Pár riadkov od srdc...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Pre zapojenie sa do fóra musíte byť prihlásený. Účet si vytvoríte Zdarma a ak chcete získať prístup aj k súkromnému fóru, môžete sa pridať medzi prémium členov.


PRIHLÁSENIE | Prémium Členstvo

 

Pár riadkov od srdca do nového roku - 10 Odporúčaní a Tipov na rok 2023

4 Príspevky
2 Užívatelia
3 Likes
45 Videní
(@jaroslavlachky)
Príspevky: 3891
Admin
Zakladateľ témy
 

Dnes bol zverejnený nový krátky blog, ktorý bol spísaný na rýchlo a spontánne - Novoročné prianie – 10 Odporúčaní a Tipov na rok 2023!

 

Ak si na ceste bez cieľa, budeš blúdiť. Ak však cieľ máš, tvoja cesta, nech je akokoľvek dlhá, bude sama o sebe cieľom a Nikdy nebude zbytočná!

Tu je zopár dôležitých Bodov / Tipov, ktoré ti môžu pomôcť vykročiť do roku 2023 v Zdraví a Zodpovednosti za seba, aj svoju rodinu!

 

Tu je stručný výpis bodov z článku:

1.Maj "ostrý" Zrak a nebuď zaslepený.  

2. Buď vďačný a neboj sa poďakovať aj za maličkosti.

3. Maj cieľ, a neboj sa ho rozdeliť aj na veľa menších cieľov.

4. Neboj sa Riskovať a hlavne Konať!

5. Venuj pozornosť tomu PODSTATNÉMU a neboj sa zo Života odstrániť to nepodstatné! To platí aj o ľuďoch okolo!

6. Nenechaj svoje okolie, či spoločnosť rozhodovať o tom, kým by si mal byť!

7. Nauč sa Investovať Čas!

8. Neboj sa Zmeny a ber to ako znak svojho Dopamínu aj mitochondrií v mozgu!

9. Nájdi svoju Túžbu, či Vášeň!

10. Snaž sa byť pre druhých oporou aj príkladom.

 

Koho zaujíma, odporúčam prečítať celých mojich 10 myšlienok/odporúčaní aj s myšlienkami, ktoré sú pri nich, ktoré majú pre mňa veľkú hodnotu, sám sa nimi riadim a keďže Nový rok je zvyčajne čas, kedy si veľa ľudí dáva rôzne predsavzatia, môžeš sa sám nad niektorými zamyslieť a využiť ich, prípadne doplniť a dať spätnú väzbu.

Nezabúdaj však predovšetkým na to, čo je v bode 3  a hlavne bode 4 – Musíš aj Konať!

 

Kľudne mi napíš, či s tebou niečo z myšlienok v článku rezonuje, prípadne akú máš skúsenosť s niektorými alebo doplň sám, čo je pre teba dôležité/hodnotné.

 

 

 
Publikované : 26. decembra 2022 12:45
Táňa reacted
(@jaroslavlachky)
Príspevky: 3891
Admin
Zakladateľ témy
 

Celý článok TU:      

https://jaroslavlachky.sk/novorocne-prianie-10-odporucani-a-tipov-na-rok-2023/

 
Publikované : 26. decembra 2022 12:46
Táňa reacted
Mirek Pramuka
(@coach_empigo)
Príspevky: 652
ZLATÝ ČLEN
 

@jaroslavlachky Len tak “ZĽACHKA” napíšem môj koment🙂. Článok sa mi páčil, dík!!!

Ak potláčame strach, strácame prístup k odvahe. Ak potlacame hnev, tak strácame prístup ku kreativite.

To čo je potlacané, nemôže rásť. Čo nemôže rásť, zomrie.

Emócie sú prechodom mysle ku hmote a ak budeme potláčat svoje emócie a emočné telo, tak brzdíme svoj vývoj.

Prítomnosť a byť prítomný,  je to čo potrebujeme. Zhmotnená energia je to, čo nám čas dáva, ale aj berie.

Pokoj, radosť, sťastie, vďačnosť, ale aj mier je niečo čo zmení našu vibráciu. 

Mirek Pramuka | Empigo

 
Publikované : 27. decembra 2022 14:35
(@jaroslavlachky)
Príspevky: 3891
Admin
Zakladateľ témy
 

@empigo-osobny-trener-kosice Vďaka za príjemnú spätnú väzbu aj doplnenie Miro!

 
Publikované : 27. decembra 2022 17:56
Zdieľať: