PREMIUM ČLENSTVO ★ 

Pre zobrazenie tohto obsahu musíte patriť k prémium členom a byť prihlásený

Svoj login zadáte 2x po sebe! Vďaka za pochopenie 🙂

★ PREMIUM ČLENSTVO 

Pre zobrazenie obsahu sa musíte prihlásiť

Svoj login zadáte 2x po sebe! Vďaka za pochopenie

O čom je premium členstvo?

Prémium členstvo ti pomôže v Spoznaní, ale aj zlepšení tvojho Zdravia, MysleVýkonnosti. Objav s nami svoj plný potenciál!

Ako prémium člen získavaš prístup ku množstvu cenných materiálov, knihám, ekurzom, súkromným webinárom, spoločným pravidelným ZOOM-meetingom, či ku súkromnému diskusnému fóru, v ktorom medzi sebou zdieľame svoje skúsenosti/progressy, rady a Tipy!

V členstve získaš nové VZŤAHYstaneš sa súčasťou našej rastúcej Komunity podobne zmýšľajúcich ľudí, medzi ktorými máš neustálu podporu

Toto v členstve nájdete:

 

Webináre

Záznam knižnice webinárov + účasť na živom vysielaní. Zoznam webinárov nájdeš TU.

QaA webináre

Účasť na QaA webinbároch, kde sa môžeš otvorene pýtať na čokoľvek a komunikovať so mnou, ale aj ďalšími členmi.

Praktické webináre s pdf

Prémium členovia majú v knižnici aj mnohé Praktické webináre a protokoly v pdf, ktoré sú aplikovateľné na rôzne problémy. Iba stiahni, prečítaj, aplikuj! Zoznam webinárov nájdeš TU.

Moja knižnica

Prístup k materiálom, screenshotom, obsahu a popisu množstva kníh, ktoré som prečítal

EKURZY

Získaj automaticky prístup k Úvodnému online Ekurzu pre členov, ekurzu kvantová biológia, či MasterClass-u Krvné Testy, alebo ku ďalším naplánovaným ako Bezpečná domácnosť, apod.

KNIHY / PROTOKOLY

Ušetri desiatky eur za knihy ako OPAĽOVACÍ PROTOKOL, Základy cirkadiálnej biológie, či KVANTOVÁ BIOLÓGIA, ktoré získaš okamžite v pdf, alebo v tlačenej podobe v závislosti od tipu členstva

Komunita ľudí

Spoznaj podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí medzi sebou zdieľajú skúsenosti, otázky, rady a tipy. V našej komunite medzi sebou pravidelne komunikujeme, či už v súkromnom fóre, ale aj formou ZOOM meetingov, ktoré bývajú každý mesiac!

Verejné + Súkromné fórum

V členstve získavaš prístup k bežnému, ale aj súkromnému "Prémium" diskusnému fóru, kde sú už teraz stovky diskusií, rád, či tipov na rôzne témy, do ktorých sa môžeš kedykoľvek zapojiť!

Edukačné Konzultácie pre členov

Ako prémium člen získavaš možnosť využiť prémium cenu a konzultovať s Jarom to, čo potrebuješ/čomu nerozumieš. Cena za hodinovú konzultáciu pre prémium členov je stabilná a nižšia!

BONUSY a ZĽAVY

Rôzne bonusové materiály, tipy a triky a taktiež množstvo zliav na pomôcky, žiarovky, či biohacky

ČAS a PENIAZE

Premium členstvo ti ušetrí množstvo času aj peňazí, pretože máš všetko na jednom mieste!

Čo vravia členovia?

Premium členstvo

Ján Perháč70 rokov, Zlatý člen
Jara sledujem už zopár mesiacov a zakúpenie premium členstva mi ušetrilo množstvo času, peňazí, pokusov aj hľadania informácií. Keď ma niečo zaujíma, vždy poradí alebo aspoň nasmeruje a vo webinároch je naozaj otvorený. Informácie, ktoré nám posúva, či už praktické alebo teoretické stoja za to!
IvanaZlatý člen
Vďaka zlatému členstvu máte prístup k mnohým dôležitým informáciám o tom, ako sa veci skutočne majú, ako funguje naša biológia, ale hlavne k veľa praktickým radám a vychytávkam, ktoré sa dajú jednoducho použiť v každodennom živote. Častokrát aj na prvý pohľad úplne banálna vec, ako napríklad výber žiarovky, použitie filtra na modré svetlo či uzemnenie vášho počítača vám môže pomôcť opraviť si svoje mitochondrie a tým si zlepšiť vaše zdravie. Takéto rôzne rady a tipy ako sa dá „nasimulovať“ vonkajšie prostredie aj keď musíte často tráviť čas vo vnútri Jaro spomína vo svojich webinároch. Vždy ku všetkému máva príklady zo života, fotky a snaží sa to vysvetliť tak, aby tomu porozumel naozaj každý. Približne raz za mesiac býva webinár kde odpovedá na otázky od členov, plus je možnosť písať otázky aj priamo na fórum a Jaro vám na všetko vždy odpovie ako najlepšie vie. Ja osobne som zo zlatým členstvom veľmi spokojný a odporúčam ho. Jaro sa ho snaží stále vylepšovať a pridávať tam rôzne nové funkcie aby to bolo čo najprehľadnejšie a aby sa tam dalo jednoducho orientovať a hlavne stále pridáva nový a nový obsah, takže som zvedavý čo všetko nám ešte v budúcnosti ponúkne a čo sa dozvieme.
Erik20 Rokov, Zlatý člen
Práce a edukace Jaroslava byly a stále jsou pro mě obrovský "gamechanger", jak v rovině osobní, tak v té profesní. Našla jsem u něj teoretická vysvětlení k věcem, které jsem začala praktikovat sama intuitivně (cirkadiánní rytmus, adaptace na chlad, poslední jídlo s ohledem na spánek, přirozené vystavení se sluníčku apod.) Co je ale víc, změnila jsem úplně pohled na život jako celek. Na lidský život, přírodu i vesmír. Už se nejde na věci dívat jen povrchově, ale vždy se ve mně probudí touha kvantového základu všeho okolo mě. Díky Jarovi jsem začala milovat fyziku i chemii a propojila ji se srdcovým tématem našeho zdraví. Denně mohu pomáhat sobě, ale také svým klientkám v tom pochopit své tělo. Proč reaguje, jak reaguje, a co můžeme udělat pro to, abychom to zlepšili/změnili. Takže největší přínos je v tom, že člověk má informace, s kterými může nakládat ve svůj prospěch, a díky tomu předcházet nemocem, zdravotním problémům, ale také strachu, stresu a nepochopení z toho, co se mu v životě děje.
Michaela MajerováZlatý člen

www.mmajerova.webnode.cz
Premium zónu som si vybral pre prípadný benefit z webinárov, a prípadne sa dozvedieť niečo viac ako je v knihe. Môj výber nesklamal. Keďže som limitovaný časom na štúdium, veľmi som uvítal formu šudia prostredníctvom webinárov v Premium členstve. Dozvedel som sa kopec informácii a prišlo s nimi aj veľa WAU efektov. Presne to čo mi chýbalo v mojom puzzle ohľadne ľudského tela a hlavne zdravia. Postupne sa mi v mojom puzzle začína objavovať jasné obrazy. Za to si veľmi si vážim podobných priekopníkov ako je Jaro. Vnášajú nám do života viac svetla a viac otázok. Len tak ďalej robíš to veľmi dobre JARO.
Ľudovítpráca v IT sektore