Prečo nás uEMP dehy...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Pre zapojenie sa do fóra musíte byť prihlásený. Účet si vytvoríte Zdarma a ak chcete získať prístup aj k súkromnému fóru, môžete sa pridať medzi prémium členov.


PRIHLÁSENIE | Prémium Členstvo

 

Prečo nás uEMP dehydratuje a núti spotrebovať viac energie? Pretože deutérium = 1 a prótium = 0

2 Príspevky
1 Užívatelia
0 Reactions
8 Videní
(@jaroslavlachky)
Príspevky: 4111
Admin
Zakladateľ témy
 

Izotopy vodíka a kyslíka zaujímajú osobitné miesto medzi všetkými nerádioaktívnymi živinami, ktoré sú primárne zahrnuté okrem organických a anorganických zlúčenín do zloženia vody, pretože voda je nevyhnutným rozpúšťadlom pre všetky biologické objekty, kde prebieha prevažná väčšina biochemických reakcií.

V tomto ohľade je dôležitosť vody pre realizáciu fyziologických procesov mimoriadne vysoká, ale môže sa líšiť a líšiť sa pre každý z jej deviatich izotopov: 1H216O, 1HD16O, D216O, 1H217O, 1HD17O, D217O, 1H218O, 1HD18O, D218O.

Tie čísla pred chemickým prvkom značia či sa jedná o ľahký prvok (napr. H = vodík, O = kyslík) alebo o jeho ťažší izotop (D2 = deutérium, 18O = izotop kyslíka,...)

Niektoré z nich, ktoré obsahujú prevažne ľahšie izotopy, môžu mať v určitých koncentráciách stimulačný účinok na funkčnú aktivitu živých systémov, iné izotopy naopak sú schopné inhibovať životne dôležité procesy, najmä pri vysokých koncentráciách deutéria a v niektorých prípadoch sa zistilo, že kolísanie koncentrácie deutéria (zvýšenie aj zníženie jeho obsahu vo vode) môže zvýšiť funkčnú aktivitu živých systémov.

 

Prečo je to dôležité pre každého Mitochondriaka? 

Umelé modré svetlo nie len že dehydratuje teba, ale hlavne dehydratuje tvoje mitochondrie. Keď sa stane mitochondria dehydratovanou, nedokáže už robiť to čo má. S pôvodne živej a funkčnej baktérie sa stane disfunkčná „mŕtva“ baktéria. Mitochondria, rovnako ako všetko živé na Zemi, potrebuje vodu.

 

 

PREČO a AKO nás umelé svetlo dehydratuje?

Chronické (to znamená neustále/dlhotrvajúce) umelé modré svetlo obsahuje nadmernú fotoelektrickú energiu, ktorá ak je dodaná bez adekvátnej UV a IČ farby, spomalí náš elektrónový transportný cyklus a tým zníži produkciu vody v mitochondrii.

Modré svetlo teda spomaľuje tok elektrónov v elektrónovom transportnom cykle na vnútornej mitochondriálnej membráne a tým znižuje točenie ATP-syntázy.

(Články mitochondrie #5mitochondrie #6 to objasňujú viac)

 

Ak je toto svetlo aplikované v nadmernom množstve, mitochondria stráca kontrolu a jej ETC sa stáva chronicky spomaleným a disfunkčným, vďaka čomu na štvrtom komplexe nevzniká voda a mitochondria, ale aj bunka sa stáva dehydratovanou.

 

Čo uEMP? 

Neprirodzené EMP (uEMP) spôsobuje únik vápnika v každej bunke v tele. Toto už vie každý. Ak nie, zapamätaj si. Ak nie je jasné, pozrite článok z Kvantovej Biológie.

https://jaroslavlachky.sk/kb-17-vapnik-vgcc-a-umele-emp/

 

Aj vďaka tomuto sa naše tkanivá stávajú viac "chaotickými", viac rozvibrovanými a prichádzajú o kontrolu nad elektrónmi. Nezabúdajme, že na zachytenie svetla (bozónu), vyźadujeme elektróny (fermión). Toto nám povedal ešte v minulom storočí židovský strapatý týpek menom Einstein a jeho fotoelektrický jav. 

 

Výsledný efekt je taký, že nadmerné modré svetlo, aké máme v interiéri bez dostatoku červeného, IČ a UV, spolu s uEMP spôsobuje nadmerné hromadenie deutéria, ktoré má odlišný SPIN. 

 

Deutérium je v našom BINÁRNOM kóde ako 1, zatiaľ čo ľahký vodík je 0. Keď tvoríme algoritmus, kombinujeme 0 a 1. V našej biológií je to práve svetlo, ktoré tento algoritmus programuje pomocou svojho OMH. Avšak pri interakcii s ľahkým vodíkom prenesie všetko ľahšie, ako pri interakcii s deutériom. 

Aký je výsledný efekt? 

 

V skratke taký, že ak bunka hromadí viac deutéria, vyžaduje viac VSTUPU (myslí WATT = ATP + iných zdrojov energie) na to, aby vykonala prácu (vydala dané množstvo WATT, ale hlavne urobila výpočtovú operáciu). Tento druhý bod je dôležitejší ako prvý a čoskoro sa k tomu dostaneme vo webinároch viac. 

Každý si to vŠak vie predstaviť ako nejaký starý mobil, kde by si nainštaloval nejakú APP a mobil by to proste nezvládol. Jeho výpočtová kapacita je nízka. Naopak nové procesory zvládnu za mili sekundú kvantá operácií. Napríklad náš mozog, ktorý spotrebuje len pár WATT (ako bežná žiarovka) má takú výpočtovú kapacitu, ktorá prekoná hravo  viac kvantových počítačov súčasne. 

 

Na toto treba myslieť a nepodceňovať to. Tiež si zapamätajte, že červené svetlo dobre rezonuje s H, zatiaľ čo UV s D. To znamená, že červené svetlo ľahšie manipuluje ľahký vodík, zatiaľ čo UV svetlo ťažký vodík. 

 

 
Publikované : 30. novembra 2024 14:11
(@jaroslavlachky)
Príspevky: 4111
Admin
Zakladateľ témy
 

Môže byť aj toto dôvod prečo je v blízkosti rovníka a u nás v lete v ovocí viac deutéria a vtedy nám sacharidy toľko nevadia, pretože ich deutérium ľahšie v algoritme cytoplazmy bunky ľahšie pomocou UV programujeme? 

 

Áno, presne tak! Tiež je to dôvod prečo naše telo vyhľadáva predovšetkým ľahšie prvky plné voľných elektrónov, ktoré dokážu zaujať veľmi špecifický tvar tzv. boze-einsteinového kondenzátu", vďaka čomu dokážu presúvať viac informácie za jednotku času a zároveň využívať dualitu (správať sa ako kvantovo koherentný systém).

 

https://w.wiki/AZzN

 

Nejaké Zdroje:

[1] Livio Giuliani and Morando Soffritti 2010 Non thermal effects and mechanisms of interactions between electromagnetic fields and living matter (Bologna, Italy : Ramazzi institute) Eur. J. Oncol. 5

[2] Zhadin M N 1996 Effect of magnetic fields on the motion ofan ion in a macromolecule: Theoretical analysis Biophysics 4(41)

[3] Zhadin M N 1998 Combined action of static and alternatingmagnetic fields on ion motion in a macromolecule The oretical aspects Bioelectromagnetics 19 279

[4] Zhadin M N and Barnes F S 2005 Frequency and amplitude windows at combined action of DC and low frequency AC magnetic fields on ion thermal motion in a macro- molecule: Theoretical analysis Bioelectromagnetics 26 323

[5] Del Giudice E M, Fleischmann, Preparata G and et al. 2005 On the ‘unreasonable’ effects of ELF Magnetic Fields upon a System of Ions Bioelectromagnetics 23 522

[6] Novikov V V and Zhadin M N 1994 Combined action of weak constant and variable lowfrequency magnetic fields on ionic currents in aqueous solutions of amino acids Biophysics 39(1)

[7] Zhadin M N, Novikov V V, Barnes F S and et al. 1998 Combined action of static and alternating magnetic fields on ionic current in aqueous glutamic acid solution Bioelectromagnetics 19(41)

[8] Zhadin M N and Giuliani L 2006 Some problems in modern Bioelectromagnetics Electromagnetic Biol. Med. 25 227

[9] Liboff A R, Smith S D and McLeod B R 1987 Experimental evidence for 104 cyclotron resonance mediationof membrane transport ed M Blank and E Find Mechanistic Approaches to Interaction of Electric and Electromagnetic Fields with Living Systems (New York : Plenum Press) р 109

[10] Comisso N, Del Giudice E, De Ninno A and et al. 2006 Dynamics of the ion cyclotron resonance effect on amino acids adsorbed at the interfaces Bioelectromagnetics 27(16)

[11] Liboff A R 1985 Geomagnetic cyclotron resonance in living cells J. Biol. Phys. 9(99)

[12] Blackman C F, Benane S G, House D E and et al. 1985 Effects of ELF (1-120 Hz) and modulated (50 Hz) RF fields onthe efflux of calcium ions from brain tissue in vitro Bio electromagnetics 6(1)

[13] D’Emilia E, Ledda M, Foletti A, Lisi A, Giuliani L, Grimaldi S and Liboff A R 2017 Weak Field H3O + ion cyclotron resonance alters water refractive index Electromagn. Biol. Med. 36(5562)

[14] Landau L D and Lifshitz E M 1987 Mechanics Oxford: (Butterworth-Heinemann)

[15] L.D. Landau and E.M. Lifshitz 2000 The Classical Theory of Fields Butterworth-Heinemann Oxford

[16] Scalia M, Avino P, Sperini M, Viccaro V, Pisani A and Valenzi V I Some Observations on the Role of Water States for Biological and Therapeutical Effects

 
Publikované : 30. novembra 2024 14:12
Zdieľať: