Stévie, bezkofeinov...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Pre zapojenie sa do fóra musíte byť prihlásený. Účet si vytvoríte Zdarma a ak chcete získať prístup aj k súkromnému fóru, môžete sa pridať medzi prémium členov.


PRIHLÁSENIE | Prémium Členstvo

 

Stévie, bezkofeinová káva a otékání nohou

3 Príspevky
2 Užívatelia
1 Likes
20 Videní
(@luciemilcentrum-cz)
Príspevky: 2
ZLATÝ ČLEN
Zakladateľ témy
 

Ahoj Jaro,chtěla bych se Tě zeptat, jaký máš názor na slazení stévií při low carb (keto) stravě a pití bezkofeinové kávy? A ještě mám dotaz - často mi po dlouhém stání otékají nohy u kotníků, hlavně v létě. Nevíš čím by to mohlo být a co proti tomu dělat? Stravuji se low carb, dodržuji cirkad.rytmus, vystavování se chladu a UV světlu atd.

Předem díky za odpověď. Gábina  

 
Publikované : 31. januára 2023 22:20
Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Príspevky: 2223
Administrator
 

@luciemilcentrum-cz Ahoj Gabriela.

Neviem či ma stevia alebo káva s lowcarb niečo spoločné, no nie som zástancom umelých sladidiel. Sladké ma svoje opodstatnenie v istých situáciach a rovnako aj to ze cítime jeho "chuť". Ak nemáš problém a vyžaduješ niečo občas osladiť, nevidím extra problém, no ak bez toho nevieš fungovať alebo si len človek zamieňa sladké za takéto sladké, vtedy by som to zvážil. Osobne však radšej vyuzivam kakao, škoricu keď tak občas. 🙂 

 
Publikované : 1. februára 2023 12:53
Jaroslav Lachký
(@jaroslav-lachky)
Príspevky: 2223
Administrator
 

@luciemilcentrum-cz k tej otázke ku kotniku, precitaj si ako prvé tento príspevok, pretože to tam akurát spomínam. Plus toto:

https://jaroslavlachky.sk/forum/pytaj-sa-diskusia-poradna/povrchovy-elektricky-naboj-ovplyvnuje-objem-hmotnost-zbohom-cico/

 

Zväčšaný (opuchnutý) členok = strata elektrónov = strata piezoelektriny kolagénu v členku = spotenie = väčší objem

 

 
Publikované : 1. februára 2023 12:55
Monca reacted
Zdieľať: