Pitie vody obohaten...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Pre zapojenie sa do fóra musíte byť prihlásený. Účet si vytvoríte Zdarma a ak chcete získať prístup aj k súkromnému fóru, môžete sa pridať medzi prémium členov.


PRIHLÁSENIE | Prémium Členstvo

 

Pitie vody obohatenej o vodík

22 Príspevky
4 Užívatelia
22 Likes
199 Videní
(@jaroslavlachky)
Príspevky: 3889
Admin
 

Dokáže nás „obyčajná“ voda, ktorá nemá žiadne kalórie, zásobovať energiou? Áno dokáže.

Voda rada absorbuje infračervené svetlo, ktoré vytvorí exkluzívnu zónu. Čo je však najdôležitejšie, exkluzívna zóna separuje negatívny elektrický náboj od pozitívneho, čím vytvorí rozdiel pH a teda aj elektro-motorickú silu, ktorá dokáže konať prácu. Práve toto som sa snažil laicky priblížiť naposledy, keď som každému ukázal, ako pomocou „obyčajných“ neposedných detičiek v upratanej izbe môžeme konať veľa práce.

 

Tá „obyčajná“ voda, ktorá nemá žiadne kalórie, nás dokáže zásobovať energiou. A hoci sa tejto vete snaží stále veľa ľudí, vrátane odborníkov oponovať, je to tak. Molekula vody totižto pozostáva z dvoch atómov vodíka a atómu kyslíka, ktoré sa môžu rozdeliť (separovať) a vytvoriť tak „príťažlivú silu“, ktorá ich chce dostať k sebe nazad a zároveň ich „príťažlivosť“ využiť na vykonanie práce popri tom, ako sa k sebe „vrátia“.

 

Keď Chloroplast tvorí potravu, začína s vodou. Pri dopade SLNEČNÉHO SVETLA sa VODA (H2O) rozdelí na 2 ATÓMY VODÍKA (H+), jeden atóm KYSLÍKA (O) a dva ELEKTRÓNY. Tieto dva elektróny si spolu so svetlom rastlinka presunie do svojho PLODU, ktorý poznáš pod „odborným“ názvom POTRAVA.

Na to, aby rastlinka vytvorila jednu molekulu GLUKÓZY, potrebuje zo Zeme vziať 12 molekúl VODY, z ktorých vďaka SLNKU odoberie 24 ELEKTRÓNOV.

Rovnica fotosyntézy vyzerá takto:

(6 H2O + 6 CO2 → C6H12O6 + 6 O2), hoci po správnosti by mala vyzerať takto:

12 H2O + 6 CO2 → C6H12O6 6 O26 H2O. Vytvorená GLUKÓZA je to uprostred (C6H12O6). Kľudne si to  skontroluj.

No a naopak, keď naše mitochondrie potravu rozkladajú, odoberú z nej vodík, ktorý sa rozdelí hádaj na čo. Elektrón protón. Dve subatomárne častice s opačným elektrickým nábojom, ktoré sú k sebe „ťahané“ príťažlivou silou a mitochondria túto vlastnosť využíva. Mitochondria potom z vodíka z potravy a kyslíka, ktorý dýchame vytvorí nazad VODU, čím uzavrie cyklus.

 

Keď sa z vody uvoľní vodík (H+), tento pôsobí ako anóda (podobne ako planéta Zem). Potom sa vodík štiepi na protón a elektrón za pomoci katalyzátora, ktorým je slnečné svetlo alebo hydrofilný materiál/proteín. Oboje katalyzátory má naše telo k dispozícií, len tak mimochodom. Protóny sa pohybujú prirodzene od anódy ku katóde zatiaľ čo elektróny prechádzajú vonkajším okruhom (elektrónovým transportným cyklom), pričom sa stretávajú s protónmi aj kyslíkom v katóde, ktorý sa odborne nazýva Cytochróm C oxidáza, alias štvrtý komplex na membráne mitochondrie

 

No a z cyklu vyššie však vznikne nie len voda, ale aj elektrická energia

 

Pamätaj, že to čo nás zvyčajne najviac brzdí je vlastná ignorácia. Ignorácia toho, čo zatiaľ nevieme.

 

 

Nový článok je na webe, v ktorom je spomenutá nie len Vodíková fľaša, generátor vodíka, vodíková voda, či molekulárny vodík...dnešnom článku čaká každého veľa informácií aj AHA momentov + v závere BONUS ohľadom využitia vodíkovej vody. 

 

https://jaroslavlachky.sk/kb-4-mitochondrie-molekularny-vodik-a-rozpolenie-vody/

 

 
Publikované : 12. mája 2022 17:00
(@jaroslavlachky)
Príspevky: 3889
Admin
 

Audio verzia TU:

 

https://open.spotify.com/episode/6OC7oyjcvu22RWvQZxT7iI?si=BCrvfVbMQAir5aAvR0Nnsw

 
Publikované : 12. mája 2022 17:01
Stránka 2 / 2
Zdieľať: