Objednávka

OPAĽOVACÍ PROTOKOL

 • 1
  Vyplňte správne svoje údaje
  Aby sme Vám mohli ebook ihneď odoslať 🙂
 • 2
  Zaplaťte on-line
  Platba kartou, bitcoinom alebo zrýchleným bankovým prevodom je okamžitá a protokol máte IHNEĎ. Platba bankovým prevodom môže trvať niekoľko dní, v závislosti od banky.
 • 3
  Prečítajte a aplikujte
  Prajeme príjemné čítanie 🙂

K objednávke si môžete pridať BONUS ZDARMA:

BRONZOVÉ PREMIUM ČLENSTVO

Ahoj Jaro! Na tvoju prácu a tým pádom ja na protokol som natrafila náhodou, keďže som vyhľadávala nejaké informácie na internete a natrafila na tvoj blog aj fórum a musím povedať, že neľutujem. Články sú veľmi rozsiahle, nabité informáciami a hoci nie každému sa chcú čítať celé, ten kto chce to zvládne, pretože je v nich obrovská hodnota. Čo sa protokolu týka, je to prvá publikácia (kniha), ktorú od teba čítam a musím povedať, že som príjemne prekvapená. Určite to chce nejaký čas, aby som všetky info vstrebala, no zhrnul si to tam veľmi dobre a hlavne sa mi páči, že si k tomu pridával v texte aj odkazy na staršie blogy a články a taktiež bonusové webináre, ktoré chápanie a aplikovanie informácií posúvajú na ďalší level. Mne osobne veľmi pomohli tvoje informácie už len z toho dôvodu, že som začala vnímať a zamýšľať sa aj nad inými vecami ako len strava a bežne propagované veci. Držím palce v ďalšej práci  určite odporúčam protokol aj ďalším! 
Ivana
Knihy od Jarka sú inšpirujúce pre náš prirodzený spôsob života. Naučí nás ako opäť dostať svoje telo, zdravie do normálnu. Čítanie je zrozumiteľne a keď začneš tak chceš čítať až dokonca. Teším sa, že sa delí o informácie, ktoré získal pre svoju potrebu aj s nami. Som spokojná ??✊
Natália