KDE ZAČAŤ

Tu je 10 KROKOV, ktoré ťa nasmerujú !

Som rád, že si sa rozhodol PREVZIAŤ SVOJ ŽIVOT DO VLASTNÝCH RÚK 

Prvý krok máš úspešne za sebou 🙂

Všetky rozhodnutia v živote, sú náročné, no zo skúsenosti viem, že je lepšie začať HNEĎ, s HOCIČÍM a HOCIJAKO, ako vyčkávať na SPRÁVNU PRÍLEŽITOSŤ. Tá správna príležitosť totižto NIKDY nepríde

Dobre si pozri následovný obrázok, pretože vystihuje to, čo by si mal urobiť. 

inspiracia

Možno teraz nepoznáš presne svoj CIEĽ, do ktorého chceš prísť a možno nepoznáš ani CESTU, po ktorej máš kráčať, no dôležité je, či urobíš prvý KROK.

"Ak vykročíš, znamená, to, že si sa pohol z miesta. To znamená, že si sa rozhodol vo svojom živote niečo zmeniť a vieš, že preto musíš niečo urobiť. Aj niečo je lepšie ako NIČ." 

PRVÝ KROK

Ako prvé, ti odporúčam prečítať moju e-knihu ZDARMA

Ak chceš na internete hľadať informácie, chcem aby ťa posúvali VPRED, nie naopak. V tomto krátkom NÁVODE sa dozvieš AKO NA TO

mini príručka BIO-HACKERA

Tento NÁVOD som napísal, pretože chcem každému návštevníkovi mojej webstránky ponúknuť spôsob, ako sa v dnešnom modernom svete CHRÁNIŤ. Prečítaj, aplikuj a sám uvidíš. Najlepší UČITEĽ je vlastná SKÚSENOSŤ.

Chcem Ebook zDARma

DRUHÝ KROK

Prečítaj si, ako máš INFORMÁCIE na mojej stránke, využívať vo svoj PROSPECH

Všetko, čo píšem aj robím, sa ti môže zdať spočiatku komplikované a to je dobré. Chcem ťa naučiť ryby CHYTAŤ, nie ti ich len PODÁVAŤ. Preto si každú moju prácu prečítaj/pozri/vypočuj radšej viackrát, premýšľaj nad tým a NIKDY nekonaj UNÁHLENE. Maj na mysli, že jednu a tú istú informáciu, je možné podať tisícmi rôznymi spôsobmi. Rovnako, ako môže 100 ľudí, pochopiť tú istú RADU, vždy po svojom. 

Nauč sa preto nad všetkým premýšľať a používaj vždy aj vlastnú hlavu.

TRETÍ KROK

SPOZNAJ mňa, aj moju prácu bližšie. Pozri si, čomu sa venujem.

Pozri sa čomu sa venujem, aj čo ma k tomu priviedlo. Aké boli moje PÁDY a ako vyzerala moja CESTA?

"Niekedy ľudí neprinútime, aby pochopili, čo sa im snažíme povedať. To však neznamená, že v nich jedného dňa, zasiate semienko, nemôže vyklíčiť."

Niektorí ma poznajú ako montážnika, obyčajného chalana, športovca, "otužilca" (hoci posledné dve slová nemám rád), poradcu v oblasti zdravia, výživy a životného štýlu, spisovateľa, introverta, šialenca,... no všetko sú to len NÁLEPKY, ktoré v podstate nič nehovoria. Osobne nemám rád žiadne označovanie, snažím sa im "zubami nechtami" vyhnúť, no ak by som mal nájsť jedno slovo, ktoré by najlepšie opísalo moju VÁŠEŇPRÁCU a ktoré by vystihlo to, čomu sa venujem, bolo by to slovo MITOCHONDRIAK.

Som fanatik a blázon do MITOCHONDRIÍ !

 

V tomto krátkom článku sa o mňe dozvieš všetko. Čo ma k mojej práci priviedlo a čím som si prešiel? 

ŠTVRTÝ KROK

SPOZNAJ mňa, aj moju prácu bližšie. Pozri si, čomu sa venujem.

Pozri sa čomu sa venujem, aj čo ma k tomu priviedlo. Aké boli moje PÁDY a ako vyzerala moja CESTA?

"Niekedy ľudí neprinútime, aby pochopili, čo sa im snažíme povedať. To však neznamená, že v nich jedného dňa, zasiate semienko, nemôže vyklíčiť."

PIATY KROK

Teraz je čas, prečítať si niečo VIAC. Od toho je BLOG. Odporúčam začať najčítanejšími článkami. Sú dôležité !

Najčítanejšie články

ŠIESTY KROK

Keďže web obsahuje množstvo informácií, možno sa ti zíde VYHĽADÁVAČ

Ak hľadáš nejakú konkrétnu OBLASŤ, TÉMU, či PROBLÉM, skús vyhľadať kľúčové slová a máš veľkú šancu, že niečo objavíš. Aspoň nejaké vodítko. 

Napíš kľúčové slová, ktoré ťa zaujímajú a vyhľadávač miesto teba prehľadá všetky články podľa relevantnosti. 

V pravo kliknutím na šípku si môžeš upresniť podmienky vyhľadávania!

Generic selectors
Iba presné zhody
Vyhľadaj podľa nadpisov
Prehľadaj v celom obsahu
Vyhľadaj podľa kategórií
Adaptácia na chlad
Cirkadiálny rytmus
Civilizačné choroby
COVID
Deuterium
DHA
ENERGIA
Hormóny
Kalórie
Leptín
Mitochondrie
Modré svetlo
Neurotransmitery
Nezařazené
O mne
PROTOKOLY
REDOX
STRAVA
vitamín D
Voda
Vznik života

Množstvo informácií, skúseností a zdieľaní sa nachádza aj v DISKUSNOM FÓRE a tak môžeš vyhľadať aj tam !

SIEDMY KROK

Vstúpte zdarma do ČLENSKEJ ZÓNY

Na webe je DISKUSNÉ FÓRUM, ktorého prioritou je pomôcť každému v rýchlejšom napredovaní a chápaní súvislostí. 

Ten najlepśí spôsob, ako sa v niečom posunúť a dozvedieť sa viac, je PÝTAŤ SA. Preto neváhaj využiť možnosť vytvoriť si účet ZDARMA a začni klásť mne, aj ostatným členom otázky. 

 ÔSMY KROK

Všetko, čo som ti doteraz ponúkol, bolo ZADARMO. Presne tak to má byť 🙂

Zvyčajne na nás majú vplyv práve tie veci, ktoré nič nestoja. Chceš príklad? Pozri sa do PRÍRODY

Už len obyčajný VÝCHOD SLNKA, je niečo tak NÁDHERNÉ, že ho väčšina zvieratiek chce vidieť. Vtáci ho sledujú KAŽDÉ RÁNO, bez výnimky. Dokonca aj staré civilizácie, uctievali SLNKO, pretože vedeli, že je mocné. Pre celú našu BIOLÓGIU je to obrovský STIMUL

Teraz sa pre zmenu, rozhiadni okolo seba. Ak sú všetko, čo vidíš, STENY, monitorobrazovka, za toto si naopak musel ZAPLATIŤ. Nebolo to zadarmo. No platíš za to, nie len peniazmi...

Nepríde ti zvláštne, že sa tak "nárazovo", pred viac ako 100 rokmi, začali objavovať choroby, ktoré boli pred tým raritou? Nepríde ti zvláštne, že dnes majú malé deti choroby, ktoré mali naši starí rodičia v starobe? Nepríde ti zvláštne, že hoci naši starí rodičia jedli REZEŇCHLEBOM a zapili to PÁLENÝM, boli zdravší ako my? Hoci podľa štatistiky, konzumácia cukru klesla a ľudia sa stravujú viac vo FITNESS "ZDRAVOM" životnom štýle

STRAVA nie je PRIORITNÁ vec, ktorú by si mal riešiť, ak ide o ZDRAVIE. STRAVA dokonca nie je ani taká, ako na prvý pohľad vyzerá

Ako znie moja "posledná" RADA, ktorá je stále ZADARMO?

Od dnes, po zbytok svojho života, každý deň sleduj VÝCHOD SLNKA. Nechcem však, aby si si dával predsavzatia, že to budeš robiť. Urob to. BODKA.

DEVIATY KROK

Ak chceš svoje VEDOMOSTI posunúť VYŠŠIE, prečítaj si moje KNIHY.  

Nejde mi o to, aby som ti niečo PREDAL. Ak by som chcel predávať, určite by som vykonával iné, jednoduchšie "POVOLANIE". 

Nech sú tvoje ÚMYSLY akékoľvek, túžba po informáciach, ZDRAVIE, VÝKONNOSŤ, možná SPOLUPRÁCA so mnou, pre mňa je podstatné to, že KÚPOU knihy mi ukazuješ, že si ochotný niečo UROBIŤŽe si ochotný, ísť von aj s "VLASTNOU KOŽOU NA TRH", rovnako ako ja.

Všetko, čo píšem aj robím, je v prvom rade pre ľudí, ktorí sú ochotní PREVZIAŤ OPRATY SVOJHO ŽIVOTA DO VLASTNÝCH RÚK.

Tým, že uhradíš CENU knihy (aj hocičoho iného), mi dávaš najavo, že si vážiš môjho ČASU a rovnako toho svojho. Prečo? Pretože na zarobenie financií, ktoré dáš do knihy, si musel vynaložiť ČAS a vyprodukovať nejakú HODNOTU. To platí, či si ZAMESTNANEC alebo PODNIKATEĽ. Ak urobíš tento KROK, ja ti na oplátku venujem kus zo seba. Či už v textoch (videách, blogu, knihách, apod.), ktoré mi zabrali množstvo času, alebo v budúcnosti, v odpovedaní na tvoje OTÁZKY, či v prípadnej spolupráci so mnou. Jedno ti však môžem sľúbiť hneď. 

Čas je postavený na interakcii SVETLA

ČAS je tá najcennejšia HODNOTA, akú máme. Až pochopíš, ako pracujú MITOCHONDRIE, zistíš, že ti ponúkam možnosť, ako v sebe ČAS SPOMALIŤ.

Zdravie je len naša odolnosť voči podmienkam PROSTREDIA, vďaka sile MITOCHONDRIÍ, poháňaných CIRKADIÁLNOU BIOLÓGIOU.

DESIATY KROK

Chceš na svojej ceste viac PODPORY

 

STAŇ SA PREMIUM ČLENOM !

NAKONIEC

Čo teraz? Odporúčam to isté, čo na začiatku. ZAČNI. 

Začni tým, čo je ZADARMO. V živote nás najviac ovplyvňujú tie veci, ktoré nevidíme. SVETLO je jednou z nich. Verím, že ti informácie, ktoré ponúkam, môžu pomôcť, ak ich uchopíš za správny koniec. Vždy je tu na výber veľa MOŽNOSTÍ, akým smerom sa vydať a kto vie, možno sa raz dohodneme aj na bližšej spolupráci.

Držím ti palce 🙂

Jaroslav Lachký

Ak sa chceš niečo spýtať, či doplniť do riadkov, ktoré si čítal, kľudne napíš do komentára alebo mi nižšie zanechaj správu a rád ti na ňu odpoviem 🙂

  1. Pavlína píše:

    Super 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov


Chceš sa ma niečo spýtať?

Zanechaj mi správu 🙂