Príď na WORKSHOP
SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

Zaujíma ťa ZDRAVÁ STRAVA, tvoje TELO, ZDRAVIE alebo VÝKON?

Aj o tomto sa budeme baviť už čoskoro v Bratislave!

Informácie o workshope:

KEDY?V SOBOTU, 5. Septembra 2020
O KOĽKEJ?08:00 až 12:00
KDE?V Bratislave v centre PRAKRITI
ADRESA? Údernícka 11/6083, Bratislava, 851 06 - Areál Matador
CENA?20 eur
Aký bude priebeh?Prednáška trvá 4 hodiny, bude v sále s data projektorom, pričom asi dve tretiny budete počúvať a zvyšok bude venovaný Vašim otázkam (tzv. QaA)

Miesto konania, centrum Prakriti:

Kto ťa prevedie workshopom:

Jaroslav Lachkýwww.jaroslavlachky.sk
Laci Ankhwww.laciankh.sk
Jaroslav Lachký

Jaroslav Lachký

Je autorom projektu SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU

Živí sa ako PODNIKATEĽ, MONTÁŽNIKPORADCA v oblasti ZDRAVIAOPTIMÁLNEO VÝKONU. Je tiež certifikovaný športový odborník Ministerstva školstva.

"Dlhé roky sa zaujímam o MITOCHONDRIE, KVANTOVÚ a CIRKADIÁLNU BIOLÓGIU a moja vášeň a túžba ma viedli k zhromažďovaniu množstva informácií, študovaniu, experimentom a postupne chcem svoje nadobudnuté VEDOMOSTI približovať verejnosti."

"Každý máme slobodnú voľbu, no následky, ktoré z voľby vyplynú si nevyberáme. Tým musíme čeliť!"

Jaroslav Lachký

Laci Ankh

Laci sa venuje jóge už viac ako 6 rokov. 

Pradávny systém jogy založený na dychu systematicky prepojenom s pohybom, ho priviedli k tomu, že jogu začal sám aj učiť ako športový odborník Ministerstva školstva, pričom má dosiahnutú najvyššiu certifikáciumedzinárodnej Yoga Alliance

Počas učenia jogy si začal na ľuďoch všímať nesprávne pohybové stereotypy, čo ho priviedlo k štúdiu fyzioterapie na Fakulte lekárskych vied v Piešťanoch, kde ho čaká druhý ročník štúdia.

"To, ako vplýva POHYB na MYSEĽ a MYSEĽ na POHYB je priam úžasné. Sila mysle a sila externého prostredia na náš organizmus je priam až božsky fascinujúca."

Laci A.

 

O čom bude workshop a o čom sa budeme rozprávať?

Z každej strany sa na nás rúti pojem „Zdravý životný štýl“. Čo to však v skutočnosti je? Množstvo odporúčaní, poučiek a smerov o zdravej strave, pohybe, ... 

 • Na to, aby sme tomu dokázali porozumieť, musíme pochopiť naše telo ako celkový systém. Čo keby sme vám prezradili, že na strave vôbec nezáleží, ak ju nevnímame v kontexte nášho prostredia? Nebudeme hovoriť o tom, čo je a čo nie je správne, dobré alebo in.
 • Na tomto workshope sa Vám Laci Ankh spolu s Jaroslavom Lachkým pokúsia vysvetliť procesy, ktoré vplývajú na náš organizmus a vplývajú na náš život možno viac, ako by sme si dokázali ešte pred nedávnom predstaviť.
 • Fakty podložené relevantnými výskumami, aj v spojitosti s pradávnymi mytológiami a učeniami. 
 • Spoločne sa pozrieme na veci z iného uhlu pohľadu. "zhora“ z vesmíru, ale aj zvnútra, až z pohľadu ATÓMOVMOLEKÚL, aby sme zistili, že medzi tým tam VONKU a tým VNÚTRI, neexistuje rozdiel. Tak ako to popisuje KVANTOVÁ MECHANIKA, BIOFYZIKA, ale napríklad aj ÁYURVÉDA.
 • Spoločne možno prídeme na to, že pre každého z nás je „zdravé a správne“ v skutočnosti niečo úplne iné a je na každom z nás, ako sa k tomu postaví.

Na čo sa môžete na prednáške tešiť:

 • Za posledné roky, sa na nás z každej strany rúti nový SMER, POUČKA, ODPORÚČANIA,... ČO a AKO JESŤ, ako sa SPRÁVAŤ a ako sa HÝBAŤ... Čo keby sme Vám však povedali, že zaoberať sa akýmkoľvek životným štýlom, je NEZMYSEL, pokiaľ NESPOZNÁTE, ako funguje VAŠE TELO, PROCESY v ňom a čo ho "ovláda"?
 • Ak sa Vám na novom mobile pokazí SOFTWARE, je jedno akú aplikáciu doňho nainštalujete. Aplikácia aj tak nebude správne fungovať, alebo sa mýlime? 

  Čo ak je to podobné aj s našim telom?
 • Čo ak na STRAVE NEZÁLEŽÍ VÔBEC, pokým ju nevnímate v KONTEXTE? PÝTATE SA v kontexte ČOHO? PROSTREDIA, v ktorom žijete, ale aj vašich vlastných ROZHODNUTÍ, ktoré v tomto prostredí robíte. 
 • Čo ak sú SLNKO, SVETLO a TEPLOTA to, čo poháňa všetky procesy v tele? Procesy natoľko KOMPLIKOVANÉ a NELOGICKÉ, no zároveň INTUITÍVNE, že ich mnohé staré MYTOLÓGIE, CIVILIZÁCIE, či VÝCHODNÉ UČENIA poznali, hoci im možno nerozumeli?

  Nepremýšľali ste niekedy nad tým, AKO dokázali egypťania postaviť veľkolepé pyramídy? Alebo PREČO ich majestátne SFINGY stoja bosé, postavené všetkými štyrmi na ZEMI a s OTVORENÝMI OČAMI hľadiacími na VÝCHOD SLNKA? 
 • Na tomto workshope rozhodne nebudeme hovoriť o tom, čo je a čo nie je DOBRÉ alebo ZLÉ. Pokúsime sa Vám vysvetliť procesy v našom TELE, na ZEMI a možno aj vo VESMIRE, ktoré sú podložené relevantnými výskumami, faktami a zisteniami, ktoré náš ŽIVOT ovplyvňujú viac, ako by ste si mysleli. 
 • Každý vie, že SLNKO je pre našu planétu najväčším zdrojom energie a bez SLNKA by nebol život. Čo ak sa dozviete, že si v tele tiež NOSÍME zopár triliárd vlastných "SĹNK", vďaka ktorým sme nažive, a nazývajú sa MITOCHONDRIE?

  Možno spoločne zistíme, že všetky tieto zistenia vôbec nie sú ani v rozpore so starými východnými učeniami ako ÁYURVÉDA, či JOGA alebo dokonca s tým, v čo verili naši predkovia?
 • Na tomto workshope nebudete počuť, čo by ste mali jesť a čo nie, alebo ako sa máte hýbať a ako nie. Po tomto workshope nebudete mať výčitky, že robíte niečo zlé, ani nič podobné. NAŠIM CIEĽOM NIE JE ROZDEĽOVAŤ, ALE SPÁJAŤ. 
 • Spoločne sa pozrieme na veci z iného uhlu pohľadu. "zhora“ z vesmíru, ale aj zvnútra, až z pohľadu ATÓMOV a MOLEKÚL, aby sme zistili, že medzi tým tam VONKU a tým VNÚTRI, neexistuje rozdiel. Tak ako to popisuje KVANTOVÁ MECHANIKA, BIOFYZIKA, ale napríklad aj ÁYURVÉDA.

  Spoločne možno prídeme na to, že pre každého z nás je „zdravé a správne“ v skutočnosti niečo úplne iné a je na každom z nás, ako sa k tomu postaví. 

"Pamätajte si, že čím viac VIEME, tým lepšie sa môžeme ROZHODOVAŤ."

"Každý máme slobodnú VOĽBU, no NÁSLEDKY, ktoré z danej voľby vyplynú si nevyberáme. Tým musíme ČELIŤ."          

REZERVÁCIA MIESTA:

Zarezervuj si svoje miesto ešte dnes. Ak sa chceš workshopu zúčastniť, rezervácia je jednoduchá.

 

 1. Klikni na tlačidlo nižšie, ktoré ťa presmeruje na stránku PRAKRITI.SK
 2. V ROZVRHU nájdi dátum 5. Septemberklikni na Rezervovať miesto
 3. Vyplníš zopár údajov a je to!
 4. Poplatok 20 eur sa uhrádza na mieste!

!!! Ľutujeme, ale workshop sa skončil. Momentálne nepoznáme dátum ďalšieho

Ako sa dostanem na miesto? 

Pripravili sme pre vás trasu na MAPE, ktorá Vám ukáže ako sa dostanete do sály z Hlavnej stanice v Bratislave. Iba kliknite na tlačidlo a trasa sa Vám zobrazí 🙂

Ak si neviete s čímkoľvek rady, alebo máte nejakú otázku ku workshopu, napíšte nám email na: podpora@jaroslachky.sk a radi Vám poradíme, prípadne Vám miesto na budúcom workshope rovno rezervujeme 🙂

Ak ťa zaujíma čokoľvek o našom TELE, či BIOLÓGIÍ už teraz, využi vyhľadávač na stránke:

Viac výsledkov

Generic selectors
Iba presné zhody
Vyhľadaj podľa nadpisov
Prehľadaj v celom obsahu
Post Type Selectors
Vyhľadaj v príspevkoch
Vyhľadaj v stránkach
Vyhľadaj produkty
Vyhľadaj podľa kategórií
Adaptácia na chlad
Akvafotomika
ATP
Autizmus
Autofágia a Apoptóza
Autoimunita
Bitcoin
Cholesterol
Cirkadiálny rytmus
Civilizačné choroby
COVID
Črevo a mozog
Cukrovka
Detox | Detoxikácia
Deutéria zbavená voda
Deuterium
DHA
Dopamín
Ekonomika a Zdravie
ENERGIA
Epifýza (šišinka)
Epigenetika
Glutatión
Histamín a HIT
Hnedý tuk
Hormóny
Imunitný systém
Inzulín
Kalórie
Kolagén
Kvantová Biológia
Leptín
Magnetizmus
Melanopsin
Melatonín
Mitochondrie
Modré svetlo
Molekulárny vodík
mTOR
Neurotransmitery
Nezařazené
O mne
Okuliare blokujúce modré svetlo
Pentózový cyklus
Polovodiče
PROTOKOLY
Pseudohypoxia
QaA podcast
REDOX
Serotonín
Síra, Síran a sulfácia
Šport
Štítna žľaza
STRAVA
Tehotenstvo a pôrod
Ubikvitinácia
UCP (Uncoupling proteíns)
uEMP
Vakcíny a očkovanie
Vápnik
Vitamín A
Vitamín C
vitamín D
Voda
Voda-Oheň-Zem (Voda, Svetlo, Magnetizmus)
Voľné radikály (ROS)
Vznik života