WEBINÁRE

PREMIUM ČLENSTVO

Webináre sú usporiadané chronologicky od najnovších!

WEBINÁR #17 2021 Júl QaA
Júlový QaA webinár zameraný na otázky od členov! Vo webinári sme sa bavili o veciach ako Grounding a 5G siete, osvetlenie, okuliare, vystavovanie brucha slnku a mikrobióm, kolagén a kortizol, ketóza a tréning a ešte o mnoho viac
WEBINÁR #16 2021 Jún Vzorový jedálniček + sezónna strava
Ako by mohol vyzerať vzorový jedálniček pre rôzne situácie aj ročné obdobia? Kedy by si mal jesť viac cholesterolu a kedy ho až toľko nepotrebuješ? Prečo sú moderné výživové smery v mnohom postavené na hlavu a bohužiaľ aj nové "keto" trendy? Aj na toto sa pozrieme v dnešnom webinári a tiež všetci účastníci obdržia excelovú tabuľku s množstvom potravín a ich hodnôt, ktorá im pomôže.
WEBINÁR #15 2021 Máj QaA
Májový webinár zameraný na QaA (otázky od členov).
WEBINÁR #14 2021 Máj Vylepšený PROTOKOL Chlad, ketogénna strava a leptín (5.kapitola)
Vylepšený a detailný protokol adaptácie na chlad. Ako súvisí CHLAD, hladovanie, ketogénna strava s leptínom? Prečo je správne aplikovaný protokol s chladom vhodný obzvlášť pre ženy a ako im chlad môže pomôcť nie len s hormónmi? Kedy potrebuješ zvýšiť prísun jódu, selénu a kedy horčíku? A kedy ich naopak takmer nepotrebuješ? Ako a kedy si ich môžeš dovoliť suplementovať? Čomu sa vyhýbať a čo naopak robiť, ak prechádzaš na ketogénnu…
WEBINÁR #13 2021 Apríl K-T udalosť, leptín a chlad (5.kapitola)
Ako súvisí leptín s chladom? A ako súvisí ketogénna strava, s hladovaním a pocitom schladenia našej pokožky? Sú tu nejaké súvislosti? Prečo ľudia, rovnako ako všetky placentové cicavce, majú v sebe mechanizmy, ktoré nám umožnia vzdorovať chladu? Máme tu nejaké historické dôkazy? Odpoveď je áno máme a dozviete sa ich v dnešnom webinári.
WEBINÁR #12 2021 Marec QaA (4.kapitola)
Finálny webinár zo 4. kapitoly venovaný Otázkam a odpovediam. Vo webinár odpovedám na akékoľvek otázky od členov!
WEBINÁR #11 2021 Marec Škodlivosť umelého EMP a praktické tipy, ako sa pred ním chrániť (4.kapitola)
Vo webinári si povieme niečo o umelom vlnení (žiarení), aby každý vedel, aký vplyv na naše zdravie umelé má umelé vlnenie a zároveň, aby to každý vedel vysvetliť aj laikovi, ak by sa ho spýtal. Povieme si prečo je pre nás umelé neviditeľné vlnenie škodlivé, hoci má napr. wifi menej energie ako obyčajná žiarovka. "Power" alebo po slovensky "sila" vlnenia totižto nie je to podstatné, keď sa bavíme o škodlivosti…
WEBINÁR #10 2021 Marec Ako si ochrániť melatonin + možnosti interiérového osvetlenia (4.kapitola)
Ako vyzerá spektrum svetla, pod ktorým žijeme posledných 580 miliónov rokov? A ako vyzerá svetlo, ktoré vyžarujú rozličné umelé zdroje svetla? Aký je hlavný dôvod, prečo za zrušilo fluorescentné svietenie pred pár rokmi? Praktické tipy ako si pomôcť trošku eliminovať riziko z nevhodného svetla, pod akým žijeme, nejaké tipy na žiarovky, aj iné. Tiež niečo o melanopsíne a melatoníne. Ako ich "hacknuť" a neubližovať si zbytočne? Dajú sa využiť na…
WEBINÁR #09 2021 Február Vitamín A, modré svetlo, topológia (4.kapitola)
Ako pracujú naše oči, ako sa regenerujú ako súvisí vitamín A s vitamínom D a aký je súvis medzi DHA, deutériom a modrým svetlom? Čo je to TOPOLÓGIA a čo sú to špeciálne materiály TOPOLOGICKÉ IZOLÁTORY?
WEBINÁR #08 2021 Január QaA (3.kapitola)
O čom je REDOX a TRYPTOFÁN? Kedy tvorí ketón, kedy glukózu a kedy proteín NAD? Niečo zo života Nikola Teslu? Ako ovplyvnil svetový pokrok v technológií a aj medicínu?
WEBINÁR #07 2021 Január DHA a BAZANOV EFEKT (3.kapitola)
Aký je skutočný DÔVOD, prečo je v dnešnom svete RASTLINNÁ STRAVA pre priemerného človeka nevhodná a prečo čítanie nutričných štúdií alebo počúvanie výživových poradcov dnes už nedáva zmysel ? Čo ak je to hlavné, na čo pri STRAVE treba prihliadať práve DHA?
WEBINÁR #06 2021 Január POHYB KRVI A ENDOGÉNNE LASEROVÉ UV (3.kapitola)
Vo webinári získaš prekvapivé informácie o TVORBE VLASTNÉHO SVETLA v KRVI, o pohybe našej KRVI, ale aj o tom, ako na výber našej stravy vplýva SVETLO, ale aj TEPLOTA, ktorými sa obklopujeme!
WEBINÁR #05 2020 December VODA, pitný režim, fluoridácia a filtrácia vody + QaA (2.kapitola)
Webinár zameraný na VODU, PITNÝ REŽIM, HISTÓRIU FLUORIDÁCIE, ale aj MEDICÍNY, v ktorom sa pobavíme aj o praktických tipoch ohľadom vody, stravy, zubnej pasty, minerálnych kameňoch a viac.
WEBINÁR #04 2020 November REDOX, exkluzívna zóna, deutérium (2.kapitola)
Prečo dnes väčšina ľudí ľahšie priberie, ak budú jesť šaláty či uhorku a po pri tom behať na bežiacom páse a prečo by viac schudli, ak by jedli SLANINU?
WEBINÁR #03 2020 Október Spaľovanie tuku, metabolizmus a chudnutie-QaA (1.kapitola)
Aký je vzťah medzi cholesterolom a DHA? Je rozdiel medzi živočíšnymi a rastlinnými proteínmi? Zaťažujú živočíšne proteíny viac organizmus? A viac
WEBINÁR #02 2020 Október Spaľovanie tuku, metabolizmus a chudnutie (1.kapitola)
Prečo sú ženy náchylnejšie na zápaly, pribratie hmotnosti a ako do toho zapadá správna strava, CHLAD, DOPLNKY, či KRVNÉ TESTY? 
WEBINÁR #01 2020 September ÚVODNÝ WEBINÁR - Skutočný význam mitochondrií
Aký je skutočný význam mitochondrií, ATP a akú úlohu tu zohráva VODA?