TYPY ČLENSTVA

Vyberte si členstvo podľa seba !

ČLENSTVO ZDARMA

Zdarma

Vytvorte si účet ZDARMA a získajte prístup k množstvu výhod vrátane DISKUSNÉHO FÓRA.
 

Členstvo Zdarma obsahuje:

- Prístup do DISKUSNÉHO FÓRA

- Možnosť diskutovať s ďalšími členmi voľne na fóre

- ZĽAVY a VÝHODY pre členov

- Úvodný Ekurz ZDARMA

★ BRONZOVÉ
Jaroslav Lachký

ZDARMA
Vyskúšaj na 14 dní Zdarma
Broznové členstvo obsahuje:
- Prístup do premium členskej zóny
- Vybrané knihy z Moja knižnica
- Vybrané bonusy
- Prístup ku súkromnému blogu
- Prístup k Úvodnému online EKURZU
+ BONUS: možnosť zhliadnuť vybrané 4 webináre z prémium členstva

Čo získate v premium členstve?

Prémium členstvo je miesto, ktoré ti pomôže v rýchlejšom napredovaní ako aj zlepšení tvojho Zdravia, Mysle a Výkonnosti.

Ako prémium člen nezískaš len množstvo materiálov, či hodiny edukačných webinárov. V členstve tiež získaš nové VZŤAHY a spoznáš komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí, medzi ktorými máš neustálu podporu! Spoločne komnunikujeme v súkromnom fóre, či v pravidelných ZOOM meetingoch!

Toto všetko v prémium členstve nájdete:

 

Webináre

Záznam knižnice webinárov + účasť na živom vysielaní. Zoznam webinárov nájdeš TU.

QaA webináre

Účasť na QaA webinbároch, kde sa môžeš otvorene pýtať na čokoľvek a komunikovať so mnou, ale aj ďalšími členmi.

Praktické webináre s pdf

Prémium členovia majú v knižnici aj mnohé Praktické webináre a protokoly v pdf, ktoré sú aplikovateľné na rôzne problémy. Iba stiahni, prečítaj, aplikuj! Zoznam webinárov nájdeš TU.

Moja knižnica

Prístup k materiálom, screenshotom, obsahu a popisu množstva kníh, ktoré som prečítal

EKURZY

Získaj automaticky prístup k Úvodnému online Ekurzu pre členov, ekurzu kvantová biológia, či MasterClass-u Krvné Testy, alebo ku ďalším naplánovaným ako Bezpečná domácnosť, apod.

KNIHY / PROTOKOLY

Ušetri desiatky eur za knihy ako OPAĽOVACÍ PROTOKOL, Základy cirkadiálnej biológie, či KVANTOVÁ BIOLÓGIA, ktoré získaš okamžite v pdf, alebo v tlačenej podobe v závislosti od tipu členstva

Komunita ľudí

Spoznaj podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí medzi sebou zdieľajú skúsenosti, otázky, rady a tipy. V našej komunite medzi sebou pravidelne komunikujeme, či už v súkromnom fóre, ale aj formou ZOOM meetingov, ktoré bývajú každý mesiac!

Verejné + Súkromné fórum

V členstve získavaš prístup k bežnému, ale aj súkromnému "Prémium" diskusnému fóru, kde sú už teraz stovky diskusií, rád, či tipov na rôzne témy, do ktorých sa môžeš kedykoľvek zapojiť!

Edukačné Konzultácie pre členov

Ako prémium člen získavaš možnosť využiť prémium cenu a konzultovať s Jarom to, čo potrebuješ/čomu nerozumieš. Cena za hodinovú konzultáciu pre prémium členov je stabilná a nižšia!

BONUSY a ZĽAVY

Rôzne bonusové materiály, tipy a triky a taktiež množstvo zliav na pomôcky, žiarovky, či biohacky

ČAS a PENIAZE

Premium členstvo ti ušetrí množstvo času aj peňazí, pretože máš všetko na jednom mieste!

Webináre + QaA webináre

Webináre na rôzne témy + webináre zamerané iba na otázky členov, nech sú akékoľvek!

Ukážka z roku 2022

Cca 5 hodín hodnotného video materiálu v podobe záznamu z nedávneho Workshopu v Bratislave v Mycoach, ktorý sa uskutočnil 19. Novembra. Webinár/Záznam som sa rozhodol zverejniť prémium členom ako "darček" a verím, že pomôže. Spoznáte v ňom pyramídu Mitochondriaka a trochu nahliadnete do toho, ako to na prednáške vyzeralo. Na video zázname je zachytená celá Jarova prezentácia, plus nejaké diskusie/otázky, pokým sa nevypla kamera.
Ako sa tvorí vitamín D v pokožke
Decembrový dôležitý webinár venovaný tomu, ako by (ne) mala vyzerať Správna Suplementacia vitamínu D, kedy ju zvážiť, kedy sa jej naopak vyhnúť a tiež sa pozrieme na to, o čom sa často nepočúva a to na jeho "Temnú" stranu. Áno - dopĺnanie vitamínu D v doplnku totiž nesie isté RIZIKÁ a to obzvlášť pri problémoch s črevom. Podľa čoho teda rozoznať, kedy doplnok vynechať a kedy stojí za zváženie a aké krvné parametre si sledovať, plus ako ho suplementovať správne? Prehltnúť doplnok totiž nie je jediná možnosť a už vôbec nie najlepšia!
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Novembrový QaA webinár zameraný na Otázky prémium členov. Webinár bol vysielaný LIVE, cez ZOOM meeting, vo Štvrtok, 24.11. o 17:00. Dnešné vysielanie malo takmer 3 hodiny a odznelo veľa zaujímavých otázok a diskusií o Chlade, adaptácií na chlad, meraní si spánku, problémoch aj riešeniach pri spánku, a mnoho ďalšieho. Viac aj celý popis webináru spolu s minútami, kedy boli ktoré otázky zodpovedané, po rozkliknutí!
Webinár - Spánok, bdenie a regenerácia titulka
Novembrový webinár venovaný Spánku a Regenerácií! Spánok je Alfou a Omegou zdravia a práve tento webinár bude bránou, ktorá Vám ukáže ako presne Spánok aj bdenie prebieha na úrovni mozgu, ako to súvisí s našou regeneráciou a ako to zlepšiť! Aj na toto sa dnes pozrieme. Webinár obsahuje aj Transcript, pričom je rozdelený na 3 hlavné časti: Webinár, Praktické tipy + Otázky a diskusia
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Októbrový QaA webinár zameraný na Otázky prémium členov. Webinár vysielaný LIVE, cez ZOOM meeting, vo Štvrtok, 20.10. o 17:00. Dnes to boli zaujímavé otázky o štítnej žlaže, prečo môžu byť niekedy nižšie hladiny hormónov "lepšie" a naopak, ako suplementovať v zime vitamín D, čo je to ionizovaný vápnik, alebo a čo dokáže ísť rýchlejšie a svetlo? Sú toho naše mitochondrie schopné? Ak áno, ako? Viac po rozkliknutí!
Regeneračný jedmosmerný elektrický prúd neurónu pod myelínom,
Októbrový webinár venovaný tomu, ako funguje (v základe) náš mozog, ako sa generuje vedomie (bdenie) a aké mechanizmy na to náš neokortex, epifýza, tretia mozgová komora, subarachnoidálny priestor a mozgomiešny mok využívajú. Dnešný webinár bude zaujímavý a cieľom dnes nie je UKÁZAŤ všetky LISTY na STROME, ale skôr ukázať, kde SA NACHÁDZA samotný LES. Dnes si spojíme niekoľko predošlých konceptov o ktorých ste čítali v blogoch, ale ste aj počuli v predošlých webinároch a dozviete sa ako ("možno") naozaj funguje ľuidský mozog a neokortex, prečo je skutočný Kvantový počítač, odkiaľ berie energiu, ako sa správa, kde sa tento zdroj energie generuje, čo ho ovplyvňuje a ako súvisí s REM spánkom a regeneráciou všetkých tkanív v ľudskom tele.
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Septembrový QaA webinár zameraný na Otázky prémium členov. Webinár vysielaný LIVE, cez ZOOM meeting, v Utorok , 20.09. o 17:00. Dnes boli otázky ohľadne vody, hydratácie, suplementácie horčíka, aceroli, jódu, ... niečo o športe, adaptácií na chlad, metylácií DNA, testovaní železa aj medi v krvi a ich (ne)suplementácií a ďalšie. Celý popis aj všetky otázky nájdete dole pod videom po rozkliknutí!
Webinár September 2022 - Železo, meď, imunita, EMF a neurologické problémy, autizmus
Septembrový webinár venovaný problematike železa, Medi (aj iných kovov v tele) a tomu, ako sa v tele správajú, ako ovplyvňuju našu imunitu, či neurologický vývoj. Vo webinári si povieme prečo aj vďaka čomu sa rozšíril napr. Autizmus, ako to súvisí s udalosťami, ktoré sa v minulom storočí začali aplikovať, prečo aj ako si najmä ženy majú "strážiť" prísun týchto dôležitých kovov a tiež prečo by sme ich nikdy nemali brať v doplnku výživy. Tiež si povieme o dôležitých pojmoch a rozdieloch medzi mikro a rádiovlnami, tuhými kovmi a práškovitými kovmi, ako súvisí absorpcia a výhrevný efekt s tipom kovu a tiež ako dokáže mikrovlnné žiarenie v závislosti od veľkosti biologického proteínu vyvolať intracelulárnu dehydratáciu, ktorá má ďalekosiahle negatíva! Pre zobrazenie webináru iba rozkliknite!
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Augustový QaA webinár zameraný na Otázky od členov. Webinár bol vysielaný LIVE, cez ZOOM meeting, v Utorok , 23.08. o 17:00. Otázky a témy, o akých sme sa bavili boli napr. o Vhodnom magnetickom matraci na zlepśenie spánku - aký, kedy, prečo a aký vplyv na telo má, niečo o podporení chudnutia v lete, o kvalite vody, jej filtrácií a o tom, prečo je najlepšia voda chladná. Ako zlepšiť stav kostí, ako sa regenerujú a ako vyzerá tzv. Beckerov regeneračný jednosmerný elektrický prúd? Tiež odznelo niečo o využití hyperbarickej komory - Kedy áno, kedy nie, aké sú benefity a potencionálne riziká. Celý rozpis otázok aj s popisom v minútach zobrazíte po rozkliknutí stránky!
Augustový webinár Kosti, Pohyb, Osteroporóza a meď
Augustový webinár je venovaný tomu, ako fungujú naše KOSTI, prečo je dnes osteoporóza rozšírenejšia aj v akých miestach a podmienkach hrozí jej riziko, ako jej predchádzať a ako ku nej pristupovať a tiež prečo v nej hrá kľúčovú úlohu meď. No nie meď v strave, ale meď, ktorá drží kolagén a apatit pohromade. Vo webinári hovoríme o tom, ako využívať červené svetlo 620 nm, akú úlohu má pre meď a tiež Čo je skutočným zdrojom elektrického prúdu pre naše kosti, kolagén a polovodiče.
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Júlový QaA webinár zameraný na Otázky od členov. Webinár bol vysielaný LIVE, cez ZOOM meeting, vo Štvrtok, 21.07. o 17:00. V dnešnom webinári odzneli doplnkové veci ohľadom Zjednodujúcej teórie biológie, tiež sme sa baivili o 4 silách vesmíru a o tom, ako POLE ovláda 4 fenomény biológie. Otázky boli o Metylácií DNA, čo metlácia DNA znamená, niečo o VODE, v čom je voda iná, ako vyzerala história výskumu vody, či kryštálov, tiež sme sa bavili o práci Joeho Dispenzi a o sile vedomia, spirituality aj emócií na uzdravenie, prečo Ja osobne tieto veci vnímam "trochu" inak a ešte viac. Pre viac info rozklikni webinár!
KB #9 Aká je skutočná úloha ATP v biológii
Dnešný, júlový webinár bol inšpirovaný aj udalosťami posledných dní, na základe čoho sa chcem podeliť so všetkými jednak o dané udalosti, postrehy, skúsenosť, ale aj o (možno) prelomové myšlienky/koncept, ktorý ako uvidíte popisuje niečo ako Zjednocujúcu teóriu Biológie. Do dnešného dňa sú to jediní Fyzici, ktorí takúto teóriu majú, pretože vedia, že je potrebná, no verím, že čoskoro sa to zmení a práve o tomto sa dnes pobavímeDnešný webinár bude verím veľmi zaujímavý
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Júnový QaA webinár zameraný na Otázky od členov. Webinár bol vysielaný LIVE, cez ZOOM meeting, v sobotu, 25.06. o 09:00. Webinár obsahuje veľmi dôležité úvodné intro, ktoré doplňuje informácie z predošlého, hlavného júnového webináru o polovodičoch, topologických izolátoroch a "kostre" nášho tela! Tiež sme sa venovali otázkam ako Kombinácia PUFA a SFA tukov, prečo nekombinovať fruktózu s tukom, prečo naopak kombinovať fruktźu s glukózou a aké kombinácie sú "vhodné" alebo "nevhodné a prečo? Ako sa v tom vyznať? Otázka bola aj o vitamíne C, prečo ho nepotrebujeme suplementovať, čo v tele vitamín C naozaj robí a tiež malý náhľad do histórie a objavu vitamínu C. Odznelo aj niečo o alkohole...Pre viac info stačí rozkliknúť webinár!
Júnový webinár 2022 Indukčno Asociačná Topologická hypotéza, Prémium členstvo - Jaroslav Lachký
Webinár s názvom Asociačno Indukčno Topologická hypotéza je prvý, v ktorom sa po prvýkrát dozviete niečo o špeciálnych materiáloch s názvom Topologické Izolátory. Vo webinári sa pozrieme na to, ako sa naozaj správajú aminokyseliny v tele, ako fungujú ich bočné reťazce a ako presne pracuje kolagén s vodou. Vo webinári tiež hovoríme o tom, ako sa naozaj presúva Draslík aj sodík cez membránu bunky (pretože sodno draselná pumpa za to nemôže), aj ako do toho zapadá niečo, čo sa nazýva Vznikajúca fyzika. Dnešný webinár je prelomový a každý kto ho uvidí, dostane náskok!
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Májový QaA webinár zameraný na Otázky od členov. Webinár bol vysielaný cez ZOOM, v Utorok, 24.05. o 17:00. Otázky, ktoré sme rozoberali boli ohĺadom Deep spánku, REM spánku, meranie z OURA, v čom je oura nevhodná, aké žiarenie OURA vysiela, ako inak vyhodnocovať spánok, niečo o eliminácií EMP, Sacharidy a fermentácia, tričko proti UV, Migrény a Flicker a ešte viac. Všetky otázky spolu s popisom s minútami aj samotné Video, sa Vám zobrazia po rozkliknutí!
Adaptácia na chlad #4 Melatonín a magnetizmus
Praktický webinár zameraný na vylepšenie, alias "Hacknutie" spánku. Povieme si ako analyzovať svoj spánok, ako určiť, či spím kvalitne alebo nie, čo vplýva na kvalitu spánku najviac, čo spánok narušuje, čomu sa vyhýbať, aké veci naopak zaradiť na jeho zlepšenie, aké doplnky, či hacky môžeme využiť a tiež si povieme praktický POSTUP/Protokol ako si zostaviť deň s ohľadom na kvalitný spánok!
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Aprílový QaA webinár zameraný na Otázky od členov. Webinár vysielaný cez ZOOM meeting. Živé vysielanie v Utorok, 26.04. o 17:00. Dnešý QaA bol verím zaujímavý pre všetkých a pobavili sme sa o veciach ako Spirualita verzus Vedomie, ako a kedy (možno) vzniklo vedomie a následne aj spiritualita? Prečo ľuďom často praská pokožka v chlade, čo s tým robiť a ako tomu predísť? Ako na mäsovú stravu? Prečo je celá strava lepšia, ako rozomletý "ŠEJK"? A čo melatonín? Prečo je paradoxne melatonínu v lete viac ako v zime? Všetky otázky, popis webináru aj samotný záznam nájdete po rozkliknutí stránky!
KB #2 Kde sa stretli Kvantová a Cirkadiánna Biológia
Vo webinari sa pozrieme laicky na všetko dôležité od začiatku vesmíru (Big Bangu), od vzniku prvých hviezd, Zeme, slnka, až po vznik života, komplexného života, atď., aby každý videl to veľké prepojenie a zároveň aj VZNIK toho o čom už zopár mesiacov až rokov píšem a tiež prečo ma to tak fascinovalo. Vo webinari je malý náčrt, ako funguje prepojenie medzi tým tu "dole" a tam "hore" a tiež ako a kedy naozaj vznikol cirkadiánny rytmus a akú úlohu tu zohrala Kvantová Evolúcia. Málo ľudí vie, že rotácia zeme nebola vždy 24 hodín (od ktorej sa odvíja dnešný cirkadiánny rytmus). Ako a prečo sa to v histórii zmenilo, ako do toho zapadá lunárny cyklus a tiež ČO naozaj poháňa NAŠE OSCILAČNÉ CIRKADIÁNNE HODINKY všade v tele (vo webinári čaká veľké prekvapenie).
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Marcový QaA webinár zameraný na Otázky od členov. Webinár bol vysielaný cez ZOOM. Živé vysielanie bolo Utorok, 29.03. o 17:00. Tu nájdete záznam spolu s otázkami a popisom, čo sme vo webinári rozoberali.
Marcový webinár 2022 o Športe a tréningu + Praktický protokol, Jaroslav Lachký, Prémium členstvo webináre
Druhá časť Webináru, v ktorom sa pobavíme o "vytuningovaní" svojho Fyzického, ako aj mentálneho a zdravotného potenciálu. V dnešnom webinári sa pozrieme na praktické kroky, tipy a triky, Aký tréning zvoliť, ako sa stravovať pred a po, čo robiť a čo naopak nerobiť v rámci toho, čo chce človek dosiahnuť (chudnutie, naberanie svalovej hmoty, vytrvalosť, výkonnosť, atď.). Členovia sa dnes dozvedia tiež o zaujímavom ZMIEŠANOM Trénovaní a mojom prístupe k tréningu, ktorý posledné roky využívam a ktorý mi pomohol. K webináru je tiež praktický pdf protokol s rozpisom cvikov, tréningov, tipov aj trikov a tiež si vo webinári nájdete aj bonusové krátke videá s ukážkami cvikov na Doma, na Von, ako aj rannú rozcvičku, ukážky práce s lopatkami a chrbticou na hrazde a ešte o mnoho viac. Pre zobrazenie materiálov iba rozklikni!
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Februárový QaA webinár zameraný na Otázky od členov. Živé vysielanie: 28.02. o 17:15. Tu sú niektoré z dnešných otázok, ktorým sa venujeme - Svalová pamäť a tréning. Cirkadiánny rytmus a OKO, je dôležitejší melanopsin v oku alebo v pokožke? Jablčný ocot a trávenie? Áno, či nie? Aký má význam betakarotén na pokožke? Natierať sa ním? Ako fungujú voľné radikály a prečo si nie len pri športe dôležité? Aký je rozdiel v uzemnení na tráve verzus v jazere? Ako sa skráti dĺžka uzemnenia? Aký je najlepší čas jedenia po tréningu? A prečo môže byť niekedy sezónnosť až druhoradá? Viac po rozkliknutí vo webinári...
Hormóny #9 Prečo športovci (ne) potrebujú sacharidy
Prvá časť Webináru, v ktorom sa pobavíme o "vytuningovaní" svojho Fyzického, ako aj mentálneho a zdravotného potenciálu. Dnes sa pozrieme na to, prečo na dopĺňanie glykogénu nepotrebujeme sacharidy, ako si naše telo glykogén dopĺňa naozaj, ako to funguje v lete a v zime a ako do toho zapadá Pentózový cyklus s jedným enzýmom. Tento enzým je zároveň akoby "NARNIOU", ktorá keď sa raz otvorí, naša výkonnosť prejde na "iný level"!
QaA WEBINÁR - PREMIUM ČLENSTVO - Jaroslav Lachký
Januárový QaA webinár zameraný na otázky od členov! Živé vysielanie 01.02., o 16:30. Dnes to boli otázky na témy: Vaňa verzus sprcha? Aký je v tom rozdiel? Bolesti hlavy a chlad alebo ketogénna strava? Áno, či nie? Použiteľné kryty na mobil ako ochrana pred EMP? Chrípka a vystavovanie sa chladu? ...Všetky otázky sú v popise webináru po rozkliknutí!
ADAPTÁCIA NA CHLAD #2 PROTOKOL Ako sa adaptovať na chlad
Webinár o Adaptácii na chlad pre Pokročilých, v ktorom sa sa pozrieme na zopár vecí a tipov, ktoré na verejnom blogu, či fóre spomenuté nie sú, pretože sú tak trochu "chúlostivé". Akým jednoduchým meraním zistiť, kedy je človek už Adaptovaný? Môže sa chlad využívať aj v tehotenstve? Môže chlad pomôcť pri rozhádzaných hormónoch? A mnohé ďalšie "nezodpovedané" otázky... Webinár pre každého, kto to s Chladom myslí vážne a nechce iba "tápať", ale naozaj mu pochopiť!
Strava a Kvantová Biológia, Prednáška Jaroslav Lachký a Victor Le
Video záznam z nedávnej verejnej prednášky, ktorý bol venovaný Strave. Prednáška je pre všetkých prémium členov (Bronzových až Platinových) uložená na trvalo v knižnici. Hovorím v nej niečo o strave z pohľadu Kvantovej Biológie, o makronutrientoch, o výnimočných vlastnostiach DHA, na čo si dávať pozor pri výbere Tukov a Olejov a v druhej polovici nejaké praktické tipy, čím sa riadiť pri výbere jedálnička a stravy!
MasterClass Krvné Testy Deň 3 DHEA a hormonálny pool
Video záznam z jedného webináru MasterClass-u, ktorý chcem, aby videli všetci prémium členovia, pretože Vám môže veľa pomôcť. Je v ňom veľa praktických informácií o DHEA, pomoci si s ním a tiež nejaké informácie o zlepšení metabolizmu a hormonálneho panelu!

Praktické webináre s Protokolom !

Praktické webináre, v ktorých sú prebraté Postupy/Protokoly na rôzne témy a zdravotné problémy, ktoré môžete okamžite APLIKOVAŤ !

Po rozkliknuntí budete presmerovaný priamo na stránku s webinárom, kde nájdete video, popis/osnovu webináru, aj pdf-ká/protokoly k stiahnutiu!
MasterClass Krvné Testy Deň 3 DHEA a hormonálny pool
Video záznam z jedného webináru MasterClass-u, ktorý chcem, aby videli všetci prémium členovia, pretože Vám môže veľa pomôcť. Je v ňom veľa praktických informácií o DHEA, pomoci si s ním a tiež nejaké informácie o zlepšení metabolizmu a hormonálneho panelu!
Strava a Kvantová Biológia, Prednáška Jaroslav Lachký a Victor Le
Video záznam z nedávnej verejnej prednášky, ktorý bol venovaný Strave. Prednáška je pre všetkých prémium členov (Bronzových až Platinových) uložená na trvalo v knižnici. Hovorím v nej niečo o strave z pohľadu Kvantovej Biológie, o makronutrientoch, o výnimočných vlastnostiach DHA, na čo si dávať pozor pri výbere Tukov a Olejov a v druhej polovici nejaké praktické tipy, čím sa riadiť pri výbere jedálnička a stravy!
Praktický webinár zameraný na vylepšenie, alias "Hacknutie" spánku. Povieme si ako analyzovať svoj spánok, ako určiť, či spím kvalitne alebo nie, čo vplýva na kvalitu spánku najviac, čo spánok narušuje, čomu sa vyhýbať, aké veci naopak zaradiť na jeho zlepšenie, aké doplnky, či hacky môžeme využiť a tiež si povieme praktický POSTUP/Protokol ako si zostaviť deň s ohľadom na kvalitný spánok!
Marcový webinár 2022 o Športe a tréningu + Praktický protokol, Jaroslav Lachký, Prémium členstvo webináre
Druhá časť Webináru, v ktorom sa pobavíme o "vytuningovaní" svojho Fyzického, ako aj mentálneho a zdravotného potenciálu. V dnešnom webinári sa pozrieme na praktické kroky, tipy a triky, Aký tréning zvoliť, ako sa stravovať pred a po, čo robiť a čo naopak nerobiť v rámci toho, čo chce človek dosiahnuť (chudnutie, naberanie svalovej hmoty, vytrvalosť, výkonnosť, atď.). Členovia sa dnes dozvedia tiež o zaujímavom ZMIEŠANOM Trénovaní a mojom prístupe k tréningu, ktorý posledné roky využívam a ktorý mi pomohol. K webináru je tiež praktický pdf protokol s rozpisom cvikov, tréningov, tipov aj trikov!
ADAPTÁCIA NA CHLAD #2 PROTOKOL Ako sa adaptovať na chlad
Webinár o Adaptácii na chlad pre Pokročilých, v ktorom sa sa pozrieme na zopár vecí a tipov, ktoré na verejnom blogu, či fóre spomenuté nie sú, pretože sú tak trochu "chúlostivé". Akým jednoduchým meraním zistiť, kedy je človek už Adaptovaný? Môže sa chlad využívať aj v tehotenstve? Môže chlad pomôcť pri rozhádzaných hormónoch? A mnohé ďalšie "nezodpovedané" otázky... Webinár pre každého, kto to s Chladom myslí vážne a nechce iba "tápať", ale naozaj mu pochopiť!
Črevo a mozog #14 Protokol ako zlepšiť leaky gut
Praktický webinár, v ktorom sa pozrieme na to, ako diagnostikovať stav svojho čreva, aké krvné testy pri tom využiť a ako svoje črevo zlepšiť. Pozrieme sa na praktický postup, ako na to, aj akým veciam sa vyhýbať, aké doplnky, ći stravu zaradiť a ako svoj stav priebežne vyhodnocovať!
Webinár #20 Pentózový cyklus a glykogén, Jaroslav lachký premium členstvo
Veľmi dôležitý a praktický webinár, v ktorom sa pozrieme na základ, prečo je pentózový cyklus v našom tele veľmi dôležitý, aké produkty tvorí, ako súvisí s adaptáciou na chlad aj ketogénnou stravou, detoxikáciou a steroidnými hormónmi a ako naozaj rozoznať a ako to kvantifikovať, že je tento cyklus u človeka disfunkčný. Po dnešnom webinári budú členovia vedieť, prečo naozaj nič ako "bezpečný" sacharid nie je a prečo Adaptácia na chlad zaberie minimálne zopár mesiacov, aj ako skutočne naše svaly pracujú.
základné krvné testy a ich vyhodnotenie
Praktický webinár, v ktorom si povieme o základných krvných testoch, ktoré si robiť, ako ich vyhodnotiť a ako im porozumieť aj bez pomoci lekára. Testy o štítnej žľaze, cholesterole, inzulíne, steroidných hormónoch, rozdieloch v hormónoch v zime a teple a ešte o mnoho viac!
Webinár #18 August 2021, protokol pre mitochondrie, premium členstvo
Webinár zameraný na množstvo praktických tipov, doplnkov, pomôcok a "hackov", ako pomôcť s fixnutím mitochondrií, spaľovaním tuku, zvládaním stresu a ešte viac. Webinár obsahuje aj krátky výstup v pdf protokole!
Ako by mohol vyzerať vzorový jedálniček pre rôzne situácie aj ročné obdobia? Kedy by si mal jesť viac cholesterolu a kedy ho až toľko nepotrebuješ? Prečo sú moderné výživové smery v mnohom postavené na hlavu a bohužiaľ aj nové "keto" trendy? Aj na toto sa pozrieme v dnešnom webinári a tiež všetci účastníci obdržia excelovú tabuľku s množstvom potravín a ich hodnôt, ktorá im pomôže.
Vesta a ľadový obklad, adaptácia na chlad #2 protokol ako sa adaptovať
Vylepšený a detailný protokol adaptácie na chlad. Ako súvisí CHLAD, hladovanie, ketogénna strava s leptínom? Prečo je správne aplikovaný protokol s chladom vhodný obzvlášť pre ženy a ako im chlad môže pomôcť nie len s hormónmi? Kedy potrebuješ zvýšiť prísun jódu, selénu a kedy horčíku? A kedy ich naopak takmer nepotrebuješ? Ako a kedy si ich môžeš dovoliť suplementovať? Čomu sa vyhýbať a čo naopak robiť, ak prechádzaš na ketogénnu stravu, aby si predišiel "keto problémom"? Aj o tomto sa budeme baviť vo webinári.
Vo webinári si povieme niečo o umelom vlnení (žiarení), aby každý vedel, aký vplyv na naše zdravie umelé má umelé vlnenie a zároveň, aby to každý vedel vysvetliť aj laikovi, ak by sa ho spýtal. Povieme si prečo je pre nás umelé neviditeľné vlnenie škodlivé, hoci má napr. wifi menej energie ako obyčajná žiarovka. "Power" alebo po slovensky "sila" vlnenia totižto nie je to podstatné, keď sa bavíme o škodlivosti vlnenia. Tež si ukážeme niektoré praktické a jednoduché tipy a "triky", ktoré môže kaźdý z vás využívať, aby minimalizoval niektoré veci, ktoré denno denne používame. Tento webinár považujem za nutnosť pre každého, kto využíva akúkoľvek elektroniku. Toto musíš vedieť, ak ti na svojom zdraví záleží.

Praktické pdf-ká

Praktické Postupy/Protokoly aj v pdf na stiahnutie. Stiahni, prečítaj a APLIKUJ! 

Ukážka niektoré z pdf protokolov, ktoré sú v prémium zóne:

Všetky protokoly nájdete v uzamknutej Prémium člensej sekcii.  


Moja knižnica

Prístup k materiálom, screenshotom, obsahu a popisu množstva kníh, ktoré som prečítal
 

Kniha sa venuje trom hlavným tematickým okruhom, podľa jej názvu. Dá sa charakterizovať tým, že odpovedá na otázky: Odkiaľ berieme energiu pre život? Aký význam má pohlavné rozmnožovanie a sexualita? Čím je spôsobené neodvratné starnutie a následne smrť živých organizmov? O knihe a o tom, čo Nickovi trochu chýba v jeho bádaní zároveň Jaro rozpráva v Augustovom webinári 2023 o vzniku vedomia.
Kniha RCP – Root Cause Protocol (alebo aj Protokol Skutočnej Príčiny) je pekná a praktická kniha, v ktorej si podľa mňa nájde každý ako praktické kroky, k zlepšeniu svojho zdravia a zároveň aj mnohé štúdie a linky na ďalšie štúdium, ak ho téma zaujíma viac. Ku tejto knihe vznikol v členstve aj samostatný webinár, ktorý obsahuje doplnené informácie Jara a tiež samostatný, upravený pdf protokol ku stiahnutiu. Nájdete ho ako Májový webinár 2023!
Kniha je súborom zápisov vytvorených podľa Schrödingerových prednášok. Pozostáva zo 7 kapitol, z ktorých je každá venovaná detailnému rozobratiu rozličných vzťahov živých organizmov a ich častí s prostredím, popisom jednak fyzikálnym, kvantovo-fyzikálnym, biologickým. Nechýbajú ani autorove subjektívne vhľady a úvahy k témam.
Príbeh matematiky rozpráva históriu 24 veľkých a výnimočných rovníc, ktoré formovali matematiku, vedu a spoločnosť, od jednoduchých (1 + 1 = 2) až po sofistikované (Blackova-Scholesova rovnica pre finančné deriváty), od slávnych (E = mc2) po tajomné (Hamiltonove kvaternióny). Autor prehľadne vysvetľuje, čo ktorá rovnica znamená, kto a ako ju objavil a ako vplýva na naše životy. Za najviac prospešné však považujem pre každého čitateľa blogu najmä prácu Einsteina, Maxwella a Diraca, o ktorých sa tam tiež píše!
Veľmi pekná kniha, v ktorej je zhrnutý nie len samotný život Einsteina, ale aj jeho práca, jeho myslenie a osobnostný rozvoj počas rokov, jeho vžtahy, zmýšľanie nad vedou, politikou, dokonca aj náboženstvom. Osobne knihu odporúčam každému, kto chce nahliadnuť nie len do jeho reálneho života (pretože ako v knihe zistíte, mnohé verejné reči, ktoré sa o Einsteinovi rozšírili nie sú založené na pravde a zasa naopak o mnohých jeho črtách, či jeho minulosti veľa ľudí nevie), no tiež v knihe zistíte pozadie prác ako Teória relativity, Brownov pohyb, fotoelektrický jav, a mnohé iné práce.
Richard Feynman kniha Nezvyčajná teória látky a svetla
Kniha Nezvyčajná teória svetla a látky je skvelou „začiatočníckou“ pomôckou pri lepšom Spoznaní a pochopení prírody, ale aj našej biológie. V týchto prednáškach Feynman porozpráva o tej časti fyziky, ktorú poznáme najlepšie: o interakcii elektrónov so svetlom. Feynman je tiež jeden z mála ľudí, ktorí bol veľmi čestný, inteligentný a šikovný a na rovinu hovoril, že akákoľvek teória, ktorá sa nepotvrdí experimentom, je jednoducho chybná! No a práve QED je teória, ktorá prešla takým množstvom experimentov, ktoré ju všetky len potvrdili, že by sa z toho jednému zatočila hlava 😀
Wim Hoffova metóda - Wim Hoff, kniha recenzia
Wim Hoffova metóda je podľa mňa veľmi krásna kniha, ktorú odporúčam úplne každému, no nie primárne z dôvodu samotnej metódy, ako skôr z dôvodu spoznania krásneho príbehu Wima a jeho cesty. Kniha je písaná z pohľadu Wima a jeho rozprávania z detstva až po dospelosť, ako vyrastal, ako sa dostal k chladu a hlavne o tom, ako spoznával vzťah sám so sebou, s prírodou aj okolím a s tým, čo je v každom z nás. Naša fyziológia, Biológia a „duchovno“ je totižto prepojené viac, ako by sa zdalo. Do popisu knihy tiež pripájam nejaký výcuc z knihy, ktorý ma zaujal, doplnení o môj komentár a veci ohľadom Asiciačno Indukčno Topologickej hypotézy Júlového Webinára 2022, kde som po prvý krát členom predstavil, ako naše telo naozaj funguje a aký špeciálny tip materiálu vzniká spojením kolagénu a vody!
Mozog Marco Magrini kniha
Kniha MOZOG je veľmi peknou, pútavou a zaujímavou publikáciou, ktorú odporúčam každému, kto chce spoznať trošku lepšie tú „vymakanú“ vec, ktorú si nosíme na hlave a voláme ju mozog. V knihe spoznáte stručný, ale praktický základ toho, z čoho sa mozog skladá, čo sú to neuróny, axóny, dentritry,..., aké rôzne neurotransmitery máme a ako fungujú, a vlastne všetko o tom, ako zvláštne no takmer dokonale náš mozog pracuje. Vzhľadom na to, že knižka je lacná (cca 15 eur) a nabitá informáciami (hlavne prvá polovica pre mňa), odporúčam naozaj každému, kto chve lepšie chápať súvislostiam, ale aj cirkadiánnemu rytmu a kvantovej biológií nášho tela!
Kniha Roeland Wan Vijk Light in Shaping Life obsah
Aj ty stále veríš tomu, že je pre nás UV svetlo škodlivé? Alebo si počul niekedy od „odborníkov“, že sa máme Slnko a obzvlášť UV svetlu vyhýbať? Ak áno, táto kniha bude pre teba, pretože ti ukáže viac ako 100 ročný výskum z krajín ako Nemecko, USA, Rusko, v ktorých prebiehalo a stále prebieha množstvo výskumov v oblasti tzv. Biofotónov, čo sú fotóny, ktoré vysielajú všetky živé organizmy. Až si prečítaš tento popis knižky a zhliadneš niektoré screenshoty, tvoj pohľad sa radikálne zmení, pretože uvidíš, že všetky živé organizmy, od šupky z jablka až po tvoj prst nie len že vyžarujú SVETLO, ale dokonca aj UV svetlo.... Ako sa toto svetlo tvorí, koľko ho „strácame“ alebo vysielame a prečo? Aj na tieto otázky sa snaží Roeland nájsť odpoveď a v tejto knihe sa o tom dočítaš viac.
Ďalšia skvelá kniha Od Gerryho Pollacka, ktorá popisuje, ako fungujú bunky. V knihe Gerry spochybňuje súčasnú „múdrosť“ a dogmy toho, ako bunky fungujú a predstavuje nový, jednoduchší prístup k základným procesom, ako pohyb, preprava, delenie DNA a komunikácia, ktorý je založený na „jednoduchých“ fyzikálnych princípoch. Kniha je hojne ilustrovaná mnohými farebnými obrázkami pre ľahšie pochopenie. Je písaná pre neodborníka (laika) prístupným, až často vtipným štýlom. Táto kniha ti otvorí opäť nový uhoľ pohľadu a to aj na známe veci v ľudskom tele, nad ktorými by ťa ani len nenapadlo premýšľať 😊
Veľmi pekná kniha, ktorá je (ako už aj v samotnom názve stojí) o PRAVDE. Aj keď lepšie by bolo napísať, že je o „PRAVDE“. V knihe Tom totižto popisuje všetky možné dômyselné spôsoby, ako sa nám v priebehu dejín dokázala pravda vyhýbať. A nie je tomu inak ani teraz. Autor veľmi pekne hneď z úvodu hovorí, že hoci momentálne počúvame v médiach o tom, že dnešná doba už nie je moc založená na PRAVDE, za to tá minulá bola, ani to nie je úplne pravda. Podľa autora dnes naozaj nežijeme v dobe, kedy by nám bola hovorená PRAVDA, no ani predošlá doba, ktorú zažívali naši rodičia alebo starí rodičia, nebola založená na pravde.
Skvelá kniha, ktorá je síce veľmi krátka, ale výstižná a neopísateľná v tom, čo v nej je. Dovolím si povedať, že len málo Ľudí je ochotných si ju kúpiť kvôli jej vysokej sume (cca 200 eur za 100 strán), avšak ako sa hovorí, HODNOTA a CENA sú dve rozdielne veci. „Edisonov vynález žiarovky s uhlíkovým vláknom v roku 1879 znamenal začiatok novej éry, ktorá nahradila dovtedy používanú obyčajnú sviečku. Čo to pre nás znamenalo? Pracovný čas sa mohol predĺžiť, pracovný výkon a pracovná kapacita sa zvýšili doposiaľ neslýchaného stupňa...avšak zdravie živočíchov, ktorí v tomto prostredí žijú, sa drasticky zmenilo k horšiemu.“
"Molekula, ktorá robí svet" Žijeme preto, aby sme mohli umrieť a rovnako žijeme vďaka tomu, čo nás zabíja. O čom je reč? O KYSLÍKU. Toto je zaujímavá molekula, ktorá umožnila životu stať sa komplexným a zároveň je to molekula, ktorá nás oxiduje a zabíja. Kyslík je unikátny chemický prvok, ktorý je bežne neviditeľný, stále ho dýchame a práve jemu sa Nick v knihe venuje.
ŽIVOT a VEDOMIE sú dve najpozoruhodnejšie  najzáhadnejšie veci v celom vesmíre. Navzdory obrovskému pokroku prírodných vied, archeológie a biológie, je pre nás život stále najväčšou ZÁHADOU. Nevieme kde a odkiaľ sa vzal, ani z čoho. Táto kniha od Jima Al-Khalili a Johnjoeho McFaddena Vám však poskytne odpoveď a to v KVANTOVOM SVETE. Konkrétne v Kvantovej mechanike.
Prečo vyvrtnutý členok opuchne v priebehu niekoľkých sekúnd? Prečo dokáže MOZOG, ktorý prejde TRAUMOU zmeniť svoju „špongiovú“ podobu na niečo INÉ a HUSTEJŠIE? Prečo naše kĺby fungujú bez škrípania? Môže „obyčajná“ pitná voda dodávať nášmu telu energiu? A čo tak toto. Môže byť voda v inom ponímaní braná ako jedlo? Pre lepšie pochopenie týchto, aj mnohých iných otázok, potrebuje človek spoznať základy biochémie VODY. V tejto knihe nájdete základ. Ja osobne zvyknem vodu nazývať pozoruhodnou FÁZOU HMOTY a v tejto knihe nájdete hrubý základ toho, čo všetko sa v „obyčajnej“ vode ukrýva. Budete šokovaný.
The Art and Science of Low carbohydrate performance
Veľmi pekná, krátka, praktická a najmä VÝSTIŽNÁ kniha od Jeffa Voleka a Stephena Pfinneyho, ktorá je vhodná predovšetkým pre ľudí, ktorí ŠPORTUJÚ, ale obzvlášť pre všetkých, ktorí sa zaujímajú, alebo sami skúšajú KETOGÉNNU STRAVU. Na ketogénnu stravu mám radikálne iný názor, ako väčšina, aj ako samotní Jeff a Stephen (základ som spomínal aj v knihe a v rôznych blogoch aj článkoch), no pointou je, že takéto STRAVOVANIE má v dnešnej dobe skutočne obrovský význam, dokonca aj ZDRAVOTNÝ a v tejto knižke nájdete dôkazy o tom, že naše TELO a dokonca aj VÝKONNOSŤ tým nemusí utrpieť, ale skôr naopak. Náš VÝKON sa dokonca zlepší, no až časom.
Nick Lane obálka
"Prečo je život taký aký je?"  Takto znie úvodná otázka, na ktorú sa Nick v knihe snaží odpovedať. Prezradím, že sa mu to s odpoveďou celkom podarilo.  Nick Lane (narodený v roku 1967) je britský biochemik a spisovateľ. Je profesorom evolučnej biochémie na Universite College London. Vydal štyri knihy, ktoré získali niekoľko ocenení. Nick je je jeden z najlepšie mysliacich ľudí/vedcov, ktorý sa zaoberá nie len BIOLÓGIOU, ale hlavne EVOLÚCIOU ŽIVOTA na našej Zemi. V knihe prináša "NOVÚ" TEÓRIU ŽIVOTA. 
Robert O. Becker Body electric recenzia Jaroslav Lachký Moja knižnica
Robert O. Becker bol skvelý ORTOPEDICKÝ CHIRURG a biofyzik, ktorý sa preslávil prácou v oblasti BIOELEKTRIKY. V tejto mimoriadnej knihe predstaví fascinujúce experimenty a prípadové štúdie o tom, ako bioelektrika a regenerácia otvárajú nové možnosti liečby rakoviny a iných chorôb.. Tak napríklad, Becker už v minulom storočí odhalil, že naše kosti sú piezoelektrické.  Tento pojem znamená, že mechanická práca sa môže premeniť na elektrický prúd a naopak. Takto fungujú naše kosti. 
Weston Price recenzia Jaroslav Lachký
Weston A. Price sa vo svojej knihe zameriava na spôsoby stravovania domorodých kmeňov z rôznych kútov sveta a porovnáva ho s moderným stravovaním danej doby (kniha je z roku 1938). V knihe diskutuje o tom, ako nás každodenná výživa môže zdravotne ovplyvňovať a dokonca nám spôsobovať fyzické degeneratívne zmeny.  Najdôležitejšie však je to, čo zdá sa v tej dobe prehliadol aj samotný autor, že VŠETCI domorodí ľudia žili v súľade s prírodou. Stravovali sa najmä VONKU, BEZ MOBILOV, OBRAZOVIEK a moderných technológií. Toto je hlavná myšlienka a jeho dlhoročný výskum, ktorý je dnes takmer nezreprodukovateľný iba potvrdil, čo s človekom a jeho ZDRAVÍM urobí vysoký REDOX.
Cesta Robina Sharma do posvätnej zeme Indie s cieľom znovuzrodenia a pochopenia svojej vlastnej cesty. Knižka je veľmi pekná, lacná, krátka, no nesmierne HODNOTNÁ ako po duchovnej stránke, tak aj po OBSAHOVEJ. Avšak skrytú myšlienku, ktorú si ani sám autor pri písaní neuvedomil, ktorá súvisí s CIRKADIÁLNOU BIOLÓGIOU, objavia iba skutoční MITOCHONDRIACI.  Čo je touto myšlienkou? Sú ňou krásne slová o sledovaní VÝCHODE SLNKA. Čítaj ďalej a dozvieš sa viac.
Gábor Somlyai je molekulárny biológ. Po ukončení štúdia v roku 1982 pracoval v oblasti genetického inžinierstva a mapovania génov v Nemecku (1988 - Georg-August University, Gttingen) a v USA (University of Missouri Columbia, Columbia). Gábora inšpiroval maďarský nositeľ Nobelovej ceny Albert Szent-Gyrgyi, ktorý veril, že skutočnú príčinu rakoviny možno nájsť iba na submolekulárnej úrovni. (Toto bolo aj pre mňa veľké AHA, pretože Abert Szant bol jeden z prvých ľudí, od ktorého práce som v minulosti čítal a začal som si uvedomovať isté súvislosti. )
Andrew Marino Going Somewhere
Going Somewhere je kniha, ktorá je písaná autobiografickou formou, v ktorej Vám sám autor rozpovie svoj životný príbeh, svoje skúsenosti, ale aj svoje pozoruhodné zistenia, či už zo sveta vedy, ale aj pozadia súdnych sporov, v ktorých sa prejednávalo ľudské zdravie a umelé vlnenie. Kniha ponúka oveľa viac než len riešenie spornej otázky zdravia. Príbeh poskytuje príbeh o tom, ako veda vlastne funguje, a uvidíte, že sa dramaticky líši od romantickej predstavy o objektívnom hľadaní pravdy. Pochopíte, že VEDA je v skutočnosti BIZNISS.
John Ott recenzia Jaroslav Lachký
Krásna kniha, v ktorej John rozpráva svoj príbeh od kedy začal natáčať pre Walta Dysneyho, neskôr si rozbil okuliare, vďaka čomu bol nútený chodiť nejaký čas bez nich a všimol si, že sa mu upravil problém s bedrom.  Taktieť sú tam pasáže, v ktorých opisuje skúsenosti z nemocnice v Afrike s Albertom Schweitzerom, kde vraví ako sa začali objavovať rozličné druhy rakoviny u domorodých ľudí niekoľko desaťročí potom, ako začali nosiť slnečné okuliare. Knižka je pútavá a odporúčam úplne každému. Hlavne laikom. Pozri si nejaké obrázky z nej.

Eknihy/Ekurzy

S členstvom získate okamžitý prístup ku knihe Kvantová biológia, Základy Cirkadiálnej Biológie, Opaľovací Protokol, aj Úvodnému EKURZU pre členov aj ďalším naplánovaným
 

Masterclass Krvné Testy, mini Ekurz - Jaroslav Lachký
Patríš medzi ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie aj výkonnosť a nechcú veci nechávať na náhodu? Potom je tu pre teba MasterClass Krvné Testy
EKURZ ZDARMA
Úvodný EKURZ je ZDARMA pre všetkých členov. EKURZ je rozdelený do 7 modulov na rôzne témy a dokopy obsahuje cca 30 krátkych videí.
Celá kniha Základy Cirkadiálnej Biológie pre členov Zdarma k stiahnutiu
obálka kvantová biológia
Celá kniha Kvantová Biológia k stiahnutiu Zdarma pre Platinových a Zlatých Členov !
Príručka biohackera-opaľovací protokol
Protokol/príručka je praktický návod, ktorý ťa naučí 3 veci: - AKO OPTIMALIZOVAŤ TVORBU, ALE AJ VYLUČOVANIE DÔLEŽITÝCH HORMÓNOV/NEUROTRANSMITEROV - AKO UDRŽIAVAŤ SVOJU POKOŽKU PEVNÚ, ENERGIZOVANÚ, HYDRATOVANÚ A CHRÁNENÚ - KTORÝCH PÁR MINÚT Z DŇA JE NAJKRITICKEJŠÍCH
Praktický Ekurz, ktorý ťa prevedie všetkým podstatným k tomu, aby si svoju domácnosť spravil bezpečnou (eliminácia umelého EMP, osvetlenie,...). Tento EKURZ sa pripravuje a Platinový Členovia k nemu získajú prístup Zdarma!

BONUSY

Rôzne bonusové materiály, tipy a triky ako sa stravovať, aké potraviny voliť, ako si uzemniť počítač a ešte viac.
 

Nauč sa ako uzemniť svoj notebook a eliminovať tak jednu časť umelého EMP, ktorou je elektrické pole.
Črevo a mozog #14 Protokol ako zlepšiť leaky gut
Praktické protokoly v pdf, ktoré sme spomínali vo webinároch či na blogu priamo k stiahnutiu!
jaroslavlachky
Stiahni si v pdf odkazy na štúdie z prvej knihy ZÁKLADY CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIE!
Tento ebook je na webe od založenia, pretože má návštevníkom pomôcť CHRÁNIŤ sa pred niektorými nástrahami technológií.  Niekedy je aj NEJAKÁ OCHRANA lepšia, ako ŽIADNA OCHRANA!

ZĽAVY

Rôzne zľavy na pomôcky, metre, žiarovky, okuliare, plavky, či ďalšie biohacky

Marcový webinar 2023 Test, Tipy, recenzie na žiarovky, UV, IČ, Jaroslav Lachký, Prémium Členstvo
Zľavy na niektoré vhodné stropné žiarovky, ktoré ti môžu pomôcť trochu "hacknúť" svetelné prostredie, v ktorom žiješ!
Zľavy na niektoré infračervené panely, ktoré mám osobne odskúšané alebo som pomáhal navrhovať!
Okuliare mitochondriak proti modrému svetlu Mitochondriak od EasyLight
Nejaké TIPY a ZĽAVY na okuliare, ktoré blokujú modré svetlo!
ZĽAVA, popis, tipy a všetko, čo potrebuješ vedieť o správnom využívaní týchto plaviek nájdeš tu!
Okukuliare na blokovanie modrého svetla, porovnanie KugoGlasses so spektrometer
Kvalitné okuliare od Slovenskej firmy, s rôznymi sklami a dizajnami, ktoré ponúkajú dokonca aj dioptre a "custom" prístup.
Ako prémium člen si môžete zakúpiť Balíček oboch vytlačených kníh Spoznaj Svoju Biológiu a to dokonca s 30% ZĽAVOU a poštovným ZDARMA !
Augustový webinár Kosti, Pohyb, Osteroporóza a meď
Tu nájdete Topánky od jednej zahraničnej firmy, spolu so Zľavovým kódom pre členov, ktoré Jaro sám má, meral ich a vie, že sú naozaj uzemnené (vodivá podrážka)! Odkaz aj krátky popis o aké topánky sa jedná, niečo od nich aj Jarove subjektívne odporúčania k využívaniu nájdete po rozkliknutí.
Jaroslac Lachký, PODCAST
Tu nájdete ďalšie Topánky od jednej zahraničnej firmy, ktoré sú skvelé, uzemnené, ručne robené kožené, ktoré spĺňajú ďalšie moje "prísne kritéria", medzi ktoré spadá priestor na prsty, grounding, barefoot, a iné.
Tu nájdete magnetickú podložku pod bežný matrac so statickými magnetmi, akú sám roky používam. Zakladateľom a výrobcom je jeden z členov a tieź tu nájdete osobný kontakt a zľavu.
Nový prototyp panelu, prvý svojho druhu, ktorý obsahuje aj UV svetlo. Prenosný, praktický, na baterky. Voľba RED/NIR/UV, časovač aj pulzácie! Prémium členovia mali možnosť ako prvý byť pri "zrode" a tiež si predobjednať vlastný!

Podpora a Komunita

V členstve máte taktiež k dispozícií neustálu podporu aj komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí, s ktorými sme v kontakte navzájom, či uź vo fóre, ale aj súkromnom diskusnom fóre, ku ktorému získate prístup ako prémium člen (strieborný a vyšší!) Radi Vás tu uvítame 🙂

Čo na prémium vravia členovia?

Ján Perháč70 rokov
Osobní setkání s Jarem a jeho/naší komunitou je pro mě k,, nezaplacení "🙂 Člověk nikdy neví, co ještě nového a hlavně 💣bonusového, se oproti (i jeho) běžně dostupným informacím dozví. Ikdyž jsem introvert, tak se v téhle společnosti cítím velmi dobře a to i díky předešlému zázemí (a společnosti fajn lidí). Jednoduše se tady stáváme postupně všichni přáteli a mě stojí za to, být reálně s nimi ,, u ohně ". Proto taky rád investuji např do 5-8h cesty vlakem a dvoudenního ubytování, nikdy nelituji a už teď se těším na další ,, na červeno osvícenou " 🙂akci v Popradě (3. května). Právě mě napadla ještě fráze : Kdo ještě na živo Jarovi otázku nepoložil, jako by nebyl ☺️. Né, vážně,,, jsem moc vděčný za to, že jsem na Jara vůbec narazil - a co bylo pro mě v tu dobu ještě nemyslem, se pro mě nyní stalo pochopenou a dál šířenou ,, pravdou".
Jakub Černýzakladateľ www.moonvibe.cz
Jara a jeho vzdělávací platformou maximálně doporučuji a zároveň jeho nejvyšší členství platinum. Jako biohackerovi mi Jarovy poznatky a jeho práce pomohly dosáhnout vyšší úrovně v oblasti zdraví, energie a výkonu. Díky možnosti nejen získávat teoretické znalosti, ale také praktické postupy, osobním setkáním, workshopům a webinářům. Pro mě osobně to znamenalo nejen objevení mé vášně pro biohacking ale i současně se získavajícimi znalostmi se stávat i také mitohackerem.
Jakub CimrmanBiohacker
Práce a edukace Jaroslava byly a stále jsou pro mě obrovský "gamechanger", jak v rovině osobní, tak v té profesní. Našla jsem u něj teoretická vysvětlení k věcem, které jsem začala praktikovat sama intuitivně (cirkadiánní rytmus, adaptace na chlad, poslední jídlo s ohledem na spánek, přirozené vystavení se sluníčku apod.) Co je ale víc, změnila jsem úplně pohled na život jako celek. Na lidský život, přírodu i vesmír. Už se nejde na věci dívat jen povrchově, ale vždy se ve mně probudí touha kvantového základu všeho okolo mě. Díky Jarovi jsem začala milovat fyziku i chemii a propojila ji se srdcovým tématem našeho zdraví. Denně mohu pomáhat sobě, ale také svým klientkám v tom pochopit své tělo. Proč reaguje, jak reaguje, a co můžeme udělat pro to, abychom to zlepšili/změnili. Takže největší přínos je v tom, že člověk má informace, s kterými může nakládat ve svůj prospěch, a díky tomu předcházet nemocem, zdravotním problémům, ale také strachu, stresu a nepochopení z toho, co se mu v životě děje.
Michaela Majerová
Zlatý člen
www.mmajerova.webnode.cz

www.instagram.com/livingahappy/
Jara sledujem už zopár mesiacov a zakúpenie premium členstva mi ušetrilo množstvo času, peňazí, pokusov aj hľadania informácií. Keď ma niečo zaujíma, vždy poradí alebo aspoň nasmeruje a vo webinároch je naozaj otvorený. Informácie, ktoré nám posúva, či už praktické alebo teoretické stoja za to!
Ivana30 rokov
Vďaka zlatému členstvu máte prístup k mnohým dôležitým informáciám o tom, ako sa veci skutočne majú, ako funguje naša biológia, ale hlavne k veľa praktickým radám a vychytávkam, ktoré sa dajú jednoducho použiť v každodennom živote. Častokrát aj na prvý pohľad úplne banálna vec, ako napríklad výber žiarovky, použitie filtra na modré svetlo či uzemnenie vášho počítača vám môže pomôcť opraviť si svoje mitochondrie a tým si zlepšiť vaše zdravie. Takéto rôzne rady a tipy ako sa dá „nasimulovať“ vonkajšie prostredie aj keď musíte často tráviť čas vo vnútri Jaro spomína vo svojich webinároch. Vždy ku všetkému máva príklady zo života, fotky a snaží sa to vysvetliť tak, aby tomu porozumel naozaj každý. Približne raz za mesiac býva webinár kde odpovedá na otázky od členov, plus je možnosť písať otázky aj priamo na fórum a Jaro vám na všetko vždy odpovie ako najlepšie vie. Ja osobne som zo zlatým členstvom veľmi spokojný a odporúčam ho. Jaro sa ho snaží stále vylepšovať a pridávať tam rôzne nové funkcie aby to bolo čo najprehľadnejšie a aby sa tam dalo jednoducho orientovať a hlavne stále pridáva nový a nový obsah, takže som zvedavý čo všetko nám ešte v budúcnosti ponúkne a čo sa dozvieme.
Erik20 rokov
Premium zónu som si vybral pre prípadný benefit z webinárov, a prípadne sa dozvedieť niečo viac ako je v knihe. Môj výber nesklamal. Keďže som limitovaný časom na štúdium, veľmi som uvítal formu šudia prostredníctvom webinárov v Premium členstve. Dozvedel som sa kopec informácii a prišlo s nimi aj veľa WAU efektov. Presne to čo mi chýbalo v mojom puzzle ohľadne ľudského tela a hlavne zdravia. Postupne sa mi v mojom puzzle začína objavovať jasné obrazy. Za to si veľmi si vážim podobných priekopníkov ako je Jaro. Vnášajú nám do života viac svetla a viac otázok. Len tak ďalej robíš to veľmi dobre JARO.
Ľudovítpráca v IT sektore
Skvelé a nezaplatiteľné informácie, ktoré môžu zmeniť nás život a naše zdravie. Vlastne nestíham všetko absorbovať a aj hneď aplikovať, ale na druhej strane, keďže som bol už jednou nohou na podobnej ceste a otužoval som sa a vstávam so slnkom a rad chodím bosý po tráve a rad sa kúpem v studenom jazere alebo rieke, je to úplne ako blesk z jasného neba, čítať zrazu ako to všetko vlastne funguje a prečo to je zdravé. Potrebujem viac času na prečítanie všetkých materiálov, obzvlášť keď som dostal vlastne 2 knihy naraz (jednu v tlačenej podobe). Moja úcta a obdiv, ako si dokázal spojiť info o medicíne, evolúcii, genetike, biológii, chémii... a ešte oveľa viac, niečo čo nedokážu ani lekári, ktorým zverujeme svoje zdravie. Pritom lekárom si vlastne ty, pretože ak by sme žili tak ako píšeš, tých našich lekárov by sme už nepotrebovali.
Michal40 rokov
Na Jara som narazila začiatkom roku 2020, keď som počas iného kurzu bola oboznámená s konceptom, že ako ľudia nie sme len bytosťami, ktoré sú riadené biologickými a chemickými procesmi, ale sme aj bytosťami elektromagnetickými a reagujeme s okolím. Vzhľadom k tomu, že po zmenení pár vecí som ucítila na sebe hneď rozdiely, rozhodla som sa ponoriť hlbšie do toho čo sa za tým skrýva a dozvedieť sa toho ešte viac a otvoriť sa ďalším veciam, ktoré nepoznám a určite toho neľutujem (teraz mám už obe knihy prečítané). Informácie, ktoré Jaro dáva von sú vhodné pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie, prípadne sa potýkajú so zdravotnými problémami, s ktorými si nevedia rady alebo sa chcú dozvedieť o nás, prostredí či dokonca vesmíre viac a sú otvorení poznatkom, ktoré možno môžu byť nezvyčajné na prvý pohľad ak sa s niečím takým človek už aspoň čiastočne nestretol predtým. Jaro dokáže krásne kombinovať rôzne obory a prepájať ich kritickým spôsobom. Knihy idú do oveľa väčšej hĺbky ako články. Každopádne, chcela by som zdôrazniť, aby možno tento odbornejší prístup k problematike Vás neodradil nakoľko zdieľané informácie sú podľa mňa veľmi užitočné, praktické, častokrát podceňované, ale o to ešte dôležitejšie do budúcna. Navyše, Jaro je veľmi ľudský, milý a vďačný, keď sa ľudia zaujímajú a vždy ochotne vysvetlí veci naviac, prípadne sa dá opýtať aj na fóre, kde sa diskutuje o rôznych témach alebo sa podeliť o skúsenosti. Som vďačná, že sa rozhodol zdielať svoje poznatky a skúsenosti s ďalšími ľuďmi a určite odporúčam sa od neho niečo naučiť, začať sa pýtať a hlavne skúšať veci v praxi.
Andrea DoležálkováHolistický poradca pre zdravie, výživu a životný štýl
Z vlastnej skúsenosti viem, aké ťažké je vydať sa na neprebádané územie poznania a vidieť súvislosti tam, kde ostatní pod vplyvom zaužívaných postupov a učení vidia len to, čo hlása väčšina. O to ťažšie je zachovať svoj pohľad, nenechať sa ovplyvniť, a aj napriek vnútorným pochybnostiam, ktoré má prirodzene každý z nás, neúnavne pokračovať.
Miro Kalus autor projektu Cesta pozitívnej transformácie

www.mirokalus.sk
Ahoj Jaro, tvoje členstvo mi veľký dáva zmysel a som Ti veľmi vďačná, že zdielaš svoje znalosti. Ja postupujem pomaly , tak sa venujem aj tomu, čo už bolo napísané a povedané. Veľmi mi pomáhajú Tvoje webináre a všetky info ktoré s nami zdielaš, samozrejme aj knihy, zistene veci pomaly zavádzam do praxe vo svom živote, Ide mi to pomaly , ale iste ako sa hovorí. Ďakujem Ti a prajem krásne tvorivé dni. Dagmar
DagmarPlatinový člen
Jarove články a príspevky čítam priebežne už nejaký čas a na prémium členstvo som priznám sa natrafila náhodne. Zaujali ma hlavne tie webinare a povedala som si, že vyskúšam, čo v nich zistím a rozhodne neľutujem. Osobne sa mi páči hlavne forma, pretože je pre mňa veľmi praktické si jednoducho pustiť záznam ak nestíham, napríklad pri varení a vždy sa dozviem niečo ďalšie a ďalšie. Tiež mávame QaA kde jednoducho napíšeme otázky a Jaro nám veľmi rád odpovedá a vysvetľuje tak, aby si z toho odniesol každý. Z môjho pohľadu hodnota členstva ďaleko prevyšuje jeho cenu a som rada, že som na to natrafila. Určite odporúčam!
Táňa
Veľmi pekne ti ďakujem za tvoju prácu Jaro. Otváraš pre nás laikov dvere do biológie a ľahšie pochopiť ako naše telo funguje.
Marcel Kiš
ČLENSTVO MI DÁVA,,OBROVSKÝ'' ZMYSEL Tie všetky informácie sú na nezaplatenie. A Jaro je človek s veľkým srdcom. VĎAKA
Mária PetrusováZlatý člen
Jaroslav Lachký
AndreaZlatý člen
Jaroslav Lachký
ZuzanaZlatý člen
Jaroslav Lachký
ZuzanaPlatinový člen
Jaroslav Lachký
Jozef HábZlatý Člen
Jaroslav Lachký
Mirek Pramuka alias "Empigo"Zlatý člen

Potrebujete poradiť s výberom členstva? Napíšte nám a radi Vám poradíme 🙂

kontaktujte nás na: podpora@jaroslavlachky.sk