Ročné/mesačné prémium členstvá

-22%
Knihy | Protokoly

Balíček tlačených kníh Spoznaj Svoju Biológiu (2+1)

Akciový balíček, ktorý obsahuje obe tlačené knihy Spoznaj Svoju Biológiu + Eknihu Opaľovací Protokol za Zvýhodnenú cenu a poštovným Zdarma !

Zobraziť popis >>
Recenzie od čitateľov >>

134,80 €, ušetríte 29.9 €
-22%104,90 €
Dostupné
 • Pre koho je tento Balík?

  Máte záujem o obe knihy Spoznaj Svoju Biológiu v Tlačenej verzii?

  Zakúpte si ich ako súčasť jedného balíka aj s Opaľovacím Protokolom a ušetríte nie len peniaze !

  Ušetríme takto spolu poštovné, balné, papier, ale aj prepravuplanétu a Vy budete mať doma Opaľovací protokolObe vytlačené knihy zo série pekne pohromade :)

  Získajte obe tlačené knihy

  Spoznaj Svoju Biológiu + Opaľovací Protokol

  za Zvýhodnenú cenu !

  134,80  104,90 € + poštovné ZDARMA


  Recenzie od čitateľov:

  Kniha „spoznaj svoju biológiu“ od Jara Lachkého mi vysvetlila to, o čom som bol už dlhodobo presvedčený aj sám na základe pozorovania. Pohybujem sa v prostredí, kde ľudia ľahko podliehajú rôznym stravovacím trendom, o ktorých som bol presvedčený, že z dlhodobého hľadiska nie sú zdraviu prospešné. V rámci môjho učenia a prednášok učím ľudí vždy dbať a prihliadať predovšetkým na prostredie, v ktorom sa nachádzajú. Som nesmierne rád, že práve Jaro Lachký a jeho kniha mi to potvrdila. Je podložená relevantnými štúdiami a výskumami a čo je na tom najlepšie, nie je v rozpore ani s východnými filozofiami, ktorým sa aj ja venujem. Ak hľadáte odpovede na rôzne banálne otázky, určite je táto kniha vhodnou odpoveďou. To, ako na vás vplýva Slnko a svetlo, či pracujete vonku alebo vnútri, s technológiami alebo bez, či podliehate mnohým „zdravým“ trendom v stravovaní, koľko spíte, aký máte „vstupný kapitál“ – svoju typológiu, pracujete fyzicky alebo skôr mentálne, riadite sa podľa Slnka alebo nie, toto všetko je len zlomok z toho, čo na vás pôsobí a ovplyvňuje všetky procesy v tele viac ako by ste si mysleli. Toto učím aj ja a v tejto úžasnej knižke sa dozviete odpovede prečo. Otázka dnes už neznie „Ako sa správne stravovať?“ ale to, čo učím aj ja svojich žiakov - „Ako na nás vplýva prostredie, v ktorom sa nachádzame a čo všetko ovplyvňuje?“. Toto je alfa omega, o ktorej treba začať hovoriť a táto kniha vám to dokonale vysvetlí. Ja sám sa momentálne podľa nej riadim a aj po konzultácii s Jarom. Jeho schopnosť veci vysvetliť ľudsky a jednoducho a aj ochota je výnimočná. V mojom veľmi aktívnom životnom štýle už po prvom mesiaci začínam cítiť obrovské zmeny. Veľká vďaka za to, myslím, že ľudia sa potrebujú vrátiť k prirodzenosti a „sedliackemu“ rozumu. Jednoznačne odporúčam.
  Laci Ankh
  Učiteľ YÓGY & študent fyzioterapie
  www.fyzyo.com
  Kniha Spoznaj svoju biológiu od Jaroslava Lachkého obsahuje informácie, ktoré majú veľkú hodnotu. Mal by ich poznať každý a myslím si, že poznatky z nej by mali byť súčasťou základného vzdelania každého človeka. Jaroslav veľmi pekne, prehľadne a zrozumiteľne opisuje aj odborné a zložitejšie terminológie a fakty tak, že ich každý dokáže pochopiť. Vysvetľuje ich na jednoduchých prirovnaniach, ktoré sa dajú ľahko predstaviť a zapamätať. Ja osobne som veľa informácií z knihy začal aplikovať a už po pár dňoch, sa mi výrazne zlepšil spánok a zaspávanie, a následne aj fyzicky aj mentálne som sa cítil lepšie. Čítal som viacero tiež veľmi dobrých kníh z rovnakej oblasti aj od iných autorov ale v žiadnej neboli informácie tak komplexné a zrozumiteľné ako v tejto. Preto knihu Spoznaj svoju biológiu odporúčam ako číslo jeden pre každého, komu záleží na svojom zdraví alebo sa zaujíma o zdravý životný štýl, chce pochopiť ako funguje jeho telo, imunita a čo všetko na nás pôsobí a ovplyvňuje procesy v našom tele.
  Daniel Jarota
  Pole dance, fyzioterapia, grafika
  www.instagram.com/danieljarota
  Proč se zajímat o zdraví, když od toho jsou lékaři a léky? Která strava je ta nejlepší a je to opravdu to nejduležitější co by jsme měli řešit? Opravdu si můžeme bez následků užívat všech moderních vymožeností dnešní doby? Nezměnili jsme za poslední roky naši planetu až příliš oproti předešlým miliardám let pozvolné evoluce? Proč by jsme si měli klást takové složité otázky a snažit se na ně hledat odpovědi? V dnešní době se na nás valí obrovské množství informací a doporučení a pro běžného člověka je téměř nemožné se v nich vyznat. Proto jsem moc rád, že jsem mohl poznat Jara, který se z těchto informací snaźí vybrat to co je opravdu důležité a srozumitelnou formou tyto informace předat veřejnosti. Potom je už na nás, jestli se rozhodneme přenechat odpovédnost autoritám jako jsou lékaři, politici, media a podpoříme jejich zisky, nebo přestaneme brát informace od lidí jako je Jaro na "Lachkou" váhu :-) a rozhodneme se převzít osud do vlastních rukou.
  Tomáš Dokoupil
  Konečne kniha, ktorá nám ponúka iný pohľad na vec, dáva dôvod zamyslieť sa hlbšie nad podstatou, čo všetko na nás vplýva, ako sa rokmi mení okolie okolo nás a bežnému človeku vyznať sa v množstve informácií. Ponúka praktické rady ako si vybrať správnu cestu a nemusieť sa riadiť niektorým aktuálnym trendom "zdravý životný štýl". Určite som rád, že som sa dostal k tejto knihe, ktorá mi pomohla nájsť odpovede na mnohé otázky. Kto chce chytiť osud do svojich rúk a nie len sa spoliehať na odporúčanie lekárov a "odborníkov" odporúčam prečítať.
  Jakub Melicher
  Knihu som si zakúpil z dôvodu môjho záujmu o zdravie, stravovanie a šport. Zaujímam sa o podobne veci ako boli uvedené v knižke. Fascinuje ma elektromagnetické vlnenie, vibrácie, rezonancie, cymatika, Schumannova rezon. a pod. Stravovanim tiež , už som si vyskúšal veľa možností cez diéty až po pôst. Na svoj vek športujem dosť. Aj 5x do týždňa. Takže táto knižka je pre mňa ďalším veľkým prínosom v mojom bádaní ľudského tela a jeho možností. Niekoľko krát som sa musel vrátiť aj o 100 stránok naspäť aby som pospájal náveznosti. Dokonca som sa vrátil zo 170 až na začiatok a neľutujem toho. Viem že je tam veľa nových poznatkov( pre mňa) o biológii človeka. Ja som sa rozhodol že sa ich musím naučiť na spamäť. Knižka je písaná fantastický a pútavo. Po prečítaní jednej kapitoly sa neviem dočkať ďalšej.
  Pavol Gara50 r., vedúci skladu
  Kniha plná jednoduchých vysvetlení toho, ako funguje niečo tak zložité, ako je ľudské TELO. Kniha o tom, ako nás ovplyvňuje PROSTREDIE, v ktorom žijeme a JEDLO, ktoré prijímame.

  Nenájdete v nej "recepty" na to, ako žiť "ZDRAVO", ale návod k tomu, ako sa cítiť lepšie, žiť lepšie, nájsť svoju vlastnú rovnováhu spoznaním samého seba. Úžasná kniha od skvelého človeka ktorý žije to, o čom píše. Som rada, že som si ju mohla prečítať, dostať ODPOVEDE na množstvo mojich OTÁZOK a jednoznačne ju odporúčam každému človeku, ktorý chce PREVZIAŤ ŽIVOT DO VLASTNÝCH RÚK, tak ako ja :)
  Lucia
  Túžime po večnej mladosti, po nekonečnom živote v plnom zdraví. Dobrovoľne sa zmietame vo víre receptov, odporúčaní a zaručených návodov, ako na to. Napriek tomu sú mnohí z nás stále unavení, nespokojní, prejedení a večne hľadajúci. Po prečítaní Jarovej knihy pochopíte, že ten kompas máme už dávno v sebe. A ešte oveľa viac.
  Ria
  Na Jara som natrafil náhodou na Instagrame, pretože ma zaujali jeho príspevky. Keď som zistil, že napísal knihu, hneď som ju chcel. Prečítal som ju už viackrát, a za každým som bol prekvapený. Všetko sú to veci hodné zamyslenia a hlavne ako píše Jaro, každý máme svoj život vo vlastných rukách. Bohužiaľ, veľa ľudí v dnešnej dobe ani len nevie, že prostredie okolo nás, má taký obrovský vplyv, pretože do nás z každej strany tlačia média, obrazovky. Som rád, že sú tu aj ľudia, ktorí ponúkajú iné uhly pohľadu, iné cesty a iné riešenia. Knihu vrelo odporúčam každému.
  Tomáš B.
  Tvoja kniha Jaroslav ma veľmi zaujala, dozvedel som sa veľa nových, zaujímavých, až prevratných vecí o tom, ako telo funguje a čo všetko má vplyv na jeho dobre fungovanie. Ako je dôležitý cirkadiálny rytmus, ktorý ovplyvňuje celé telo. Som veľmi rád, že som si ju kúpil. Peniaze za ňu neľutujem v porovnaní s tým, akú hodnotu mi poskytla ohľadne zlepšenia zdravia. Ďakujem.
  Marek S.Údržbár
  Knihu som si kúpila, pretože články resp. príspevky od p. Lachkého mi nestačili, Vlastne čakala som na každý nový článok s nadšením a doslova som ich hltala...Takisto som to očakávala od knihy, že budem hltať každé slovo. A presne to tak aj bolo. Kniha je úžasná a veľmi kvalitne spracovaná. Kúpou knihy investujete do seba a to sa VŽDY vyplatí! Ďakujem za takéto informácie a veľmi fandím autorovi. Knihu si prečítam možno ešte niekoľkokrát a odporúčam ju všetkými desiatimi!
  Ivana, 28 r.
  Skvelé a nezaplatiteľné informácie, ktoré môžu zmeniť nás život a naše zdravie, síce je ich obrovské množstvo, ale verím, že keď bude kniha aj v tlačenej podobe, informácie sa utriedia aj samé. Vlastne nestíham všetko absorbovať a aj hneď aplikovať, ale na druhej strane, keďže som bol už jednou nohou na podobnej ceste a otužoval som sa a vstávam so slnkom a rad chodím bosý po tráve a rad sa kúpem v studenom jazere alebo rieke, je to úplne ako blesk z jasného neba, čítať zrazu ako to všetko vlastne funguje a prečo to je zdravé. Potrebujem viac času na prečítanie všetkých materiálov, obzvlášť keď som dostal vlastne 2 knihy naraz (jednu v tlačenej podobe). Moja úcta a obdiv, ako si dokázal spojiť info o medicíne, evolúcii, genetike, biológii, chémii... a ešte oveľa viac, niečo čo nedokážu ani lekári, ktorým zverujeme svoje zdravie. Pritom lekárom si vlastne ty, pretože ak by sme žili tak ako píšeš, tých našich lekárov by sme už nepotrebovali.
  Michal 40 rokov
  Ahoj, fakt dobrá kniha. takže si pár vysvetlení "ukradnem" na vyučovanie o pestovaní rastlín (témy ako rastlina a svetlo mám už mierne vyžité a nudné). Takže za to, že kniha existuje ĎAKUJEM. Našla som tam malínké chyby z biológie (boli to také vedľajšie biologické fakty, ktoré som si nezapísala, lebo som tú knihu žrala. Ale pri druhom čítaní dám vedieť, čo to bolo! Páči sa mi aj spôsob a usporiadanie tém. Pekne sa to tam odvíja a hlavne z úplne iného smeru ako je štandardne zaužívané - takže to robí milé prekvapenia a zaujímavé súvislosti. Je to čtivá kniha a už sa teším na pokračovanie (webinárov som toho času presýtená a čítanie ma baví). ešte raz ďakujem a prajem (si), nech sa tá druhá kniha narodí rýchlo a prekoná tú prvú. Kaja
  Kaja, 29 rokovUčiteľka poľnohospodárov
  Pred časom som náhodou narazil na stránky jaroslavlachky.sk a začítal som sa do článkov. Boli písané osobitým štýlom, ktorý mi moc nesedel. No upútal ma ich obsah. Ich autor má dar medzi odborovo spájať rôzne oblasti, čo je dnes už vzácne. Dnes je témou špecializácia. Nerozmýšľal som dlho a objednal som si u neho aj knihu, na ktorej ešte len pracoval.

  Ako som postupne čítal jednotlivé kapitoly, dozvedal som iný pohľad na fungovanie nášho tela a sveta celkovo. Som presvedčený, že tým sa špecializujeme, strácame zo zreteľa niektoré časti celkovej skladačky fungovania nášho sveta.

  Tak ako nie je možné opísať let čmeliaka čisto z biologického hľadiska (ktoré je samozrejme správne), nezohľadňujúc fyzikálne zákony, na základe, ktorých je definovaná fyzika letu, tak nie je možné pochopiť fungovanie nášho tela len na základe biologických, prípadne chemických pochodov, bez zohľadňovania fyzikálnych a najnovšie aj kvantových javov.

  To ako je v jeho knihe opísané fungovanie organizmov a aj nás samotných dáva netušené možnosti a otvára ďalšie otázky.

  Osobne vnímam, že svojim popisom ukázal smer, akým sa možno bude uberať veda v najbližších rokoch, kedy bude potrebné prestať nazerať na svet z pohľadu vedeckého materializmu, ale bude treba zahrnúť aj pohľad energie, vedomia. Myslím, že práve táto oblasť začína byť popisovaná kvantovou fyzikou.

  Albert Einstein svojou teóriou relativity a Max Planck ako otec kvantovej fyziky možno objavili niečo viac, ako vôbec tušili. Celé roky trvalo, kým boli pochopení a ešte dnes úplne nechápeme dosah ich objavov. Ale začíname tušiť.

  Musím priznať, že aj ja som si uvedomil, že som skĺzol do spôsobu rozmýšľania väčšiny, skúmal a zamýšľal sa nad fungovaním sveta okolo nás oddelene. Bral som ako prirodzené, že je rozdelený na rôzne vedné odbory.

  Priamo poviem, že Jarova kniha nie je kre každého. Sú ľudia, ktorý hľadajú spôsoby, riešenia. Nezaujíma ich teória okolo, chcú len vedieť, čo kedy a ako majú robiť, aby sa veci zmenili. Pre tých táto kniha nie je.

  No je určitá skupina ľudí, ktorí chcú vedieť ako je svet okolo nich usporiadaný, a sú smädní po nových uhloch pohľadu. Tým nebude vadiť, že kniha je písaná odbornejšie.

  Netvrdím, že všetko, čo je v nej napísané je pravda. Aj keď za seba môžem povedať, že mi dala odpovede na množstvo otázok, a tak nejak cítim, že myšlienkové pochody autora sa uberajú správnym smerom. A množstvo odkazov na zdroje len potvrdzuje, že autor robil rozsiahly výskum, a niektoré myšlienky si aj priamo overoval na sebe.

  Čo však na Jarovi oceňujem je, že podľa môjho názoru má dar, kedy dokáže spájať zdanlivo nesúvisiace oblasti. Presnejšie, vytvára si vlastný pohľad na to, čo voláme realita a aj v rámci zaužívaných trendov si dokáže udržať svoje zameranie na vec.

  Z vlastnej skúsenosti viem, aké ťažké je vydať sa na neprebádané územie poznania a vidieť súvislosti tam, kde ostatní pod vplyvom zaužívaných postupov a učení vidia len to, čo hlása väčšina. O to ťažšie je zachovať svoj pohľad, nenechať sa ovplyvniť, a aj napriek vnútorným pochybnostiam, ktoré má prirodzene každý z nás, neúnavne pokračovať.

  Takýto dar majú len výnimoční ľudia, ktorí potom skokovo posunú vedenie ľudstva na vyššiu úroveň. Myslím, že Jaro je jedným z nich.
  Miro Kalusautor projektu Cesta pozitívnej transformácie

  www.mirokalus.sk
  Ľudský život sa s pribúdajúcim vekom stáva nesmierne krehkým. Neraz je sprevádzaný aj veľmi náročným bojom s chorobami a rôznymi neduhmi. Jarove knihy (čítala som obe) považujem za skvelý návod a cestu, ako ten svoj posilniť, ako ho žiť a ako si ho plnohodnotne uvedomiť skrze svoje zdravie, silu a energiu. Kým je ešte čas, prijmite Jarove pozvanie vydať sa po tejto ceste. Ja už mám prvé kroky za sebou.
  Mária

  Doručenie už aj cez Packetu (zásielkovňa)

  Doručenie tlačených kníh v rámci tohoto balíčka získavate cez Packetu ZDARMA

 • Pridať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

Podobný tovar

obálka kvantová biológia
Knihy | Protokoly
Druhá kniha zo série SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU v Tlačenej forme. V knihe spoznáš MATRIX MITOCHONDRIE a to na KVANTOVEJ ÚROVNI. Informácie v knihe ti zmenia doterajší pohľad na Život, Zdravie,…
Knihy | Protokoly
Prvá kniha zo série SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU V knihe zistíš, čo je to CIRKADIÁLNA BIOLÓGIA, AKO funguje tvoje TELO a PREČO sa musíš začať vzdelávať a PREVZIAŤ SVOJ ŽIVOT…
Príručka biohackera-opaľovací protokol
Protokol/príručka je praktický návod, ktorý ťa naučí 3 veci: - Ako optimalizovať Tvorbu, ale aj vylučovanie dôležitých Hormónov/ Neurotransmiterov? - Ako udržiavať svoju pokožku Pevnú,…
-22%
Knihy | Protokoly
Akciový balíček, ktorý obsahuje obe tlačené knihy Spoznaj Svoju Biológiu + Eknihu Opaľovací Protokol za Zvýhodnenú cenu a poštovným Zdarma ! Zobraziť popis >> Recenzie…