WEBINÁR #11 Marec 2021

Škodlivosť umelého EMP a praktické tipy, ako sa pred ním chrániť

Video záznam webináru z PREMIUM ČLENSTVA

Cena: 19,90 eur

Dĺžka: 127 minút 

Čo je v cene: Video záznam webináru + pdf popis v minútach + pdf PROTOKOL

Zobraziť popis webináru

Vo webinári si povieme niečo o umelom vlnení (žiarení), aby každý vedel, aký vplyv na naše zdravie má umelé vlnenie a zároveň, aby to každý vedel vysvetliť aj laikovi, ak by sa ho spýtal. Povieme si prečo je pre nás umelé neviditeľné vlnenie škodlivé, hoci má napr. wifi menej energie ako obyčajná žiarovka.

"Power" alebo po slovensky "sila" vlnenia totižto nie je to podstatné, keď sa bavíme o škodlivosti vlnenia. Tež si ukážeme niektoré praktické a jednoduché tipy a "triky", ktoré môže každý z vás využívať, aby minimalizoval niektoré veci, ktoré denno denne používame.

Tento webinár považujem za nutnosť pre každého, kto využíva akúkoľvek elektroniku. Toto musíš vedieť, ak ti na svojom zdraví záleží.

Čo sa vo webinári dozvieš:

  • Vo webinári si povieme niečo o umelom vlnení (žiarení), aby každý vedel, aký vplyv na naše zdravie má umelé vlnenie a zároveň, aby to každý vedel vysvetliť aj laikovi, ak by sa ho spýtal. Povieme si prečo je pre nás umelé neviditeľné vlnenie škodlivé, hoci má napr. wifi menej energie ako obyčajná žiarovka.
  • "Power" alebo po slovensky "sila" vlnenia totižto nie je to podstatné, keď sa bavíme o škodlivosti vlnenia. Tež si ukážeme niektoré praktické a jednoduché tipy a "triky", ktoré môže každý z vás využívať, aby minimalizoval niektoré veci, ktoré denno denne používame.
  • Tento webinár považujem za nutnosť pre každého, kto využíva akúkoľvek elektroniku. Toto musíš vedieť, ak ti na svojom zdraví záleží.
  • Vo webinári sa pozrieme na konkrétne body, ktoré musíš zvažovať pri riešení bývania (miesto,lokalita, susedia, materiály, spotrebiče, ...)
  • Tiež sa dozvieš, ako si za pár eúr uzemniť počítač aj notebook
  • Dozvieš sa ako eliminovať magnetickú časť spektra, ktorú spotrebiče vysielajú
  • Kúpou webináru získaš aj krátky pdf postup, aby si vedel Ako si uzemniť notebook

Popis a zhrnutie webináru:

Aká je kľúčová myšlienka, ktorú sa dozvieš vo webinári?

Všetko živé na tejto planéte je uspôsobené na prirodzené EMP a nie umelé EMP.

Kritici sa oháďanajú často tým, že energia z bežnej žiarovky je mnohonásobne väčšia ako energia z wifi alebo 5G sieti. To je pravda, avšak energia alebo "power" z umelého vlnenia nie je to podstatné. Je to niečo iné. Čo to je sa dozvieš vo webinári. 

Vo webinári sa taktiež pozrieme na konkrétne body, ktoré musíš zvažovať pri riešení bývania (miesto,lokalita, susedia, materiály, spotrebiče, ...) a tiež sa dozvieš, ako si za pár eúr uzemniť počítač aj notebook, ako eliminovať magnetickú časť spektra, ktorú tieto spotrebiče vysielajú a ešte omnoho viac.

Webinár si môžeš zakúpiť nižšie, alebo sa pridaj medzi PREMIUM členov a získaj ešte dnes prístup k celej knižnici webinárov!

Objednávka webináru:

(Poznámka: Video záznam s pdf popisom obdržíte ihneď po uhradení objednávky na email!)

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.