E-KURZ KVANTOVÁ BIOLÓGIA

+

ZLATÉ ČLENSTVO

! VIANOČNÁ AKCIA

(Pri objednávke iba zadajte zľavový kód: MITOCHONDRIA20 )

Pozor: Platí len do 30. decembra!

Čo všetko kúpou získate?

 • 1
  KHIHA KVANTOVÁ BIOLÓGIA
  Kniha je rozdelená do 6 kapitol, pričom každý mesiac Vám bude odomknutá ďalšia kapitola s BONUSMI, po ktorej bude nasledovať spoločný webinár.
 • 2
  BONUSY
  Ku knihe dostanete aj rôzne BONUSOVÉ MATERIÁLY, ktoré Vám pomôžu. Či už moje ilustrácie, obrázky, alebo UV kalendárik.
 • 3
  WEBINÁRE
  Po každej kapitole spoločný webinár, v ktorom vysvetlím a doplním aj to, čo v knihe nie je. Keďže sú informácie v knihe viac TEORETICKÉ, práve webináre doplním o informácie viac PRAKTICKÉ, ktoré Vám pomôžu.
 • 4
  Webináre zamerané na QaA
  Mojim cieľom je, aby ste si z informácií odniesli čo NAJVIAC. Podľa záujmu bude nasledovať vždy aj ďalší webinár zameraný na QaA.
 • 5
  MOJA KNIŽNICA
  Úplný prístup do mojej KNIŽNICE, kde nájdete popis, obsah a screenshoty z významných kníh.
 • 6
  SÚKROMNÉ DISKUSNÉ FÓRUM
  Každý získava doživotný prístup do súkromného diskusného fóra. ZLATÝM ČLENOM budem vo fóre odpovedať PREDNOSTNE!

PRE KOHO JE EKURZ URČENÝ?

 • Pre ľudí, ktorí poznajú ROZDIEL medzi CENOU a HODNOTOU
 • Pre tých, ktorí sa danej problematike venujú a chcú sa posunúť MÍĽOVÝM SKOKOM KU PREDU
 • Pre ľudí, ktorí chcú prevziať svoj ŽIVOT aj ZDRAVIE DO VLASTNÝCH RÚK a chcú porozumieť, čo sa deje (a ešte len začne) diať okolo nás
 • Pre každého s OTVORENOU MYSĽOU, kto sa nebojí UČIŤ
 • Pre všetkých, ktorí majú zdravotné problémy a nepomáha im bežný/konvenčný prístup

INFORMÁCIE O CENE

JEDNORAZOVÁ KÚPA EKURZ

Cena 80 eur.
Kúpou získavate všetko v elektronickej podobe a doživotný prístup do ZLATEJ ČLENSKEJ ZÓNY.

JEDNORAZOVÁ KÚPA aj s TLAČENOU KNIHOU

Cena 103 eur.
Rovnako ako jednorazová kúpa, no po vytlačení knihy, Vám bude automaticky doručená.

Čo o mojej práci povedali čitatelia?

Kniha „spoznaj svoju biológiu“ od Jara Lachkého mi vysvetlila to, o čom som bol už dlhodobo presvedčený aj sám na základe pozorovania. Pohybujem sa v prostredí, kde ľudia ľahko podliehajú rôznym stravovacím trendom, o ktorých som bol presvedčený, že z dlhodobého hľadiska nie sú zdraviu prospešné. V rámci môjho učenia a prednášok učím ľudí vždy dbať a prihliadať predovšetkým na prostredie, v ktorom sa nachádzajú. Som nesmierne rád, že práve Jaro Lachký a jeho kniha mi to potvrdila. Je podložená relevantnými štúdiami a výskumami a čo je na tom najlepšie, nie je v rozpore ani s východnými filozofiami, ktorým sa aj ja venujem. Ak hľadáte odpovede na rôzne banálne otázky, určite je táto kniha vhodnou odpoveďou. To, ako na vás vplýva Slnko a svetlo, či pracujete vonku alebo vnútri, s technológiami alebo bez, či podliehate mnohým „zdravým“ trendom v stravovaní, koľko spíte, aký máte „vstupný kapitál“ – svoju typológiu, pracujete fyzicky alebo skôr mentálne, riadite sa podľa Slnka alebo nie, toto všetko je len zlomok z toho, čo na vás pôsobí a ovplyvňuje všetky procesy v tele viac ako by ste si mysleli. Toto učím aj ja a v tejto úžasnej knižke sa dozviete odpovede prečo. Otázka dnes už neznie „Ako sa správne stravovať?“ ale to, čo učím aj ja svojich žiakov - „Ako na nás vplýva prostredie, v ktorom sa nachádzame a čo všetko ovplyvňuje?“. Toto je alfa omega, o ktorej treba začať hovoriť a táto kniha vám to dokonale vysvetlí. Ja sám sa momentálne podľa nej riadim a aj po konzultácii s Jarom. Jeho schopnosť veci vysvetliť ľudsky a jednoducho a aj ochota je výnimočná. V mojom veľmi aktívnom životnom štýle už po prvom mesiaci začínam cítiť obrovské zmeny. Veľká vďaka za to, myslím, že ľudia sa potrebujú vrátiť k prirodzenosti a „sedliackemu“ rozumu. Jednoznačne odporúčam.
Laci Ankh
Učiteľ YÓGY & študent fyzioterapie
www.laciankh.sk
Proč se zajímat o zdraví, když od toho jsou lékaři a léky? Která strava je ta nejlepší a je to opravdu do nejduležitější co by jsme měli řešit? Opravdu si můžeme bez následků užívat všech moderních vymožeností dnešní doby? Nezměnili jsme za poslední roky naši planetu až příliš oproti předešlým miliardám let pozvolné evoluce? Proč by jsme si měli klást takové složité otázky a snažit se na ně hledat odpovědi? V dnešní době se na nás valí obrovské množství informací a doporučení a pro běžného člověka je téměř nemožné se v nich vyznat. Proto jsem moc rád, že jsem mohl poznat Jara, který se z těchto informací snaźí vybrat to co je opravdu důležité a srozumitelnou formou tyto informace předat veřejnosti. Potom je už na nás, jestli se rozhodneme přenechat odpovédnost autoritám jako jsou lékaři, politici, media a podpoříme jejich zisky, nebo přestaneme brát informace od lidí jako je Jaro na "Lachkou" váhu :-) a rozhodneme se převzít osud do vlastních rukou.
Tomáš Dokoupil
Konečne kniha, ktorá nám ponúka iný pohľad na vec, dáva dôvod zamyslieť sa hlbšie nad podstatou, čo všetko na nás vplýva, ako sa rokmi mení okolie okolo nás a bežnému človeku vyznať sa v množstve informácií. Ponúka praktické rady ako si vybrať správnu cestu a nemusieť sa riadiť niektorým aktuálnym trendom "zdravý životný štýl". Určite som rád, že som sa dostal k tejto knihe, ktorá mi pomohla nájsť odpovede na mnohé otázky. Kto chce chytiť osud do svojich rúk a nie len sa spoliehať na odporúčanie lekárov a "odborníkov" odporúčam prečítať.
Jakub Melicher
Veľmi zaujímavá a hodnotná kniha. Miestami ma síce skoro rozbolela hlava z informácií, ktoré som čítala :D ale určite odporúčam každému. Hoci sú mnohé veci odbornejšie, informácie sú veľmi hodnotné a dajú do života veľa..
Pavlína
Na Jara som natrafil náhodou na Instagrame, pretože ma zaujali jeho príspevky. Keď som zistil, že napísal knihu, hneď som ju chcel. Prečítal som ju už viackrát, a za každým som bol prekvapený. Všetko sú to veci hodné zamyslenia a hlavne ako píše Jaro, každý máme svoj život vo vlastných rukách. Bohužiaľ, veľa ľudí v dnešnej dobe ani len nevie, že prostredie okolo nás, má taký obrovský vplyv, pretože do nás z každej strany tlačia média, obrazovky. Som rád, že sú tu aj ľudia, ktorí ponúkajú iné uhly pohľadu, iné cesty a iné riešenia. Knihu vrelo odporúčam každému.
Tomáš B.Informatik
Kniha plná jednoduchých vysvetlení toho, ako funguje niečo tak zložité, ako je ľudské TELO. Kniha o tom, ako nás ovplyvňuje PROSTREDIE, v ktorom žijeme a JEDLO, ktoré prijímame. Nenájdete v nej "recepty" na to, ako žiť "ZDRAVO", ale návod k tomu, ako sa cítiť lepšie, žiť lepšie, nájsť svoju vlastnú rovnováhu spoznaním samého seba. Úžasná kniha od skvelého človeka ktorý žije to, o čom píše. Som rada, že som si ju mohla prečítať, dostať ODPOVEDE na množstvo mojich OTÁZOK a jednoznačne ju odporúčam každému človeku, ktorý chce PREVZIAŤ ŽIVOT DO VLASTNÝCH RÚK, tak ako ja :)
Lucia
Túžime po večnej mladosti, po nekonečnom živote v plnom zdraví. Dobrovoľne sa zmietame vo víre receptov, odporúčaní a zaručených návodov, ako na to. Napriek tomu sú mnohí z nás stále unavení, nespokojní, prejedení a večne hľadajúci. Po prečítaní Jarovej knihy pochopíte, že ten kompas máme už dávno v sebe. A ešte oveľa viac.
Ria
Tvoja kniha Jaroslav ma veľmi zaujala, dozvedel som sa veľa nových, zaujímavých, až prevratných vecí o tom, ako telo funguje a čo všetko má vplyv na jeho dobre fungovanie. Ako je dôležitý cirkadiálny rytmus, ktorý ovplyvňuje celé telo. Som veľmi rád, že som si ju kúpil. Peniaze za ňu neľutujem v porovnaní s tým, akú hodnotu mi poskytla ohľadne zlepšenia zdravia. Ďakujem.
Marek S.Údržbár, 44 rokov
Knihu som si kúpila, pretože články resp. príspevky od p. Lachkého mi nestačili, Vlastne čakala som na každý nový článok s nadšením a doslova som ich hltala...Takisto som to očakávala od knihy, že budem hltať každé slovo. A presne to tak aj bolo. Kniha je úžasná a veľmi kvalitne spracovaná. Kúpou knihy investujete do seba a to sa VŽDY vyplatí! Ďakujem za takéto informácie a veľmi fandím autorovi. Knihu si prečítam možno ešte niekoľkokrát a odporúčam ju všetkými desiatimi!
Ivana V., 28 r.

Ak máš o EKURZ záujem, PRIDAJ SA!

 

Zľavový kód: "MITOCHONDRIA20"

 

GARANCIA KVALITY!

 

Za svoj obsah ručím!