Príď na celodňový workshop zameraný na POHYB - registrácia otvorená!

EKURZ KVANTOVÁ BIOLÓGIA

PRODUKTY

POZOR! EKURZ už nie je možné   zakúpiť samostatne! 

Všetky webinare aj materiály sú však k dispozícii v prémium členstve, ktoré si môžete zakúpiť samostatne, na mesačnej alebo ročnej báze

 • 1
  KHIHA KVANTOVÁ BIOLÓGIA
  EKURZ je rozdelený do 6 MODULOV, pričom každý modul pozostáva z jednej kapitoly knihy a niekoľkých podporných webinárov.
 • 2
  ČLENSKÁ ZÓNA NEW
  Pri jednorazovej kúpe celého EKURZU získavate ZLATÉ ČLENSTO. (Viac o ČLENSTVE TU)
 • 3
  WEBINÁRE
  Pr každej kapitole minimálne jeden spoločný webinár, v ktorom vysvetlím a dopĺňam aj to, čo v knihe nie je. (Viac o webinároch TU)
 • 4
  QaA WEBINÁRE
  Každý MODUL obsahuje aj QaA webinár. Pri kúpe celého EKURZU sa môžete zapojiť a pýtať sa, pri kúpe jednotlivého MODULU, máte webináre zo záznamu.
 • 5
  MOJA KNIŽNICA
  Úplný prístup do MOJEJ KNIŽNICE. (Moju knižnicu nájdete TU)
 • 6
  SÚKROMNÉ DISKUSNÉ FÓRUM
  Prístup do súkromného diskusného fóra, v ktorom som Vám k dispozícií kedykoľvek. Plateným členom odpovedám prioritne !

PRE KOHO JE EKURZ URČENÝ?

 • Pre ľudí, ktorí poznajú ROZDIEL medzi CENOU a HODNOTOU
 • Pre tých, ktorí sa danej problematike venujú a chcú sa posunúť MÍĽOVÝM SKOKOM KU PREDU
 • Pre ľudí, ktorí chcú prevziať svoj ŽIVOT aj ZDRAVIE DO VLASTNÝCH RÚK a chcú porozumieť, čo sa deje (a ešte len začne) diať okolo nás
 • Pre každého s OTVORENOU MYSĽOU, kto sa nebojí UČIŤ
 • Pre všetkých, ktorí majú zdravotné problémy a nepomáha im bežný/konvenčný prístup
 • Pre každého, kto sa chce dozvedieť skutočné príčiny toho, čo stojí za zhoršujúcim sa zdravotným stavom populácie
 • Pre každého, kto má množstvo OTÁZOK a chcel by poznať ODPOVEDE 🙂
 • EKURZ je pre úplne kohokoľvek, kto sa rád učí a pozerá sa na veci s nadhľadu a má záujem pridať sa 🙂

ÚČASTNÍCI EKURZU/ČLENOVIA:

Jara sledujem už zopár mesiacov a zakúpenie premium členstva mi ušetrilo množstvo času, peňazí, pokusov aj hľadania informácií. Keď ma niečo zaujíma, vždy poradí alebo aspoň nasmeruje a vo webinároch je naozaj otvorený. Informácie, ktoré nám posúva, či už praktické alebo teoretické stoja za to!
Ivana30 rokov
Vďaka zlatému členstvu máte prístup k mnohým dôležitým informáciám o tom, ako sa veci skutočne majú, ako funguje naša biológia, ale hlavne k veľa praktickým radám a vychytávkam, ktoré sa dajú jednoducho použiť v každodennom živote. Častokrát aj na prvý pohľad úplne banálna vec, ako napríklad výber žiarovky, použitie filtra na modré svetlo či uzemnenie vášho počítača vám môže pomôcť opraviť si svoje mitochondrie a tým si zlepšiť vaše zdravie. Takéto rôzne rady a tipy ako sa dá „nasimulovať“ vonkajšie prostredie aj keď musíte často tráviť čas vo vnútri Jaro spomína vo svojich webinároch. Vždy ku všetkému máva príklady zo života, fotky a snaží sa to vysvetliť tak, aby tomu porozumel naozaj každý. Približne raz za mesiac býva webinár kde odpovedá na otázky od členov, plus je možnosť písať otázky aj priamo na fórum a Jaro vám na všetko vždy odpovie ako najlepšie vie. Ja osobne som zo zlatým členstvom veľmi spokojný a odporúčam ho. Jaro sa ho snaží stále vylepšovať a pridávať tam rôzne nové funkcie aby to bolo čo najprehľadnejšie a aby sa tam dalo jednoducho orientovať a hlavne stále pridáva nový a nový obsah, takže som zvedavý čo všetko nám ešte v budúcnosti ponúkne a čo sa dozvieme.
Erik20 rokov
Skvelé a nezaplatiteľné informácie, ktoré môžu zmeniť nás život a naše zdravie. Vlastne nestíham všetko absorbovať a aj hneď aplikovať, ale na druhej strane, keďže som bol už jednou nohou na podobnej ceste a otužoval som sa a vstávam so slnkom a rad chodím bosý po tráve a rad sa kúpem v studenom jazere alebo rieke, je to úplne ako blesk z jasného neba, čítať zrazu ako to všetko vlastne funguje a prečo to je zdravé. Potrebujem viac času na prečítanie všetkých materiálov, obzvlášť keď som dostal vlastne 2 knihy naraz (jednu v tlačenej podobe). Moja úcta a obdiv, ako si dokázal spojiť info o medicíne, evolúcii, genetike, biológii, chémii... a ešte oveľa viac, niečo čo nedokážu ani lekári, ktorým zverujeme svoje zdravie. Pritom lekárom si vlastne ty, pretože ak by sme žili tak ako píšeš, tých našich lekárov by sme už nepotrebovali.
Michal40 rokov

Ak máš o EKURZ záujem, PRIDAJ SA medzi prémium členov!

★ BRONZOVÉ
Jaroslav Lachký

ZDARMA
Vyskúšaj na 14 dní Zdarma
Broznové členstvo obsahuje:
- Prístup do premium členskej zóny
- Vybrané knihy z Moja knižnica
- Vybrané bonusy
- Prístup ku súkromnému blogu
- Prístup k Úvodnému online EKURZU
+ BONUS: možnosť zhliadnuť vybrané 4 webináre z prémium členstva