Príď na celodňový workshop zameraný na POHYB - registrácia otvorená!

NOVINKA: Vyskúšajte si Bronzové prémium členstvo na celých 14 dní ZDARMA

Od dnes máte možnosť vyskúšať si Bronzové ("skúšobné") prémium členstvo na celých 14 dní a úplne ZDARMA! 

**Verím, že 14 dní je dostatočne dlhý čas, aby ste si veci v členstve prešli, zhliadli a dokázali posúdiť, či vám to dáva zmysel a pomáha posunúť sa bližšie k vašim vysneným cieľom. 

Tu je krátke zhrnutie toho, čo Vás v prémium členskej zóne čaká:

 • Webináre
  V prémium Členstve získavate knižnicu všetkých webinárov. Pozerajte koľkokrát potrebujete a ktoré momentálne chcete!
 • QaA webináre
  S členmi mávame pravidelné ZOOM Meetingy zamerané na Otázky a odpovede členov (tzv. QaA). Je jedno čo práve riešite alebo kde na svojej "ceste" práve ste. Pomáhame si navzájom a pýtanie sa/zdieľanie vlastných skúseností je najlepší spôsob ako sa posúvať!
 • Praktické webináre s pdf
  Prémium členovia majú v knižnici aj mnohé Praktické webináre a protokoly v pdf, ktoré sú aplikovateľné na rôzne problémy. Iba stiahni, prečítaj, aplikuj
 • Moja knižnica
  V prémium Členstve získavate prístup k materiálom, screenshotom, obsahu a popisu množstva kníh, ktoré som prečítal. Nekupujte knihu, pokým neviete, čo je dnu. Najskôr si pozrite, čo v nej nájdete a zakúpte si až potom presne tie, ktoré chcete!
 • EKURZY
  V členstve získate okamťirý Prístup k Úvodnému online Ekurzu, rozsiahlemu Masterclass-u o Krvných testoch, aj ekurzu kvantová biológia, a ďalším naplánovaným
 • KNIHY / PROTOKOLY
  Ušetrite desiatky eur za knihy ako OPAĽOVACÍ PROTOKOL, Základy cirkadiálnej biológie, či KVANTOVÁ BIOLÓGIA, ktoré získate okamžite v pdf, alebo v tlačenej podobe v závislosti od tipu členstva!
 • BONUSY a ZĽAVY
  Rôzne bonusové materiály, tipy a triky a taktiež množstvo zliav na pomôcky, žiarovky, či iné biohacky. Naučte sa ako si uzemniť počítač, akú žiarovku použiť večer v spálni, či aký trimeter zakúpiť,...
 • Súkromné diskusné fórum
  Prístup k bežnému, ale aj súkromnému diskusnému fóru, kde máte možnosť spoznať podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí medzi sebou zdieľajú skúsenosti, otázky, rady a tipy. Ako prémium člen získavate automaticky prístup k fóru, kde môžete diskutovať, pýtať sa a tiež prechádzať aj všetky staršie diskusie, ktorých je vo verejnom, ale aj súkromnom fóre neúrekom.

...asi sa ešte teraz pýtate, čo všetko si môžete prezrieť vrámci "skúšobého" Bronzového členstva ZDARMA?

Určite chápete, že Vám nemôžeme Zdarma sprístupniť všetky súkromné materiály, webináre, pdf, atď., no získate prístup do členskej zóny samotnej. Môžete si to tam dnu prezrieť, popozerať si celú knižnicu, niektoré materiály, pdf, či Eknihy si dokonca budete môcť aj ako Bronzoví člen stiahnúť, no a tieź pre Vás máme Prekvapenie

Vrámci bronzového ("skúšobného") prémium členstva sme Vám sprístupnili  aj 4 dôležité webináre, ktoré môžete zhliadnuť, aby ste mali predstavu, ako to dnu prebieha a vyzerá 🙂

 

**Verím, že 14 dní je dostatočne dlhý čas, aby ste si veci v členstve prešli, zhliadli a dokázali posúdiť, či vám to dáva zmysel a pomáha posunúť sa bližšie k vašim vysneným cieľom. 

Ak potom usúdite, že je členstvo pre Vás a dáva Vám zmysel, môžete si Prémium členstvo zakúpiť a získať tak plný prístup ku materiálom, v závislosti od vybratého členstva.

Dáva Vám takáto ponuka zmysel? Ak áno, kliknite nižšie a vyskúšajte si Bronzové členstvo ZDARMA na 14 dní.

Riešite nejaké zdravotné problémy a chcete porozumieť svojim Krvným Testom? 

Stiahnite si ZDARMA Praktický PDF manuál odporúčaných krvných testov !

 

Nehádaj, Netipuj,... ale Meraj!

Úvodný EKURZ Zdarma

Ekurz obsahuje 39 krátkych video lekcií!

Ekurz je určený pre úplne každého

ZDARMA príručka BIO-HACKERA

Tento NÁVOD som napísal, pretože chcem každému návštevníkovi mojej webstránky ponúknuť spôsob, ako sa v dnešnom modernom svete CHRÁNIŤ. Prečítaj, aplikuj a sám uvidíš. Najlepší UČITEĽ je vlastná SKÚSENOSŤ.

Čo sa v ebooku dozvieš?

ČO JE SVETLO

Stručný základ biofyziky a tiež sa dozvieš, AKÉ DRUHY SVETLA NA ZEMI MÁME.

PREČO na svetle záleží

Prečo nie je jedno, pod akým svetlom trávime deň? Čo s tým môžeme robiť a ako to zmeniť?

Ako MOZOG rozlišuje FARBY

Aké receptory máme v oku, ako pracujú, ako vnímajú svetlo a AKO vydávajú príkazy MOZGU.

GADGETY a VYCHYTÁVKY

Zistíš aké pomôcky využívať, ktoré ti pomôžu minimalizovať RIZIKO z používania elektronických zariadení.

Ako sa OCHRÁNIŤ

Dozvieš sa ako si ochrániť ZRAK, TELO, hormón MELATONÍN aj CIRKADIÁLNU BIOLÓGIU.

RÝCHLE TIPY

Kniha obsahuje RÝCHLE a PRAKTICKÉ KROKY, ktoré môžu za pár týždňov zmeniť tvoj ŽIVOT. Vyskúšaš niektoré?

ČO O EBOOKU HOVORIA ĽUDIA?

E-KNIHA Ako používať OBRAZOVKY

Spousta vědecky podložených praktických informací na jednom místě. Každý si je ale musí skutečně vyzkoušet na sobě, aby poznal, že mohou změnit kvalitu života a to víc než zkratky jako nejruznější suplementy a diety.
Tomáš Dokoupil
Obsahom stručná no pre život naozaj obohacujúca e-knižka. Jednoduché a zaujímavé tipy, ktoré rozhodne skúsim vniesť do svojho bežného života.
Pavlína
Ebook som si stiahol, pretože sa už dlhšie zaujímam o problematiku a priznám sa, že som bol milo prekvapený. Informácie v knihe som asi na 50% poznal, no prekvapilo ma, ako stručne a jednoducho vedel Jaro napísať pointu. Určite odporúčam poslúchnuť a ako radí Jaro, skús aplikovať aspoň niečo a sám uvidíš. Skvelá práca 🙂
Tomáš B.Informatik
Slovenský Dr. Jack Kruse. Gratulujem je tu konečne niekto kto sa pozrel aj na odvrátenú stranu mesiaca... Žijem tak už pár rokov, je to iný level. Ale,... sám vojak v poli, je to príliš nepohodlné pre ostatných ... Držím palce a sledujem. TZ
TomášVojak, 55 rokov
Jako celek to hodnotím jako super stručný návod ;). O této problematice jsem si sám něco nastudoval a většinu tvých rad sám praktikuji, takže s ebookem musím jen souhlasit.
Honza
Vaše osobné údaje sú v bezpečí. Na základe Vášho súhlasu ich budeme spracovávať podľa platnej legislatívy. Viac o ochrane Vašich údajov zistíte kliknutím na tento odkaz: Ochrana osobných údajov.

Stiahni si ZDARMA prvých 30 strán mojej KNIHY

NÁHĽAD prvej KNIHY s názvom Základy CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIE

V knihe zistíš, čo je to CIRKADIÁLNA BIOLÓGIAAKO funguje tvoje TELO a PREČO sa musíš začať vzdelávať a PREVZIAŤ SVOJ ŽIVOT DO VLASTNÝCH RÚK

Náhľad knihy "ZÁKLADY CIRKADIÁLNEJ BIOLÓGIE" ZDARMA

Iba vypíšte svoj email, na ktorý Vám ebook pošlem 🙂 


ČO NA KNIHU VRAVIA ČITATELIA?

Kniha „spoznaj svoju biológiu“ od Jara Lachkého mi vysvetlila to, o čom som bol už dlhodobo presvedčený aj sám na základe pozorovania. Pohybujem sa v prostredí, kde ľudia ľahko podliehajú rôznym stravovacím trendom, o ktorých som bol presvedčený, že z dlhodobého hľadiska nie sú zdraviu prospešné. V rámci môjho učenia a prednášok učím ľudí vždy dbať a prihliadať predovšetkým na prostredie, v ktorom sa nachádzajú. Som nesmierne rád, že práve Jaro Lachký a jeho kniha mi to potvrdila. Je podložená relevantnými štúdiami a výskumami a čo je na tom najlepšie, nie je v rozpore ani s východnými filozofiami, ktorým sa aj ja venujem. Ak hľadáte odpovede na rôzne banálne otázky, určite je táto kniha vhodnou odpoveďou. To, ako na vás vplýva Slnko a svetlo, či pracujete vonku alebo vnútri, s technológiami alebo bez, či podliehate mnohým „zdravým“ trendom v stravovaní, koľko spíte, aký máte „vstupný kapitál“ – svoju typológiu, pracujete fyzicky alebo skôr mentálne, riadite sa podľa Slnka alebo nie, toto všetko je len zlomok z toho, čo na vás pôsobí a ovplyvňuje všetky procesy v tele viac ako by ste si mysleli. Toto učím aj ja a v tejto úžasnej knižke sa dozviete odpovede prečo. Otázka dnes už neznie „Ako sa správne stravovať?“ ale to, čo učím aj ja svojich žiakov - „Ako na nás vplýva prostredie, v ktorom sa nachádzame a čo všetko ovplyvňuje?“. Toto je alfa omega, o ktorej treba začať hovoriť a táto kniha vám to dokonale vysvetlí. Ja sám sa momentálne podľa nej riadim a aj po konzultácii s Jarom. Jeho schopnosť veci vysvetliť ľudsky a jednoducho a aj ochota je výnimočná. V mojom veľmi aktívnom životnom štýle už po prvom mesiaci začínam cítiť obrovské zmeny. Veľká vďaka za to, myslím, že ľudia sa potrebujú vrátiť k prirodzenosti a „sedliackemu“ rozumu. Jednoznačne odporúčam.
Laci Ankh
Učiteľ YÓGY & študent fyzioterapie
www.fyzyo.com
Proč se zajímat o zdraví, když od toho jsou lékaři a léky? Která strava je ta nejlepší a je to opravdu to nejduležitější co by jsme měli řešit? Opravdu si můžeme bez následků užívat všech moderních vymožeností dnešní doby? Nezměnili jsme za poslední roky naši planetu až příliš oproti předešlým miliardám let pozvolné evoluce? Proč by jsme si měli klást takové složité otázky a snažit se na ně hledat odpovědi? V dnešní době se na nás valí obrovské množství informací a doporučení a pro běžného člověka je téměř nemožné se v nich vyznat. Proto jsem moc rád, že jsem mohl poznat Jara, který se z těchto informací snaźí vybrat to co je opravdu důležité a srozumitelnou formou tyto informace předat veřejnosti. Potom je už na nás, jestli se rozhodneme přenechat odpovédnost autoritám jako jsou lékaři, politici, media a podpoříme jejich zisky, nebo přestaneme brát informace od lidí jako je Jaro na "Lachkou" váhu 🙂 a rozhodneme se převzít osud do vlastních rukou.
Tomáš Dokoupil
Kniha Spoznaj svoju biológiu od Jaroslava Lachkého obsahuje informácie, ktoré majú veľkú hodnotu. Mal by ich poznať každý a myslím si, že poznatky z nej by mali byť súčasťou základného vzdelania každého človeka. Jaroslav veľmi pekne, prehľadne a zrozumiteľne opisuje aj odborné a zložitejšie terminológie a fakty tak, že ich každý dokáže pochopiť. Vysvetľuje ich na jednoduchých prirovnaniach, ktoré sa dajú ľahko predstaviť a zapamätať. Ja osobne som veľa informácií z knihy začal aplikovať a už po pár dňoch, sa mi výrazne zlepšil spánok a zaspávanie, a následne aj fyzicky aj mentálne som sa cítil lepšie. Čítal som viacero tiež veľmi dobrých kníh z rovnakej oblasti aj od iných autorov ale v žiadnej neboli informácie tak komplexné a zrozumiteľné ako v tejto. Preto knihu Spoznaj svoju biológiu odporúčam ako číslo jeden pre každého, komu záleží na svojom zdraví alebo sa zaujíma o zdravý životný štýl, chce pochopiť ako funguje jeho telo, imunita a čo všetko na nás pôsobí a ovplyvňuje procesy v našom tele.
Daniel Jarota
Konečne kniha, ktorá nám ponúka iný pohľad na vec, dáva dôvod zamyslieť sa hlbšie nad podstatou, čo všetko na nás vplýva, ako sa rokmi mení okolie okolo nás a bežnému človeku vyznať sa v množstve informácií. Ponúka praktické rady ako si vybrať správnu cestu a nemusieť sa riadiť niektorým aktuálnym trendom "zdravý životný štýl". Určite som rád, že som sa dostal k tejto knihe, ktorá mi pomohla nájsť odpovede na mnohé otázky. Kto chce chytiť osud do svojich rúk a nie len sa spoliehať na odporúčanie lekárov a "odborníkov" odporúčam prečítať.
Jakub Melicher
Skvelé a nezaplatiteľné informácie, ktoré môžu zmeniť nás život a naše zdravie, síce je ich obrovské množstvo, ale verím, že keď bude kniha aj v tlačenej podobe, informácie sa utriedia aj samé. Vlastne nestíham všetko absorbovať a aj hneď aplikovať, ale na druhej strane, keďže som bol už jednou nohou na podobnej ceste a otužoval som sa a vstávam so slnkom a rad chodím bosý po tráve a rad sa kúpem v studenom jazere alebo rieke, je to úplne ako blesk z jasného neba, čítať zrazu ako to všetko vlastne funguje a prečo to je zdravé. Potrebujem viac času na prečítanie všetkých materiálov, obzvlášť keď som dostal vlastne 2 knihy naraz (jednu v tlačenej podobe). Moja úcta a obdiv, ako si dokázal spojiť info o medicíne, evolúcii, genetike, biológii, chémii... a ešte oveľa viac, niečo čo nedokážu ani lekári, ktorým zverujeme svoje zdravie. Pritom lekárom si vlastne ty, pretože ak by sme žili tak ako píšeš, tých našich lekárov by sme už nepotrebovali.
Michal40 rokov
Knihu som si zakúpil z dôvodu môjho záujmu o zdravie, stravovanie a šport. Zaujímam sa o podobne veci ako boli uvedené v knižke. Fascinuje ma elektromagnetické vlnenie, vibrácie, rezonancie, cymatika, Schumannova rezon. a pod. Stravovanim tiež , už som si vyskúšal veľa možností cez diéty až po pôst. Na svoj vek športujem dosť. Aj 5x do týždňa. Takže táto knižka je pre mňa ďalším veľkým prínosom v mojom bádaní ľudského tela a jeho možností. Niekoľko krát som sa musel vrátiť aj o 100 stránok naspäť aby som pospájal náveznosti. Dokonca som sa vrátil zo 170 až na začiatok a neľutujem toho. Viem že je tam veľa nových poznatkov( pre mňa) o biológii človeka. Ja som sa rozhodol že sa ich musím naučiť na spamäť. Knižka je písaná fantastický a pútavo. Po prečítaní jednej kapitoly sa neviem dočkať ďalšej.
Pavol Gara50 r., vedúci skladu
Na Jara som natrafil náhodou na Instagrame, pretože ma zaujali jeho príspevky. Keď som zistil, že napísal knihu, hneď som ju chcel. Prečítal som ju už viackrát, a za každým som bol prekvapený. Všetko sú to veci hodné zamyslenia a hlavne ako píše Jaro, každý máme svoj život vo vlastných rukách. Bohužiaľ, veľa ľudí v dnešnej dobe ani len nevie, že prostredie okolo nás, má taký obrovský vplyv, pretože do nás z každej strany tlačia média, obrazovky. Som rád, že sú tu aj ľudia, ktorí ponúkajú iné uhly pohľadu, iné cesty a iné riešenia. Knihu vrelo odporúčam každému.
Tomáš B.Informatik
Kniha plná jednoduchých vysvetlení toho, ako funguje niečo tak zložité, ako je ľudské TELO. Kniha o tom, ako nás ovplyvňuje PROSTREDIE, v ktorom žijeme a JEDLO, ktoré prijímame. Nenájdete v nej "recepty" na to, ako žiť "ZDRAVO", ale návod k tomu, ako sa cítiť lepšie, žiť lepšie, nájsť svoju vlastnú rovnováhu spoznaním samého seba. Úžasná kniha od skvelého človeka ktorý žije to, o čom píše. Som rada, že som si ju mohla prečítať, dostať ODPOVEDE na množstvo mojich OTÁZOK a jednoznačne ju odporúčam každému človeku, ktorý chce PREVZIAŤ ŽIVOT DO VLASTNÝCH RÚK, tak ako ja 🙂
Lucia
Túžime po večnej mladosti, po nekonečnom živote v plnom zdraví. Dobrovoľne sa zmietame vo víre receptov, odporúčaní a zaručených návodov, ako na to. Napriek tomu sú mnohí z nás stále unavení, nespokojní, prejedení a večne hľadajúci. Po prečítaní Jarovej knihy pochopíte, že ten kompas máme už dávno v sebe. A ešte oveľa viac.
Ria
Tvoja kniha Jaroslav ma veľmi zaujala, dozvedel som sa veľa nových, zaujímavých, až prevratných vecí o tom, ako telo funguje a čo všetko má vplyv na jeho dobre fungovanie. Ako je dôležitý cirkadiálny rytmus, ktorý ovplyvňuje celé telo. Som veľmi rád, že som si ju kúpil. Peniaze za ňu neľutujem v porovnaní s tým, akú hodnotu mi poskytla ohľadne zlepšenia zdravia. Ďakujem.
Marek S.Údržbár, 44 rokov
Knihu som si kúpila, pretože články resp. príspevky od p. Lachkého mi nestačili, Vlastne čakala som na každý nový článok s nadšením a doslova som ich hltala...Takisto som to očakávala od knihy, že budem hltať každé slovo. A presne to tak aj bolo. Kniha je úžasná a veľmi kvalitne spracovaná. Kúpou knihy investujete do seba a to sa VŽDY vyplatí! Ďakujem za takéto informácie a veľmi fandím autorovi. Knihu si prečítam možno ešte niekoľkokrát a odporúčam ju všetkými desiatimi!
Ivana, 28 r.

Ukážka ZDARMA

2. Kniha

Kvantová Biológia

Jaroslav Lachký Kvantová biológia

KVANTOVÁ BIOLÓGIA

Poznáš film MATRIX? Ten kde hral Keanu Reeves a Morfeus mu dal na výber medzi ČERVENOU a MODROU tabletkou? Ak by si to bol TY, ktorú by si zvolil?

V mojej druhej knihe ti ponúkam presne tú istú moňosť. Možnosť spoznať MATRIX MITOCHONDRIE a to na KVANTOVEJ ÚROVNI

Informácie v knihe ti zmenia doterajší pohľad na SVET.