Momentálne prístupné ako EKURZ

Jaroslav Lachký Kvantová biológia

Moja druhá kniha je výsledkom viac ako 6 ročnej práce zbierania INFORMÁCIÍ, ÚDAJOV, OBRÁZKOV, vlastných EXPERIMENTOVVZDELÁVANIA SA v danej oblasti. 

Do napísania tejto knihy som venoval množstvo ČASU, FINANCIÍ, ENERGIE, TRPEZLIVOSTI a hlavne kus SEBA

Tlačená kniha je zatiaľ vo fáze dorábania, grafických úprav, a príprav na tlač, pričom očakávam vytlačenie cca v júni/júli 2021. Preto som sa rozhodol dať obsah knihy von ešte v roku 2020 formou E-KURZU, do ktorého zároveň pridám množstvo praktických informácií vo forme WEBINÁROV a QaA.

1

Informácie v knihe sú PREVRATNÉŠOKUJÚCE, no nie sú určené pre každého. 

Pre KOHO je KNIHA URČENÁ ?

  • Pre ľudí, ktorí poznajú ROZDIEL medzi CENOU a HODNOTOU
  • Pre tých, ktorí sa danej problematike venujú a chcú sa posunúť MÍĽOVÝM SKOKOM KU PREDU
  • Pre ľudí, ktorí chcú prevziať svoj ŽIVOT aj ZDRAVIE DO VLASTNÝCH RÚK a chcú porozumieť, čo sa deje (a ešte len začne) diať okolo nás
  • Pre každého s OTVORENOU MYSĽOU, kto sa nebojí UČIŤ
  • Pre všetkých, ktorí majú zdravotné problémy a nepomáha im bežný/konvenčný prístup

2

INFORMÁCIE O KNIHE / E-KURZE

TLAČ druhej knihy sa kvôli mnohým veciam pribrzdila a vytlačená bude k dispozícií  pravdepodobne až ďalší rok, no rozhodol som sa ju dať von už TERAZ, trochu inou "osobnejšou" formou, ktorú verím mnohí ocenia.

Čo kúpou EKURZU získate? 

6 KAPITOL + 12 až 20 WEBINÁROV:

Kniha je rozdelená na 6 kapitol, pričom pri každej kapitole získavate aj záznam spoločných webinárov, v ktorých nájdete informácie, ktoré ani v kniuhe nie sú.

EKURZ:

Momentálna verzia druhej knihy s názvom KVANTOVÁ BIOLÓGIA je E-KURZ aj E-KNIHA v jednom, v ktorom získavate môj osobný prístup a pravidelný kontakt. 

SPOLOČNÉ WEBINÁRE:

Jednotlivé kapitoly knihy sú v elektronickej forme, no zároveň získate niekoľko spoločných webinárov k daným témam a hlavne QaA, kde odpovedám na Vaše otázky k čomukoľvek na dovysvetlenie.

VYBRANÉ BONUSY:

Kapitolám knihy sú venované aj nejaké bonusy vo forme ilustrácií obrázkov, nejaké pdf protokoly, ako napr. OPAĹOVACÍ PROTOKOL.

SÚKROMNÉ DISKUSNÉ FÓRUM:

Každý zlatý člen získava automaticky prístup do súkromnej členskej zóny aj so súkromným diskusným fórom, kde budem k dispozícií a budem odpovedať prednostne na Vaše otázky

 

3

INFORMÁCIE O CENE

JEDNORAZOVÁ KÚPA EKURZU

Cena 150 eur.
Kúpou získavate všetko v elektronickej podobe a doživotný prístup do ZLATEJ ČLENSKEJ ZÓNY.

TLAČENÁ KNIHA

S EKURZOM si môžete zakúpiť aj tlačenú knihu a to so zľavou!

PREMIUM ČLENSTVO

Pri EKURZE sa môžete pridať aj do PREMIUM ČLENSTVA!

4

Čo o mojej práci povedali čitatelia?

Kniha „spoznaj svoju biológiu“ od Jara Lachkého mi vysvetlila to, o čom som bol už dlhodobo presvedčený aj sám na základe pozorovania. Pohybujem sa v prostredí, kde ľudia ľahko podliehajú rôznym stravovacím trendom, o ktorých som bol presvedčený, že z dlhodobého hľadiska nie sú zdraviu prospešné. V rámci môjho učenia a prednášok učím ľudí vždy dbať a prihliadať predovšetkým na prostredie, v ktorom sa nachádzajú. Som nesmierne rád, že práve Jaro Lachký a jeho kniha mi to potvrdila. Je podložená relevantnými štúdiami a výskumami a čo je na tom najlepšie, nie je v rozpore ani s východnými filozofiami, ktorým sa aj ja venujem. Ak hľadáte odpovede na rôzne banálne otázky, určite je táto kniha vhodnou odpoveďou. To, ako na vás vplýva Slnko a svetlo, či pracujete vonku alebo vnútri, s technológiami alebo bez, či podliehate mnohým „zdravým“ trendom v stravovaní, koľko spíte, aký máte „vstupný kapitál“ – svoju typológiu, pracujete fyzicky alebo skôr mentálne, riadite sa podľa Slnka alebo nie, toto všetko je len zlomok z toho, čo na vás pôsobí a ovplyvňuje všetky procesy v tele viac ako by ste si mysleli. Toto učím aj ja a v tejto úžasnej knižke sa dozviete odpovede prečo. Otázka dnes už neznie „Ako sa správne stravovať?“ ale to, čo učím aj ja svojich žiakov - „Ako na nás vplýva prostredie, v ktorom sa nachádzame a čo všetko ovplyvňuje?“. Toto je alfa omega, o ktorej treba začať hovoriť a táto kniha vám to dokonale vysvetlí. Ja sám sa momentálne podľa nej riadim a aj po konzultácii s Jarom. Jeho schopnosť veci vysvetliť ľudsky a jednoducho a aj ochota je výnimočná. V mojom veľmi aktívnom životnom štýle už po prvom mesiaci začínam cítiť obrovské zmeny. Veľká vďaka za to, myslím, že ľudia sa potrebujú vrátiť k prirodzenosti a „sedliackemu“ rozumu. Jednoznačne odporúčam.
Laci Ankh
Učiteľ YÓGY & študent fyzioterapie
www.laciankh.sk
Proč se zajímat o zdraví, když od toho jsou lékaři a léky? Která strava je ta nejlepší a je to opravdu do nejduležitější co by jsme měli řešit? Opravdu si můžeme bez následků užívat všech moderních vymožeností dnešní doby? Nezměnili jsme za poslední roky naši planetu až příliš oproti předešlým miliardám let pozvolné evoluce? Proč by jsme si měli klást takové složité otázky a snažit se na ně hledat odpovědi? V dnešní době se na nás valí obrovské množství informací a doporučení a pro běžného člověka je téměř nemožné se v nich vyznat. Proto jsem moc rád, že jsem mohl poznat Jara, který se z těchto informací snaźí vybrat to co je opravdu důležité a srozumitelnou formou tyto informace předat veřejnosti. Potom je už na nás, jestli se rozhodneme přenechat odpovédnost autoritám jako jsou lékaři, politici, media a podpoříme jejich zisky, nebo přestaneme brát informace od lidí jako je Jaro na "Lachkou" váhu 🙂 a rozhodneme se převzít osud do vlastních rukou.
Tomáš Dokoupil
Konečne kniha, ktorá nám ponúka iný pohľad na vec, dáva dôvod zamyslieť sa hlbšie nad podstatou, čo všetko na nás vplýva, ako sa rokmi mení okolie okolo nás a bežnému človeku vyznať sa v množstve informácií. Ponúka praktické rady ako si vybrať správnu cestu a nemusieť sa riadiť niektorým aktuálnym trendom "zdravý životný štýl". Určite som rád, že som sa dostal k tejto knihe, ktorá mi pomohla nájsť odpovede na mnohé otázky. Kto chce chytiť osud do svojich rúk a nie len sa spoliehať na odporúčanie lekárov a "odborníkov" odporúčam prečítať.
Jakub Melicher
Veľmi zaujímavá a hodnotná kniha. Miestami ma síce skoro rozbolela hlava z informácií, ktoré som čítala 😀 ale určite odporúčam každému. Hoci sú mnohé veci odbornejšie, informácie sú veľmi hodnotné a dajú do života veľa..
Pavlína
Na Jara som natrafil náhodou na Instagrame, pretože ma zaujali jeho príspevky. Keď som zistil, že napísal knihu, hneď som ju chcel. Prečítal som ju už viackrát, a za každým som bol prekvapený. Všetko sú to veci hodné zamyslenia a hlavne ako píše Jaro, každý máme svoj život vo vlastných rukách. Bohužiaľ, veľa ľudí v dnešnej dobe ani len nevie, že prostredie okolo nás, má taký obrovský vplyv, pretože do nás z každej strany tlačia média, obrazovky. Som rád, že sú tu aj ľudia, ktorí ponúkajú iné uhly pohľadu, iné cesty a iné riešenia. Knihu vrelo odporúčam každému.
Tomáš B.Informatik
Kniha plná jednoduchých vysvetlení toho, ako funguje niečo tak zložité, ako je ľudské TELO. Kniha o tom, ako nás ovplyvňuje PROSTREDIE, v ktorom žijeme a JEDLO, ktoré prijímame. Nenájdete v nej "recepty" na to, ako žiť "ZDRAVO", ale návod k tomu, ako sa cítiť lepšie, žiť lepšie, nájsť svoju vlastnú rovnováhu spoznaním samého seba. Úžasná kniha od skvelého človeka ktorý žije to, o čom píše. Som rada, že som si ju mohla prečítať, dostať ODPOVEDE na množstvo mojich OTÁZOK a jednoznačne ju odporúčam každému človeku, ktorý chce PREVZIAŤ ŽIVOT DO VLASTNÝCH RÚK, tak ako ja 🙂
Lucia
Túžime po večnej mladosti, po nekonečnom živote v plnom zdraví. Dobrovoľne sa zmietame vo víre receptov, odporúčaní a zaručených návodov, ako na to. Napriek tomu sú mnohí z nás stále unavení, nespokojní, prejedení a večne hľadajúci. Po prečítaní Jarovej knihy pochopíte, že ten kompas máme už dávno v sebe. A ešte oveľa viac.
Ria
Tvoja kniha Jaroslav ma veľmi zaujala, dozvedel som sa veľa nových, zaujímavých, až prevratných vecí o tom, ako telo funguje a čo všetko má vplyv na jeho dobre fungovanie. Ako je dôležitý cirkadiálny rytmus, ktorý ovplyvňuje celé telo. Som veľmi rád, že som si ju kúpil. Peniaze za ňu neľutujem v porovnaní s tým, akú hodnotu mi poskytla ohľadne zlepšenia zdravia. Ďakujem.
Marek S.Údržbár, 44 rokov
Knihu som si kúpila, pretože články resp. príspevky od p. Lachkého mi nestačili, Vlastne čakala som na každý nový článok s nadšením a doslova som ich hltala...Takisto som to očakávala od knihy, že budem hltať každé slovo. A presne to tak aj bolo. Kniha je úžasná a veľmi kvalitne spracovaná. Kúpou knihy investujete do seba a to sa VŽDY vyplatí! Ďakujem za takéto informácie a veľmi fandím autorovi. Knihu si prečítam možno ešte niekoľkokrát a odporúčam ju všetkými desiatimi!
Ivana V., 28 r.
Skvelé a nezaplatiteľné informácie, ktoré môžu zmeniť nás život a naše zdravie, síce je ich obrovské množstvo, ale verím, že keď bude kniha aj v tlačenej podobe, informácie sa utriedia aj samé. Vlastne nestíham všetko absorbovať a aj hneď aplikovať, ale na druhej strane, keďže som bol už jednou nohou na podobnej ceste a otužoval som sa a vstávam so slnkom a rad chodím bosý po tráve a rad sa kúpem v studenom jazere alebo rieke, je to úplne ako blesk z jasného neba, čítať zrazu ako to všetko vlastne funguje a prečo to je zdravé. Potrebujem viac času na prečítanie všetkých materiálov, obzvlášť keď som dostal vlastne 2 knihy naraz (jednu v tlačenej podobe). Moja úcta a obdiv, ako si dokázal spojiť info o medicíne, evolúcii, genetike, biológii, chémii... a ešte oveľa viac, niečo čo nedokážu ani lekári, ktorým zverujeme svoje zdravie. Pritom lekárom si vlastne ty, pretože ak by sme žili tak ako píšeš, tých našich lekárov by sme už nepotrebovali.
Michal40 rokov

5

Ak máš záujem PRIDAŤ SA, prejdi na objednávku.

Jaroslav Lachký Kvantová biológia

GARANCIA KVALITY.

ZA SVOJ OBSAH V PUBLIKÁCIACH RUČÍM!

S pozdravom 

Jaroslav Lachký

Autor kníh SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

Máš dodatočnú otázku? Neváhaj ma kontaktovať.

Pozri si však predtým často kladené otázky a možno svoju odpoveď nájdeš priamo tam.