Objednávka 2+1

2 Tlačené knihy: Základy Cirkadiálnej Biológie + Kvantová biológia + Ekniha Opaľovací protokol

 • 1
  Vyplňte svoje údaje
  Vyplňte svoje údaje a adresu, aby sme Vám mohli knihy odoslať.
 • 2
  Zvoľte spôsob dopravy
  Doprava Slovenskou poštou ku Vám na poštu alebo GLS kuriérom priamo na adresu
 • 3
  Zaplaťte online
  Platba online je okamžitá a nemusíte sa trápiť s bankovým prevodom a zadávaním údajov.
 • 4
  Pridajte si EKNIHY
  Pridajte si aj EKNIHY a začítajte sa hneď, ešte predtým, ako dorazí pošta 🙂
 • Iné doručenie vrámci EU?
  Ak si želáte knihy odoslať do inej krajiny ako CZ a SK, vrámci EU, napíšte nám na email podpora@jaroslavlachky.sk a radi sa s Vami dohodneme. 🙂
Z vlastnej skúsenosti viem, aké ťažké je vydať sa na neprebádané územie poznania a vidieť súvislosti tam, kde ostatní pod vplyvom zaužívaných postupov a učení vidia len to, čo hlása väčšina. O to ťažšie je zachovať svoj pohľad, nenechať sa ovplyvniť, a aj napriek vnútorným pochybnostiam, ktoré má prirodzene každý z nás, neúnavne pokračovať.

Takýto dar majú len výnimoční ľudia, ktorí potom skokovo posunú vedenie ľudstva na vyššiu úroveň. Myslím, že Jaro je jedným z nich.
Miro Kalus autor projektu Cesta pozitívnej transformácie

www.mirokalus.sk
Konečne kniha, ktorá nám ponúka iný pohľad na vec, dáva dôvod zamyslieť sa hlbšie nad podstatou, čo všetko na nás vplýva, ako sa rokmi mení okolie okolo nás a bežnému človeku vyznať sa v množstve informácií. Ponúka praktické rady ako si vybrať správnu cestu a nemusieť sa riadiť niektorým aktuálnym trendom "zdravý životný štýl". Určite som rád, že som sa dostal k tejto knihe, ktorá mi pomohla nájsť odpovede na mnohé otázky. Kto chce chytiť osud do svojich rúk a nie len sa spoliehať na odporúčanie lekárov a "odborníkov" odporúčam prečítať.
Jakub Melicheer
Ľudský život sa s pribúdajúcim vekom stáva nesmierne krehkým. Neraz je sprevádzaný aj veľmi náročným bojom s chorobami a rôznymi neduhmi. Jarove knihy (čítala som obe) považujem za skvelý návod a cestu, ako ten svoj posilniť, ako ho žiť a ako si ho plnohodnotne uvedomiť skrze svoje zdravie, silu a energiu. Kým je ešte čas, prijmite Jarove pozvanie vydať sa po tejto ceste. Ja už mám prvé kroky za sebou.
Mária

Ak Vám knihy nič nedajú, napíšte nám do 14 dní na email podpora@jaroslavlachky.sk a Vaše peniaze Vám vrátime späť!