Ročné/mesačné prémium členstvá

Pdf príručka - Deutérium v potravinách a olejoch
Knihy | Protokoly

Pdf príručka – Deutérium v potravinách a olejoch

Stiahni si praktického pdf sprievodcu olejmi, tukmi a základnými potravinami spolu s ich obsahom deutéria a všeobecnými odporúčaniami na konzumáciu.

V príručke nájdeš praktické obrázky, tabuľku aj grafiky, vhodné aj na tlać na chladničku, ktoré ti uľahčia nakupovanie vhodných potravín s prihliadnutím na kvantovú biológiu.

O čom je tento sprievodca >>
Recenzie >>

9,90 €
Dostupné
 • O čom je sprievodca:

  Tento sprievodca vznikol na podnet účastníkov decembrového webináru z r. 2023, ktorý bol venovaný dôležitým poznatkom o deutériu. 

  Sprievodca je laická pomôcka pre každého kto rieši (zaujíma ho) svoje zdravie a chce lepšie pochopiť vplyvu aj voľbe stravy. 

  V príručke Vás čaká laické vysvetlenie čo je to deutérium, prečo môže byť deutérium nevhodné, aké množstvo deutéria máme vo vode a niektorých potravinách, či ako si vyberať oleje a tuky, ale aj dôležité potraviny. 

  Na rozdiel od niektorých iných publikácií či prác Jara, tento sprievodca je úplne laický a využiteľný ihneď pre každého. Nájdete v ňom tabuľku s najviac využívanými potravinami aj tukmi/olejmi a ich obsahom deutéria a tiež grafiky kedy ich konzumovať + ich vhodnosť na vysmážanie/vysoké teploty

  Pdf príručka - Deutérium v potravinách a olejoch

  Aké praktické veci sa dozviete:

   

  V sprievodcovi/príručke Vás okrem iného čaká aj:

  • - Základná teória o tom, čo je to deutérium, prečo môže byť zlé a prečo by ste sa oň zaujímať. 
  • - Ukážky reálneho merania deutéria niektorých vôd (vrátane pitnej z vodovodu na Slovensku) aj hladiny deutéria u človeka. 
  • - Konkrétne hodnoty deutéria v niektorých poravinách.
  • - Hodnoty deutéria niektorých olejov a tukov.
  • - Pomôcka ako si vyberať vhodné oleje/tuky na jedenie, či smaženie/pečenie v závislosti od sezóny, a teploty.

   

  • - V príručke nájdete aj praktické ukážky hladiny a koncentrácie deutéria v tukoch, olejoch a niektorých potravinách a tiež aj ako ich používať napr. pri vysmážaní a vysokých teplotách.

   

  Pdf príručka - Deutérium v potravinách a olejoch - Ukážka 2
  Pdf obdržíte ihneď po úhrade
  Pdf príručka - Deutérium v potravinách a olejoch - Ukážka 1
  Pdf obsahuje aj praktické grafiky a tabuľku s obsahom deutéria (bez vodoznaku samozrejme).
  9,90 €

  Tento protokol je tiež ZDARMA ako súčasť prémium členstva!


  Príručka Vám pomôže ak:

  • Jarovu prácu sledujete, prípadne ste (alebo sa chystáte stať) prémium člen, a nestačí Vám iba to "konvenčné", čo počúvame z médií, či od bežných odborníkov.
  • Chcete svoje Zdravie, metabolizmus, aj Výkonnosť prevziať lepšie do vlastných rúk!
  • Riešite svoju Stravu z dlhodobého hľadiska a nie len formou krátkych diét a chcete pochopiť skutočnému vplyvu stravy na organizmus!
  • Ste rozhodnutí stať sa ďalším Mitochondriak-om!
  • Patríte k moderným "biohackerom", ktorí radi skúšajú a propagujú všetko nové, hoci tomu nerozumejú. V príručke nájdete praktické ukážky hladiny a koncentrácie deutéria v tukoch, potravinách a olejoch aj ako ich používať napr. pri vysmážaní a vysokých teplotách.

  ! Pozor, Príručka pre Vás nie je ak:

  • Pravdepodobne iba vtedy, ak ste človek, ktorý očakáva, že v príručke nájde "zázračný" jedálniček, ktorý len na pár dní vyskúša a myslí si, že bude automaticky zdravý a šťastný. :)

  Čo na príručku vravia čitatelia:

  Příručka o deutériu je svou (ne)náročností dostupná pro každého člověka. Obsahuje spoustu praktických tipů, které člověk může ihned začít aplikovat. Líbí se mi, jak skrze tato jednoduchá doporučení člověk ve svém zdraví může změnit opravdu hodně. Osobně mám "problém" jen s grafickým provedením a zpracováním příručky (překrývání textu a tabulky,...), což sice neubírá na kvalitě informací a jejich přesahu, ale na "pohodlí" při jejím procházení.
  MichaelaHolistická mentorka pro zdraví žen
  9,90 €

  Tento protokol je tiež ZDARMA ako súčasť prémium členstva!


 • Pridať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov