Ročné/mesačné prémium členstvá

Príručka biohackera-opaľovací protokol

Ekniha Opaľovací Protokol

Protokol/príručka je praktický návod, ktorý ťa naučí 3 veci:
- Ako optimalizovať Tvorbu, ale aj vylučovanie dôležitých Hormónov/ Neurotransmiterov?
- Ako udržiavať svoju pokožku Pevnú, Krásnu, Zdravú a Hydratovanú?
- Ktorých pár minút z dňa potrebuješ využiť a ako?

Zobraziť popis >>
Zobraziť obsah >>

29,90 €
Dostupné
 • O čom je protokol?

  • V protokole spoznáš stručný základ tvorby dôležitých hormónov, ako sú DOPAMÍN, SEROTONÍN, či MELATONÍN a naučíš sa, ako ich tvorbu, ale aj vylučovanie OPTIMALIZOVAŤ prirodzenou cestou, iba za využitia správneho načasovania a vystavovania sa vonkajšiemu prostrediu.
  •  
  • Tiež sa naučíš, ako na svojej pokožke vytvoriť ochrannú vrstvu, tzv. SOLÁRNY MOZOĽ, ktorý ti zabezpečí adekvátnu a prirodzenú ochranu pokožky pred nadmerným slnečným žiarením, bez využívania škodlivých opaľovacích krémov, a zároveň bude tvoju pokožku udržiavať PEVNÚ, PRIRODZENE OPÁLENÚ, HYDRATOVANÚ a CHRÁNENÚ voči INFEKCIÁM a VÍRUSOM.
  •  
  • Protokol obsahuje konkrétne ÚDAJE a GRAFY, týkajúce sa množstva aj typu solárneho žiarenia v rámci každého dňa počas celého roka, ktoré nikde inde nenájdeš. Údaje boli zaznamenané pre Slovenskú republiku, ale sú ľahko aplikovateľné aj pre Česko. V protokole zistíš, ako si patričné údaje ľahko overiť ZDARMA a prípadne ich prispôsobiť pre svoju konkrétnu lokalitu.
  Príručka biohackera-opaľovací protokol infračervené panele

  Obsah:

  Čo ťa čaká vo vnútri

  Príručka biohackera-opaľovací protokol infračervené panele

  1. KRV a POKOŽKA: Ukážem ti vzťah medzi KRVOU A POKOŽKOU a prečo zdravie CIEV a KRVI ide vždy ruka v ruke s POKOŽKOU                                                                                                                 

  2. OMEGA 3 MASTNÁ KYLINA DHA: Ako súvisí DHA so zdravím a ochranou tvojej PLETI, CIEV a KRVI? KEDY a KOĽKO DHA JESŤ + zdroje potravín a obsah DHA.                                                                             

  3. POHYB NAŠEJ KRVI: Ako a naša krv pohybuje a ako zlepšiť stav svojich CIEV, TLAK a pohyblivosť KRVI                                                                      

  4. AKO NA SOLÁRNY MOZOĽ: Ako postupovať pri tvorbe solárneho mozoľu a čo robiť     

  5. AKO SPRÁVNE SUPLEMENTOVAŤ VITAMÍN D: V prvom rade pamätaj, že vitamín D, ktorý si tvoríme v pokožke je v skutočnosti hormón, ktorý má vplyv na viac ako 1000 génov a taktiež ovplyvní množstvo ďalších látok a hormónov v tele. Pridozený vitamín D je teda niečo ako CELÁ LEKÁREŇ, zatiaľ čo doplnok je ako jedna TABLETKA. 

  Ak sa ho však rozhodneš suplementovať, toto by si mal vedieť.

                                                                                        

  6. AKO V ÚVODE ODHADNÚŤ SVOJ TYP POKOŽKY: Ako sa podľa farby svojej pleti rozhodovať?                                                 

  7. AKO SA TVORÍ SOLÁRNY MOZOĽ: Postup + krásne ilustrácie a príbeh, pomocou ktorého vysvetlíš aj malému dieťatku, prečo je verejná mienka o škodlivosti slnka CHYBNÁ a naučíš sa, ako to v tvojej pokožke vyzerá, aj čo sa deje počas rôznych sezón                                                                                

  8. INFRAČERVENÉ PANELY: Ako ti môžu pri OPAĽOVANÍ a zdraví pokožky pomôcť infra panely, ako vyberať, podľa čoho sa rozhodovať, ako ich použiť a ako si vypočítať koľko svietiť? + ZĽAVA na kúpu

  9. PLAVKY KINIKI: Dokonalá pomôcka najmä pre ženy + ZĽAVOVÝ KÓD                                                                                                

  10. TVORBA VLASTNÉHO UV V KRVI: Ako tvorí naše telo vlastné UV svetlo, ktoré láka aj komáre?                                                                                  

  11. UV AKO OCHRANA PRED INFEKCIAMI a VÍRUSMI: Ako využiť prírodnú sterilizáciu?                   

  Príručka biohackera-opaľovací protokol infračervené panele

   

  12. TVORBA HORMÓNOV: Ako sa tvoria základné 3 hormóny a aký krok je dôležitý pri ich tvorbe? Ako ich optimalizovať pomocou správneho načasovania?                                                                                                    

  13. DÔKAZY O BENEFITOCH VYSTAVOVANIA SA SLNKU: Obrázky a údaje z prestížných štúdií za posledné roky, ktoré ti poskytnú dôkazy aj argumenty o tom, prečo je zaužívaný paradox o škodlivosti slnka a jeho vplyve na rakovinu kože, chybný.                               

   

  14. GRAFY, TABUĽKY a VYSVETLIVKY: Reálne GRAFY, TABUĽKY a ÚDAJE, na ktorých je zachytené kedy vychádza slnko, kedy infračervené svetlo, kedy UVA, UVB, kedy a koľko môžeš vytvoriť vitamínu D3 a viac.

  !!!Všetko je zaznamenané počas celého ROKA a podobné údaje nenájdeš NIKDE INDE!                                                         

  15. AKO SI ÚDAJE Z TABUĽKY OVERIŤ A PRISPÔSOBIŤ: Ako si údaje ZDARMA overiť a prispôsobiť pre svoju lokalitu vrámci SKCZ?                                  

  A ešte viac. 

  Príručka biohackera-opaľovací protokol infračervené panele

  Počet strán

  145

  FORMA PROTOKOLU

  Ebook. Pri platbe online, máte ebook OKAMŽITE

  Pre koho je určený

  Ebook je pre každého. Je to hlavne praktický protokol

  Cena

  Momentálne 29,90

  Recenzie od čitateľov:

  Čo na protokol vravia čitatelia

  Ahoj Jaroslav Super nápad s týmto protokolom hlavne pre ľudí ktorí majú problém so slnkom (prípadne nejaké ochorenie kde UV môže pomôcť pri liečbe) a pre takých ako ja zase super informácie ako si vytvoriť lepší solárny mozoľ tak ako sa má (osobne som napríklad minulý rok chodieval na prelome januára/marca veľmi často ráno do jazera a vôbec som si neuvedomoval aké benefity to má). Veľmi sa mi páči tvoja tvorba ako všetky veci zapadajú do seba (blog, kniha, insta...) Niekedy je ozaj super prečítať si znovu niektorý z článkov ako to odporúčaš pri čítaní napr. protokolu a potom veci úplne super zapadajú do seba a dávajú zmysel, zároveň opakovanie je matkou múdrosti a pri takýchto informáciách to platí dva krát. Ako často píšeš mnoho vecí vyvoláva otázky (tak ako aj chceš aby sa čitatelia zamýšľali) a to ma núti sa posúvať v tejto oblasti. V minulosti som často čerpal informácie z rôznych zdrojov ale po tom čo som narazil na tvoj blog som to trošku osekal vďaka komplexnosti informácií a skvelej stratégií zdieľania kedže veci ozaj zapadajú do seba perfektne. Ešte raz vďaka za informácie a tvoju prácu. Musím podotknúť že za tú cenu (a ešte aj s webinármi na ktoré sa veľmi teším) málo kto zhrnie takto dôležité informácie do jedného protokolu. Pekný deň!
  DanielBarista, 27 rokov
  Ahoj Jaro! Na tvoju prácu a tým pádom ja na protokol som natrafila náhodou, keďže som vyhľadávala nejaké informácie na internete a natrafila na tvoj blog aj fórum a musím povedať, že neľutujem. Články sú veľmi rozsiahle, nabité informáciami a hoci nie každému sa chcú čítať celé, ten kto chce to zvládne, pretože je v nich obrovská hodnota. Čo sa protokolu týka, je to prvá publikácia (kniha), ktorú od teba čítam a musím povedať, že som príjemne prekvapená. Určite to chce nejaký čas, aby som všetky info vstrebala, no zhrnul si to tam veľmi dobre a hlavne sa mi páči, že si k tomu pridával v texte aj odkazy na staršie blogy a články a taktiež bonusové webináre, ktoré chápanie a aplikovanie informácií posúvajú na ďalší level. Mne osobne veľmi pomohli tvoje informácie už len z toho dôvodu, že som začala vnímať a zamýšľať sa aj nad inými vecami ako len strava a bežne propagované veci. Držím palce v ďalšej práci  určite odporúčam protokol aj ďalším! 
  Ivana30 rokov
  Knihy od Jarka sú inšpirujúce pre náš prirodzený spôsob života. Naučí nás ako opäť dostať svoje telo, zdravie do normálnu. Čítanie je zrozumiteľne a keď začneš tak chceš čítať až dokonca. Teším sa, že sa delí o informácie, ktoré získal pre svoju potrebu aj s nami. Som spokojná ??✊
  Natália
  Protokol vnímam ako veľmi peknú ukážku toho, čo o našej koži a krvi bežne nepočúvame a mali by sme. Našiel som v ňom mnohé odpovede a samozrejme mám v hlave zároveň aj veľa ďalších otázok, ale tak to má byť. Myslím, že aj to je tvojim cieľom, ako sám mnohokrát píšeš. Ešte musím viackrát všetko prečítať a pozrieť aj tie bonusy a odkazy, aby sa mi to v hlave viac utriedilo, ale za takú smiešnu cenu toľko informácií takto pohromade (v protokole) určite neľutujem. Tiež ma príjemne prekvapilo, že si tam písal ako suplementovať vitamín D aj o doplnkoch pre ľudí, ktorí sa sami rozhodnú, keďže ich sám moc neodporúčaš. Pozdravujem pekný deň prajem :) 
  Juraj
  Ďakujem za vysvetlenie veci okolo fungovania hormónov vplyvom slnečného žiarenia na organizmus, človek podvedome vždy vyhľadáva teplo a slnko, takto sa aspoň dozvie ako sa transformuje energia fotónov na premenu látok v tele, potešilo by viacej textu na stránke, inak poučné čítanie.
  Jaro BakošRobotnik, 44 r.

  BONUS ku E-knihám ZDARMA

  Príručka moderného BIO-HACKERA

  Nauč sa čítať na Obrazovkách BEZPEČNEvyužívaj moderné technológie vo svoj PROSPECH!


  Eknihu Opaľovací Protokol máte ihneď po uhradeni

  Po uhradení objednávky obdržíte na email celú knihu v elektronickej podobe aj s BONUSOM!

   

  Ak máte o protokol stále záujem, prejdite k objednávke


 • Pridať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

Podobný tovar

Pdf príručka - Deutérium v potravinách a olejoch
Knihy | Protokoly
Stiahni si praktického pdf sprievodcu olejmi, tukmi a základnými potravinami spolu s ich obsahom deutéria a všeobecnými odporúčaniami na konzumáciu. V príručke nájdeš praktické obrázky,…
-22%
Knihy | Protokoly
Akciový balíček, ktorý obsahuje obe tlačené knihy Spoznaj Svoju Biológiu + Eknihu Opaľovací Protokol za Zvýhodnenú cenu a poštovným Zdarma ! Zobraziť popis >> Recenzie…
-20%
Knihy | Protokoly
Prvá kniha zo série SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU V knihe zistíš, čo je to CIRKADIÁLNA BIOLÓGIA, AKO funguje tvoje TELO a PREČO sa musíš začať vzdelávať a PREVZIAŤ SVOJ ŽIVOT…
KNIHA Jaroslav Lachký
Knihy | Protokoly
Druhá kniha zo série SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU v elektronickej podobe. V knihe spoznáš MATRIX MITOCHONDRIE a to na KVANTOVEJ ÚROVNI. Informácie v knihe ti zmenia doterajší pohľad na Život, Zdravie,…
obálka kvantová biológia
Knihy | Protokoly
Druhá kniha zo série SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU v Tlačenej forme. V knihe spoznáš MATRIX MITOCHONDRIE a to na KVANTOVEJ ÚROVNI. Informácie v knihe ti zmenia doterajší pohľad na Život, Zdravie,…
Knihy | Protokoly
Prvá kniha zo série SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU V knihe zistíš, čo je to CIRKADIÁLNA BIOLÓGIA, AKO funguje tvoje TELO a PREČO sa musíš začať vzdelávať a PREVZIAŤ SVOJ ŽIVOT…