalo, kým boli pochopení a ešte dnes úplne nechápeme dosah ich objavov. Ale začíname tušiť.

Musím priznať, že aj ja som si uvedomil, že som skĺzol do spôsobu rozmýšľania väčšiny, skúmal a zamýšľal sa nad fungovaním sveta okolo nás oddelene. Bral som ako prirodzené, že je rozdelený na rôzne vedné odbory.

Priamo poviem, že Jarova kniha nie je kre každého. Sú ľudia, ktorý hľadajú spôsoby, riešenia. Nezaujíma ich teória okolo, chcú len vedieť, čo kedy a ako majú robiť, aby sa veci zmenili. Pre tých táto kniha nie je.

No je určitá skupina ľudí, ktorí chcú vedieť ako je svet okolo nich usporiadaný, a sú smädní po nových uhloch pohľadu. Tým nebude vadiť, že kniha je písaná odbornejšie.

Netvrdím, že všetko, čo je v nej napísané je pravda. Aj keď za seba môžem povedať, že mi dala odpovede na množstvo otázok, a tak nejak cítim, že myšlienkové pochody autora sa uberajú správnym smerom. A množstvo odkazov na zdroje len potvrdzuje, že autor robil rozsiahly výskum, a niektoré myšlienky si aj priamo overoval na sebe.

Čo však na Jarovi oceňujem je, že podľa môjho názoru má dar, kedy dokáže spájať zdanlivo nesúvisiace oblasti. Presnejšie, vytvára si vlastný pohľad na to, čo voláme realita a aj v rámci zaužívaných trendov si dokáže udržať svoje zameranie na vec.

Z vlastnej skúsenosti viem, aké ťažké je vydať sa na neprebádané územie poznania a vidieť súvislosti tam, kde ostatní pod vplyvom zaužívaných postupov a učení vidia len to, čo hlása väčšina. O to ťažšie je zachovať svoj pohľad, nenechať sa ovplyvniť, a aj napriek vnútorným pochybnostiam, ktoré má prirodzene každý z nás, neúnavne pokračovať.

Takýto dar majú len výnimoční ľudia, ktorí potom skokovo posunú vedenie ľudstva na vyššiu úroveň. Myslím, že Jaro je jedným z nich.
Miro Kalusautor projektu Cesta pozitívnej transformácie

www.mirokalus.sk

O čom je kniha Kvantová Biológia

Pre koho je kniha Kvantová Biológia určená a čo v nej nájdete

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Ľudský život sa s pribúdajúcim vekom stáva nesmierne krehkým. Neraz je sprevádzaný aj veľmi náročným bojom s chorobami a rôznymi neduhmi. Jarove knihy (čítala som obe) považujem za skvelý návod a cestu, ako ten svoj posilniť, ako ho žiť a ako si ho plnohodnotne uvedomiť skrze svoje zdravie, silu a energiu. Kým je ešte čas, prijmite Jarove pozvanie vydať sa po tejto ceste. Ja už mám prvé kroky za sebou.
Mária

Kniha je výsledkom niekoľko ročnej práce zbierania INFORMÁCIÍ, ÚDAJOV, OBRÁZKOV, vlastných EXPERIMENTOV, kreslenia ILUSTRÁCIÍ a VZDELÁVANIA SA v problematike.

Informácie v knihe sú PREVRATNÉ a ŠOKUJÚCE, no nie sú určené pre každého

Pre koho je kniha?

Pre koho je kniha určená?

 • Pre ľudí, ktorí poznajú rozdiel medzi CENOU a HODNOTOU
 • Pre každého s OTVORENOU a KRITICKOU MYSĽOU, ktorý sa nebojí UČIŤ
 • Pre tých, ktorí sa zaujímajú o svoje ZDRAVIE, VÝKONNOSŤ a celkové "WELL BEING"
 • Pre tých, ktorí sa danej problematike venujú a chcú sa posunúť MÍĽOVÝMI KROKMI ku predu
 • Pre ľudí, ktorí chcú prevziať svoj ŽIVOT aj ZDRAVIE do vlastných rúk
 • Pre VŠETKÝCH, ktorých už nebaví robiť stále to isté dokola, pričom nevidia VÝSLEDKY
 • Pre všetkých, ktorí majú ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY a nepomáha im bežný konvenčný prístup
 • Najmä pre tých, ktorí majú základy biochémie a chcú sa dozvedieť PREKVAPIVÉ súvislosti
 • Pre všetkých, ktorí sa radi PÝTAJÚ

Pre koho kniha NIE JE určená?

 • Pre ľudí, ktorí nemajú CHUŤ ani TÚŽBU dozvedieť sa niečo nové
 • Pre tých, ktorí si nevážia ČASU, ZDRAVIA ani PEŇAZÍ seba alebo druhých
 • Pre ľudí, ktorí nie sú ochotní prijať vyššiu CENU knihy

FAQ ( často kladené otázky)

Rád zodpoviem všetky otázky 🙂

Často kladené otázky ku knihe Kvantová biológia

Nadväzuje tvoja druhá kniha na prvú?

Trochu áno. Nie je to síce ako dvojdielny román, pri ktorom ak nepoznáte dej prvej, tak druhá je zbytočná, ale v niečom spomínam veci z prvej. Prvá knižka je určená každému, je v nej veľmi veľa o našom tele a o tom, ako funguje a hlavne základ o DHA, CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIÍ a CHLADE, a považujem ju za nutnosť pre každého, kto chce laický základ o cirkadiánnom rytme a veciach okolo. Druhá kniha už je viac odbornejšia a zavediem Vás do sveta "nepoznaného" ako sa hovorí a predpokladám, že tí, ktorí čítali prvú knihu a poznajú už môj "rukopis" a páčil sa im, budú z dvojky nadšený 🙂

Budem knihe rozumieť, aj keď som laik?

Áno. Vždy tvrdím, že táto kniha je odbornejšia, ale neznamená to, že je iba pre ľudí s vyštudovanou vysokou školou, alebo čokoľvek podobné. Ak ste učenlivý človek, s otvorenou mysľou a chuťou dozvedieť sa niečo nové, kniha je aj pre Vás. Odporúčam však čítať pomalšie, prípadne viackrát, pretože mnohé súvislosti sú tak "šokujúce", že budete potrebovať ČAS, na UVEDOMENIE.

Práve preto som sa rozhodol pri tejto knižke zaradiť spoločné WEBINÁRE, s QaA webinármi, v ktorých mnohé veci vysvetľujem a vzniklo z toho nakoniec PREMIUM ČLENSTVO, kde sa môžete stále pridať!

Čiže, aj keď ste laik s chuťou a túžbou dozvedieť sa niečo nové a otvoriť si nové možnosti, kniha sa Vám bude určite páčiť 😊

Čo ak mám záujem práve o webináre?

Webináre ako aj celé PREMIUM ČLENSTVO vznikli ako doplnenie pre ľudí, ktorí si knihu zakúpili ešte keď nebola oficiálne v predaji formou EKURZU a toto bol pre nich BONUS.

Momentálne sme webináre venované prioritne knihe uzavreli, no sú stále k dispozícií vo forme záznamu aj so všetkými materiálmi a taktiež samotné členstvo pokračuje ďalej. Ak teda o webináre máte záujem alebo iba o nejaký konkrétny, máte 2 možnosti:

Webináre si viete samostatne kúpiť TU alebo sa pridajte medzi PREMIUM ČLENOV TU a získate prístup ku celej knižnici webinárov a množstvo ďalších výhod aj bonusov!

Ako funguje spomínané PREMIUM ČLENSTVO?

Ako som napísal v otázke predtým, premium členstvo vzniklo pôvodne ako doplnenie ku knihe, no momentálne je z neho samostatný projekt, ktorí má obrovskú pridanú hodnotu.

Každý mesiac mávame spoločné webináre, QaA webináre, nájdete tam množstvo výhod, bonusov, súkromné fórum, skúsenosti ďalších členov, a mnoho ďalšieho.

Pre viac informácií pozrite FAQ o PREMIUM ČLENSTVE!

Je k dispozícií aj TLAČENÁ KNIHA?

Áno, kniha je aj v tlačenom formáte, rovnako ako prvá.

JE KNIHA V ROVNAKOM FORMÁTE AKO PRVÁ?

Táto kniha je rozsiahlejšia ako prvá, a preto sme sa rozhodli spraviť z nej rozmer 20x25 cm. Výzorovo je podobná ako učebnica a je tak verím lepšie čitateľná a zároveň nemá až toľko strán.

KOĽKO strán má KNIHA?

Necelých 500 strán a verím, že sa budú všetky páčiť 🙂

Akou formou dostanem knihu po kúpe?

Tlačená kniha sa odosiela slovenskou poštou, zásielkovńou na výdajné miessto, alebo kuriérom. Sami si pri objednávke zvolíte 🙂 Eknihu samozrejme obdržíte emailom ihneď po úhrade.

Je možné doručenie do zahraničia?

Áno, samozrejme.

Avšak vzhľadom na technické problémy s objednaním do zahraničia je na webe objednávka vytvorená iba pre Česko a SK.

Ak však máte o tlačenú knihu záujem a chcete doručiť niekde do inej krajiny, napíšte nám na email: podpora@jaroslavlachky.sk o akú krajinu sa jedná. Skontrolujeme to, napíšeme Vám, prípadne uhradíte o niečo väčšie poštovné a knihu čím skôr odošleme.

Sú ku knihe nejaké BONUSY?

ÁNO sú. Avšak v závislosti od toho, kedy knihu kupujete. Bonusy sa budú občas obmieňať 🙂 Chcem však pridať aspoň na ukážku nejaký záznam webináru, aby ste mali možnosť nahliadnuť.

JE NA KNIHU NEJAKÁ GARANCIA?

Áno. Za svoj OBSAH ručím, určite neposúvam informácie, ktoré nemajú hodnotu a preto ich ani neponúkam širokej verejnosti. Ku knihe sa tedea predpokladám dostanú iba ľudia, ktorí sa o tieto veci zaujímajú.

Pri zakúpení máte až 30 dňovú garanciu. Ak mi do 30 dní od zakúpenia napíšete, že chcete peniaze späť, rád Vám ich vrátim. Pri tlačenej knihe však takúto garanciu dať nemôžem, kvôli nákladom, poštovnému a balnému, avšak zo zákona máte možnosť do 14 dní knihu vrátiť tak či onak 😊

PREČO je CENA knihy Vyššia ako u prvej?

CENA a HODNOTA sú dva rozdielne pojmy. Ak je pre Vás CENA vysoká, zamyslite sa nad jej HODNOTOU. Ak si uvedomíte, že má pre Vás kniha HODNOTU, pochopíte, že zaplatenie CENY nie je VÝDAJ, ale INVESTÍCIA.

Ja osobne mám doma knihy v hodnote aj 300 eur a neľutujem ani jednej.

Je nejaká zľava pri kúpe viac kusov?

Áno, samozrejme. Ak máte záujem kúpiť knihu naraz vo viac kusoch, prípadne pre nejalú skupinku ľudí alebo do nejakého kolektívu, napíšte nám na podpora@jaroslavlachky.sk a dohodneme sa na individuálnej zľave 🙂

Kde Vám môžem napísať, ak mám nejaké OTÁZKY?

Napíšte na: podpora@jaroslavlachky.sk. Na všetky Vaše otázky určite odpoviem sám, alebo niekto z tímu v priebehu najbližších dní. Alebo napíšte kľudne na fórum (účet si vytvoríte zdarma TU). Tam ma zastihnete najčastejšie.

 

Základné informácie o knihe

CENA

Tlačená 75 eur
E-KNIHA 50 eur

ILUSTROVANÁ

Kniha obsahuje krásne ilustrácie pre lepšie pochopenie

DOPRAVA priamo domov

Slovenskou poštou ZDARMA
alebo kuriérom GLS za 4,90 eur

BONUSY

Na výber 1 z 2 bonusov v hodnote 19,90 eur ZDARMA
Kvantová biológia kniha kapitola deutérium a vodík

GARANCIA KVALITY.

ZA SVOJ OBSAH V PUBLIKÁCIACH RUČÍM!

Ak máš o knihu záujem, vyber si formát

Myslíš, že by moja kniha mohla zaujímať aj niekoho z tvojich známych? Kľudne ju s nimi zdieľaj 🙂