ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

KNIHA KVANTOVÁ BIOLÓGIA

Rád zodpoviem všetky otázky. Niektoré nájdete tu 🙂

Často kladené otázky ku knihe Kvantová biológia

Nadväzuje tvoja druhá kniha na prvú?

Trochu áno. Nie je to síce ako dvojdielny román, pri ktorom ak nepoznáte dej prvej, tak druhá je zbytočná, ale v niečom spomínam veci z prvej. Prvá knižka je určená každému, je v nej veľmi veľa o našom tele a o tom, ako funguje a hlavne základ o DHA, CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIÍ a CHLADE, a považujem ju za nutnosť pre každého, kto chce laický základ o cirkadiánnom rytme a veciach okolo. Druhá kniha už je viac odbornejšia a zavediem Vás do sveta "nepoznaného" ako sa hovorí a predpokladám, že tí, ktorí čítali prvú knihu a poznajú už môj "rukopis" a páčil sa im, budú z dvojky nadšený 🙂

Budem knihe rozumieť, aj keď som laik?

Áno. Vždy tvrdím, že táto kniha je odbornejšia, ale neznamená to, že je iba pre ľudí s vyštudovanou vysokou školou, alebo čokoľvek podobné. Ak ste učenlivý človek, s otvorenou mysľou a chuťou dozvedieť sa niečo nové, kniha je aj pre Vás. Odporúčam však čítať pomalšie, prípadne viackrát, pretože mnohé súvislosti sú tak "šokujúce", že budete potrebovať ČAS, na UVEDOMENIE.

Práve preto som sa rozhodol pri tejto knižke zaradiť spoločné WEBINÁRE, s QaA webinármi, v ktorých mnohé veci vysvetľujem a vzniklo z toho nakoniec PREMIUM ČLENSTVO, kde sa môžete stále pridať!

Čiže, aj keď ste laik s chuťou a túžbou dozvedieť sa niečo nové a otvoriť si nové možnosti, kniha sa Vám bude určite páčiť 😊

Čo ak mám záujem práve o webináre?

Webináre ako aj celé PREMIUM ČLENSTVO vznikli ako doplnenie pre ľudí, ktorí si knihu zakúpili ešte keď nebola oficiálne v predaji formou EKURZU a toto bol pre nich BONUS.

Momentálne sme webináre venované prioritne knihe uzavreli, no sú stále k dispozícií vo forme záznamu aj so všetkými materiálmi a taktiež samotné členstvo pokračuje ďalej. Ak teda o webináre máte záujem alebo iba o nejaký konkrétny, máte 2 možnosti:

Webináre si viete samostatne kúpiť TU alebo sa pridajte medzi PREMIUM ČLENOV TU a získate prístup ku celej knižnici webinárov a množstvo ďalších výhod aj bonusov!

Ako funguje spomínané PREMIUM ČLENSTVO?

Ako som napísal v otázke predtým, premium členstvo vzniklo pôvodne ako doplnenie ku knihe, no momentálne je z neho samostatný projekt, ktorí má obrovskú pridanú hodnotu.

Každý mesiac mávame spoločné webináre, QaA webináre, nájdete tam množstvo výhod, bonusov, súkromné fórum, skúsenosti ďalších členov, a mnoho ďalšieho.

Pre viac informácií pozrite FAQ o PREMIUM ČLENSTVE!

Je k dispozícií aj TLAČENÁ KNIHA?

Áno, kniha je aj v tlačenom formáte, rovnako ako prvá.

JE KNIHA V ROVNAKOM FORMÁTE AKO PRVÁ?

Táto kniha je rozsiahlejšia ako prvá, a preto sme sa rozhodli spraviť z nej rozmer 20x25 cm. Výzorovo je podobná ako učebnica a je tak verím lepšie čitateľná a zároveň nemá až toľko strán.

KOĽKO strán má KNIHA?

Necelých 500 strán a verím, že sa budú všetky páčiť 🙂

Akou formou dostanem knihu po kúpe?

Tlačená kniha sa odosiela slovenskou poštou, zásielkovńou na výdajné miessto, alebo kuriérom. Sami si pri objednávke zvolíte 🙂 Eknihu samozrejme obdržíte emailom ihneď po úhrade.

Je možné doručenie do zahraničia?

Áno, samozrejme.

Avšak vzhľadom na technické problémy s objednaním do zahraničia je na webe objednávka vytvorená iba pre Česko a SK.

Ak však máte o tlačenú knihu záujem a chcete doručiť niekde do inej krajiny, napíšte nám na email: podpora@jaroslavlachky.sk o akú krajinu sa jedná. Skontrolujeme to, napíšeme Vám, prípadne uhradíte o niečo väčšie poštovné a knihu čím skôr odošleme.

Sú ku knihe nejaké BONUSY?

ÁNO sú. Avšak v závislosti od toho, kedy knihu kupujete. Bonusy sa budú občas obmieňať 🙂 Chcem však pridať aspoň na ukážku nejaký záznam webináru, aby ste mali možnosť nahliadnuť.

JE NA KNIHU NEJAKÁ GARANCIA?

Áno. Za svoj OBSAH ručím, určite neposúvam informácie, ktoré nemajú hodnotu a preto ich ani neponúkam širokej verejnosti. Ku knihe sa tedea predpokladám dostanú iba ľudia, ktorí sa o tieto veci zaujímajú.

Pri zakúpení máte až 30 dňovú garanciu. Ak mi do 30 dní od zakúpenia napíšete, že chcete peniaze späť, rád Vám ich vrátim. Pri tlačenej knihe však takúto garanciu dať nemôžem, kvôli nákladom, poštovnému a balnému, avšak zo zákona máte možnosť do 14 dní knihu vrátiť tak či onak 😊

PREČO je CENA knihy Vyššia ako u prvej?

CENA a HODNOTA sú dva rozdielne pojmy. Ak je pre Vás CENA vysoká, zamyslite sa nad jej HODNOTOU. Ak si uvedomíte, že má pre Vás kniha HODNOTU, pochopíte, že zaplatenie CENY nie je VÝDAJ, ale INVESTÍCIA.

Ja osobne mám doma knihy v hodnote aj 300 eur a neľutujem ani jednej.

Je nejaká zľava pri kúpe viac kusov?

Áno, samozrejme. Ak máte záujem kúpiť knihu naraz vo viac kusoch, prípadne pre nejalú skupinku ľudí alebo do nejakého kolektívu, napíšte nám na podpora@jaroslavlachky.sk a dohodneme sa na individuálnej zľave 🙂

Kde Vám môžem napísať, ak mám nejaké OTÁZKY?

Napíšte na: podpora@jaroslavlachky.sk. Na všetky Vaše otázky určite odpoviem sám, alebo niekto z tímu v priebehu najbližších dní. Alebo napíšte kľudne na fórum (účet si vytvoríte zdarma TU). Tam ma zastihnete najčastejšie.
Jaroslav Lachký Kvantová biológia

GARANCIA KVALITY.

ZA SVOJ OBSAH V PUBLIKÁCIACH RUČÍM!